loading...

خرید کادو تولد

کادو تولد چی بخریم؟

کدام تنور گازی خانگی رو بخریم ؟

نازنین بازدید : 12 یکشنبه 12 بهمن 1399 نظرات (0)

در ماه های اخیر ، از آنجا که شیوع ویروس کووید شیوه زندگی مردم در سراسر جهان را تغییر داده و استفاده از مواد غذایی در خارج از خانه به حداقل رسیده است ، تنور برقی خانگی برخی افراد برای اطمینان بیشتر از سلامت خانواده شروع به تهیه نان در خانه کرده اند. ساراچین در ادامه مزایای اجاق گاز برقی را برای خانه شرح می دهد.


 


مزایای استفاده از توستر برقی


 


روش های مختلفی برای پخت نان خانگی وجود دارد. در این مقاله به مزایای اجاق برقی خانگی پرداخته شده است. تا همین اواخر ، پخت نان هرگز جزئی از زندگی روزمره محسوب نمی شد و این ایده بیشتر یادآور نسل های قبلی بود. برای دهه ها ، اجاق های سنتی حتی از نانوایی ها ناپدید شده و اجاق های ماشینی جای آنها را گرفته اند و پختن در خانه حتی در حومه شهر می تواند نادر باشد.


 


بهداشت کامل با دستگاه پخت خانگی

یکی از مزایای اجاق برقی خانگی که در ماه های اخیر بیشتر به چشم می آید ، بهداشت فرآیند پخت نان است.


جدای از اینکه نمی دانند نانوایی ها چه مواد افزودنی به خمیر نان اضافه می کنند و از چه ترفندهایی برای سهولت پخت نان استفاده می کنند (به تعداد زیاد) ، فرآیند تهیه نان از خود نانوایی برای کنترل و حمل آن چندین بار نیاز دارد. در خیابان در یک محیط نه چندان تمیز است.


بنابراین ، یکی از مهمترین مزایای دستگاه نان برقی خانگی در شرایط فعلی فراهم آوردن شرایط برای پخت نان خانگی مورد نیاز خانواده است. این دستگاه معمولاً به ظرف پخت آنتی باکتریال مجهز است که این یک مزیت ویژه است. پخت نان با چوب ساج برقی فرآیندی از تولید تا مصرف است که اگرچه سلامتی را تضمین می کند ، اما طراوت و کیفیت بیشتری را نیز به همراه دارد.


 


از اجاق برقی استفاده کنید


 


 


از پخت نان با اجاق برقی لذت ببرید

برخی از خوانندگان عزیز ممکن است قبلاً نان پخت یا نان پخت را دیده باشند یا بخواهند و به همین دلیل کاملاً درمورد ما صحبت می کنند. پخت نان از مراحل اولیه تهیه خمیر ، ورز دادن و چانه زنی تا رول کردن و باز کردن خمیر و پخت آن بسیار دلپذیر است.


 


به نظر می رسد بسته بندی عطر نان گندم در خانه روح زندگی را از بین می برد و شاید به ما کمک کند کمی از دنیای مدرن و ماشینی اطراف خود دور شویم. این ممکن است برای بسیاری یادآور چهره های قدیمی و مهیج مادربزرگ هایی باشد که در حیاط خانه نان می پزند و بوی مهربانی آنها در خانه نفوذ می کند. بنابراین شاید بد نباشد که امتحان کنید!


 


دردسر کم برای اجاق برقی خانگی

اگر منبع سوخت این دستگاه برق باشد ، به این معنی است که هیچ محدودیتی برای قرار دادن آن در داخل آپارتمان ها نداریم. همچنین می توانیم به راحتی آن را به هر کجا که بخواهیم منتقل کنیم.

چند نوع تزئین ماست و خیار

نازنین بازدید : 6 سه شنبه 07 بهمن 1399 نظرات (0)



طرز تهیه ماست و خیار بسیار آسان و همه طرز درست کردن آنرا میدانند . ماست و خیار یکی از پیش غذاهای اصیل ایرانی است و با استفاده از ماست و خیار و پیاز رنده شده آنرا تهیه میکنند و در آن گردو و کشمش و سبزی هایی مانند شوید ویا نعناع میریزند .
من برای تزیین از سایر سبزیجات مانند هویج ، گوجه فرنگی ،لبو ، خیار رنده شده ، سبزی خشک و هم چنین کشمش ، گردو ، ترشی آلبالو ، ونوشک ، استفاده کرده ام.

 

تزیین ماست و خیار , تصاویر تزیین ماست وخیار

 

تزیین ماست و خیار

 

تزیین ماست و خیار , تصاویر تزیین ماست وخیار

 

تزیین ماست و خیار

 

تزیین ماست و خیار , تصاویر تزیین ماست وخیار

 

تزیین ماست و خیار

 

تزیین ماست و خیار , تصاویر تزیین ماست وخیار

 

تزیین ماست و خیار

منبع:

راهنمای خرید فرش برای اتاق کودک

نازنین بازدید : 5 سه شنبه 07 بهمن 1399 نظرات (0)



وقتی به فرش فروشی کودک می روید، چه ملاحظاتی لازم است؟

 چند کلمه کلیدی
ممکن است آخرین چیزی که برای تکمیل اتاق کودک، به ذهن مامان و بابا برسد، یک فرش برای کف اتاق او باشد، اما آخرین بودن، دلیل کم اهمیت بودن نیست. انتخاب و خرید فرش یا هر چیزی که برای انداختن کف اتاق، اختراع شده باشد! قلق ها و بایدها و نبایدهای خودش را دارد.
قرار نیست خیلی، نسبت به هر چیزی که مربوط به کودک مان می شود، حساسیت نشان دهیم، اما نباید فراموش کنیم که کف اتاق کودک، یکی از مهم ترین بخش ها در دکوراسیون و حتی حفظ سلامت کودکان است؛ به خصوص برای نوپایان که دوست دارند تجربه جدید راه رفتن را هر روز، بیش تر از روز قبل، تکرار کنند.
در این مطلب، به چند نکته درباره خرید فرش برای اتاق کودکان اشاره شده. طبیعی است که نکاتی هم با توجه به مصداق، به این نکات اضافه می شوند؛ مثلا قدرت خرید که دیگر بستگی به جیب شما و همسرتان دارد.

 جنس
مهم ترین مساله در مورد جنس چیزی که با آن، کف اتاق کودک را مفروش می کنید، قابل شست وشو بودن آن است. به طور متوسط، هر دو ماه یک بار، بهتر است که زیرانداز اتاق کودک شسته شود تا از هر گونه آلودگی و میکروب پاک شود. بنابراین بهتر است حالا که می خواهید خرید کنید، بهترین کیفیت را انتخاب کنید تا با شست وشوی زیاد، زود مستهلک نشود. هنگام خرید، از کیفیت رنگ هایی که در فرش استفاده شده، مطئن شوید تا در شست وشوی زیاد، رنگ ها با هم ترکیب نشوند و از طرفی، از قیافه نیفتد .

 دخترانه ها/ پسرانه ها
اتاق کودک دختر، با اتاق کودک پسر فرق دارد. این فرق، تنها در زمینه رنگ بندی نیست. مدل، طرح و حتی نوع چیدمان در این زمینه می تواند موثر باشد. با این که نباید از ابتدا، رنگ ها را با جنسیت تفکیک کرد، اما می توان گفت که طبق عرف، رنگ های سردتر، برای اتاق پسران و رنگ های گرم تر برای اتاق دختران، بهتر هستند. سرمه ای، آبی، خاکستری، فیلی، زرشکی و یشمی، رنگ هایی هستند که برای دکوراسیون اتاق پسرها خوب هستند. رنگ هایی مثل نارنجی، قرمز تیره، صورتی چرک و…، مناسبت بیش تری برای اتاق دخترک ها دارند.

 مدل
با این که بهترین موقعیت برای تجربه خرید فرش های فانتزی، اتاق کودک است، اما بهتر است جوگیر نشوید. بهتر است سراغ نمونه های ساده تر با قطع های عادی باشید تا بتوانید استفاده های دیگری هم از آن بکنید. حواس تان باشد که فرش، ضخیم نباشد؛ یعنی نخ های فرش، خیلی بلند نباشند. هر قدر فرش، ظریف تر باشد، برای اتاق کودک بهتر است. هم چنین بافت فشرده تر به شما کمک می کند تا آلودگی کم تری در فرش نفوذ کند. در مورد مدل، هم چنین دقت کنید نمونه ای را انتخاب کنید که اطرافش، ریشه نداشته باشد. ریشه ها، بانک آلودگی هستند.

 رنگ
طبیعی است که باید موقع انتخاب رنگ فرش اتاق کودک، به بقیه بخش های دکوراسیون اتاقش هم دقت کنید. رنگ پرده ها، رنگ ملحفه های روی تخت، رنگ سرویس خواب و کمد و حتی رنگ دیوارها، در این زمینه می توانند راهنمای شما باشند، اما یادتان باشد که بهتر است رنگ فرش را تیره انتخاب کنید. مثلا اگر در اتاق کودک، رنگ سبز روشن، غالب است، می توانید سراغ یک فرش به رنگ سبز تیره یا حتی سرمه ای بروید، زیرا فرش، به دلیل این که زیر پاست، خیلی زود چرک می شود و استفاده از رنگ های چرک تاب، بهتر است؛ البته این، به آن معنا نیست که سراغ رنگ های جدی مثل قهوه ای یا مشکی بروید. در عین حال که باید چرک تاب باشد، باید شادابی دکوراسیون اتاق کودک هم حفظ شود.

منبع:

https://www.beytoote.com/housekeeping/skill/carpet1-buying-guide2-childrens.html

آنچه باید برای خرید میز عسلی بدانیم

نازنین بازدید : 7 سه شنبه 07 بهمن 1399 نظرات (0)

 

خرید میز عسلی - برای خرید یک میز عسلی و یا یک میز پیشدستی که بتواند با بقیه عناصر موجود در دکوراسیون هماهنگی و هم خوانی داشته باشد باید نکاتی را بدانیم و در حین خرید آنها را رعایت کنیم. در این بخش این نکات را برایتان مطرح می کنیم تا با کمک آن ها بتوانید انتخابی ایده آل و مناسب داشته باشید.

نحوه خرید میز پیشدستی , مدل میز عسلی
نکاتی برای خرید میز پیشدستی
1. در خصوص سایز میزی که قصد دارید بخرید تصمیم گیری کنید. اندازه میز تا حد زیادی تعیین کننده قیمت آن است. آیا می خواهید میزتان مربع باشد یا مستطیل؟ ویا بیضی شکل باشد؟ قصد خرید هر یک از اشکال گفته شده در بالا را داشته باشید باید اندازه مناسب برای میز را با توجه به فضای قرار گرفتن میز از قبل تعیین کنید و بدانید.

نحوه خرید میز پیشدستی , مدل میز عسلی
2. میزها با مواد مختلفی ساخته می شوند. برخی میزها تمام چوب هستند و برخی دیگر فلزی و برخی از میز ها نیز دارای مواد ترکیبی هستند و از دو جنس متفاوت ساخته می شوند. جنس میز شما باید متناسب با سبک دکوراسیون فضا انتخاب شود.

نحوه خرید میز پیشدستی , مدل میز عسلی
3. سایز و شکل میزی که خریداری می کنید بستگی به نحوه کاربرد آن نیز دارد. با جواب دادن به سوالاتی از قبیل اینکه: آیا قرار است تعدادی کتاب و مجله روی میز قرار داده شود؟ آیا قرار است روی میز بازی شطرنج صورت گیرد؟ آیا قرار است وسایل پذیرایی از مهمان روی میز قرار داده شود؟ می توانید کاربرد مورد نظرتان را نیز از میز مشخص سازید.

نحوه خرید میز پیشدستی , مدل میز عسلی
4. اگر شما نیاز به فضایی دارید که وسایل پذیرایی را در آن نزدیک به میز قرار دهید، میزی را خریداری کنید که خودش دارای فضایی پنهان در داخل خود باشد. برای مثال از میزهایی استفاده کنید که کشوهای پنهان درداخل خود دارند و حجم زیادی از وسایل داخل آن ها جای می گیرد.

نحوه خرید میز پیشدستی , مدل میز عسلی
5. چنانچه تمایل به داشتن میزی دارید که حرکت دادن و تغییر جای آن بسیار آسان است بهتر است میزهای مدرنی را خریداری کنید که با داشتن چرخ ها و دسته ای زیبا طوری طراحی شده اند که بسیار راحت جا به جا می شوند.

 

نحوه خرید میز پیشدستی , مدل میز عسلی
توجه:
اگر قرار است میز را در فضایی پررفت و آمد و شلوغ قرار دهید حتماً به این مسئله توجه داشته باشید که میز نباید دارای لبه های تیز باشد، چراکه ممکن است در حین عبور و مرور به افراد مختلف و به ویژه کودکان آسیب برساند. برای چنین فضاهایی میزهایی با لبه های گرد ایده آل و مناسب هستند.

منبع:

https://www.beytoote.com/housekeeping/skill/buy-table-honey2.html

راهنمای خرید صفحه نمایش تلویزیون

نازنین بازدید : 6 یکشنبه 28 دي 1399 نظرات (0)

امروزه بیشتر خانه ها دارای تلویزیون های پیشرفته هستند که تصاویر با کیفیت بالا تولید می کنند و لذت تماشای فیلم و برنامه و خرید زیاد را دو چندان می کنند.

محافظ صفحه تلویزیون سامسونگ 49 اینچ

این تلویزیون ها دارای صفحه نمایش هستند

 

آنها زیبا و لطیف هستند. حساس ترین و شکننده ترین قسمت تلویزیون صفحه نمایش آن است (صفحه)

 

که می تواند با خوردن اشیا and و ضربه زدن هنگام بازی کودکان آسیب ببیند و دیگر از تلویزیون استفاده نشود.

 

اما برای این مشکل یک دستگاه محافظ صفحه بسیار مناسب ساخته شده است

 

که از صفحه در برابر خراش ، برآمدگی های احتمالی ، شکستگی و آسیب های دیگر محافظت می کند.

 

 

 

ضمانت نامه شامل پانل دستگاه نمی شود. و در صورت خسارت به طریقی شرکت تضمین می کند

 

او هیچ واکنشی نشان نمی دهد. و برای تعویض صفحه نمایش باید همان مبلغی را که تلویزیون خرج می کنید هزینه کنید.

 

برای تلویزیون های PLASMA ، تخته های متصل به پنل به دلیل خرابی آسیب می بینند

 

و هزینه تعمیرات حتی بیشتر از خرید تلویزیون جدید است

 

قبل از آسیب دیدن تلویزیون زیبا از آن محافظت کنید و نگران بازی بچه هایتان در خانه نباشید.

 

به سایت www.PERSIANPISHRANEH.com مراجعه کنید.

 

این محافظ صفحه نمایش از وضوح ، کیفیت ، روشنایی و سه بعدی تلویزیون پشتیبانی می کند.

 

این صفحه محافظ از بهترین مواد اولیه تولید شده در تایوان ساخته شده است.

 

مزایای استفاده از محافظ صفحه نمایش

از ایجاد ترک و خراش روی صفحه جلوگیری کنید

 

از افتادن لکه های چرب روی صفحه جلوگیری کنید

 

از اشعه ماورا بنفش جلوگیری کنید

 

به ظاهر تلویزیون آسیبی وارد نمی شود

 

شستشو می دهد

 

این صفحه در اندازه های مختلف 32 ، 78 اینچی موجود است که برای انواع صفحه نمایش تلویزیون قابل استفاده است.

 

با استفاده از این محافظ تلویزیون شما زیبایی و زیبایی خود را از دست نخواهد داد.

 

و همیشه زیبا بمانید و با آرامش از تماشای تلویزیون لذت ببرید.

راهنمای خرید کتری برقی

نازنین بازدید : 5 یکشنبه 28 دي 1399 نظرات (0)

 

 

نکاتی برای خرید کتری برقی, مهارت های خرید کتری برقی

مدل برقی کتری ها برای پر سرعت مهیا کردن آب جوش مناسب اند

 

کتری و قوری جز وسایلی از آشپزخانه است که در همه خانه ها یافت می ‌شود.

برای خرید کتری آن دسته ای که منفذی برای خروج بخار آب روی درشان وجود داشته باشد مناسب تر است اگر این منفذ روی در کتری نباشد، همه بخار آب به راحتی از لوله کتری خارج نمی شود و در نتیجه، آب روی شعله سر می رود و باعث خاموش شدن آن می ‌شود.

 

مزایای استفاده از کتری برقی

آنها چند مزیت قابل توجه نسبت به کتری های سنتی دارند که باعث می شود برای مصرف کنندگان هزینه های بیشتری را رقم بزند:

 

مدل برقی کتری ها برای پر سرعت مهیا کردن آب جوش مناسب اند به این دلیل که ظرف چند دقیقه آب را به جوش می آورند. این کتری ها هرچند فضای جدا ای بر روی میز آشپزخانه نیاز دارند ولی در قبال فضای گاز شمارا اشغال نکرده و جای متعددی را نیز نمی ‌گیرند. اما نکاتی که بهتر است در زمان خرید کتری برقی به آن ها توجه کنید عبارت اند از: نشانگر میزان آب، دکمه اتومات خاموش، دسته راحت، سبک بودن کتری و کم صدا بودن آن.

 

سریع هستند

کتری های الکتریکی سریعتر از اجاق گاز یا مایکروویو آب را به نقطه جوش می رسانند. اگر می خواهید فنجان قهوه خود را سریعتر آماده کنید، کتری برقی می تواند انتخاب خوبی باشد.

 

کتری های برقی دقیق هستند

در حالی که درجه حرارت مناسب برای کلیه اشخاص چندان اهمیت ندارد، ولی برای هوا داران چای اهمیت بسیاری داراست. درجه حرارت مناسب می‌تواند تفاوت متعددی در مزه های گوناگون چای ساخت نماید. کسانی که به چای اولونگ یا این که چای سبز علاقه دارند، قادر خواهند بود آب را برای یک درجه مختص تنظیم نمایند.

 

برای جوشاندن آب نیازی به کتری برقی ندارید، ولی چنانچه می خواهید چای و قهوه را با فرکانس های مختلفی درست نمائید، می توانید با کتری برقی معاش خویش را ساده تر نمائید. 

 

استفاده از آن ها آسان است

تنها کافی است آب را اضافه کنید و دکمه کتری را فشار دهید. کتری های الکتریکی با تنظیمات و ویژگی های درجه حرارت به راحتی آب را جوش می آورند.

 

انرژی کارآمدتری دارند

کتری های الکتریکی نسبت به مایکروویو یا این که کتری سنتی از انرژی کمتری برای جوشاندن آب استفاده می نمایند.

 

خرید کتری برقی,راهنمای خرید کتری برقی

کتری های خوب تنها 3-4 دقیقه برای جوشاندن آب صرف می کنند

 

راهنمای خرید کتری برقی:

مهم ترین نکاتی که هنگام خرید چای ساز باید بدانید را برای شما توضیح داده ایم.

 

ظرفیت کتری های برقی

کتری های الکتریکی در بازار با ظرفیت های مختلفی از 1 لیتر تا 2 لیتر موجود است. معمولا کتری 1.5 لیتر برای اکثر مردم کافی است.

 

اگر بخواهید آب را برای 1 یا 2 فنجان چای یا قهوه بجوشانید، کتری یک لیتری مناسب است. با این حال، اگر شما نیاز به آب جوش برای تهیه چای به میزان 3 تا 4 فنجان را دارید، یک کتری 2 لیتری مناسب است.

 

سرعت به جوش آوردن آب

مصرف کنندگان علاوه بر ظرفیت، می خواهند بدانند که آب کتری در چه مدتی به جوش می آید. دلیل مهمی که مردم از کتری برقی استفاده می کنند، همین نکته است که آب را سریع به جوش آورد.

 

کتری های خوب تنها 3-4 دقیقه برای جوشاندن آب صرف می کنند.

 

گزینه گرم نگه داشتن آب

یکی دیگر از ویژگی های مهم این است که توانایی کتری برای حفظ گرم نگه داشتن آب پس از جوش کامل است. برخی از مدل ها قادر به نگه داشتن آب در دمای مورد نظر برای حدود 30 دقیقه یا 1 ساعت هستند، که برای کاربر بسیار مناسب است.

 

بعضی از مدل ها حتی گزینه مخصوص به گرم نگه داشتن آب را نیز دارند تا کاربر بتواند هنگام استفاده این ویژگی را انتخاب کند.

 

اگر نوشیدن انواع نوشیدنی های گرم را دوست دارید، از کتری استفاده کنید که قابلیت تنظیم کردن دما را داشته باشد حتما می دانید که بهترین دما برای انواع چای و نوشیدنی‌های گرم با هم متفاوت است. به‌عنوان مثال دمای مناسب برای دم کردن چای سبز و سیاه با هم متفاوت است یا بهترین دما برای درست کردن قهوه‌ فوری دمایی کمتر از نقطه جوش است.

 

خاموش شدن خودکار

این خصوصیت ایمنی فراوان مهم ( و برخی اوقات با اهمیت ) است. برخی از مدل ها ادعا می نمایند که این خصوصیت را دارا‌ هستند، در حالی که در واقع این عملکرد را به صحت انجام نمی دهند. در صورتی کتری مشمول این ویزگی نباشد و یا این که کاربر فراموش نماید که کتری را بعد از به جوش آمدن آب خاموش نماید، احتمال دارد باعث به آتش سوزی شود.

منبع:

نکته هایی برای خرید یخچال فریزر

نازنین بازدید : 6 یکشنبه 28 دي 1399 نظرات (0)

 



از مهم ‌ترین وسایل هر خانه ‌ای یخچال فریزر‌ها هستند که علاوه بر حفظ مواد غذایی، به زیبایی آشپزخانه هم کمک می کنند. حقيقت اين است كه بسياری از خانم های خانه دار آشنايی كاملی با كاربردهای يخچال های گوناگون ندارند و بيشتر به سايز و رنگ يخچال اهميت می دهند. 

 

نکاتی برای خرید یخچال فریزر, تکنیک های خرید یخچال فریزر

یخچال های تکی بیشتر برای مصارف صنعتی غذا مناسب هستند

 

یخچال های سیلور فضای آشپزخانه را مدرن تر جلوه می دهند و انواع سفید رنگ برای آشپزخانه های کوچک مناسب ترند چون به بزرگ جلوه دادن فضا کمک می کنند. 

 

با این وجود علاوه بر رنگ، نکات مهمتری هم در انتخاب یخچال فریزرها وجود دارد که بد نیست آنها را بدانید و در کنار مصرف بهینه انرژی، مواد غذایی سالم و تازه ای داشته باشید. 

 

انواع یخچال موجود در بازار

در حال کلی، چهار مدل اصلی یخچال وجود دارد:

فریزر بالا

فریزر پایین

ساید بای ساید

درب طرح فرانسوی

 

شناخت و انتخاب نوع یخچال از بین انواع یخچال موجود در بازار، از مهمترین پارامترهای موارد موجود در چک لیست راهنمای خرید یخچال است.

 

این ها چهار مدل اصلی هستند که آن ها را بیشتر می بینید، اگر چه چند مدلی دیگر مثل یخچال داخلی (که البته می تواند به یکی از چهار مدل بالا وصل شود)، کامپکت و یخچال های تکی وجود دارد که بیشتر برای مصارف صنعتی غذا مناسب هستند.

 

نکاتی برای خرید یخچال

بودجه خودتان را مشخص کنید

عمده خریداران هنگامی که وارد مغازه ای می شوند نمی دانند دقیقا چه مبلغی را می توانند برای خرید هزینه کنند. این عدم تصمیم گیری می تواند فرآیند خرید شما را خیلی طولانی کند. با مشخص کردن دقیق بودجه خود خیلی از گزینه ها به راحتی کنار می روند. بنابراین عاقلانه ترین کار برای جلوگیری از سردرگمی این است که آخرین بودجه خود را قبل از ترک منزل مشخص کرده باشید، نه این که مقابل فروشنده تازه به فکر دودوتا چهارتا باشید.

 

خرید یخچال فریزر,راهنمای خرید یخچال فریزر

یخچال با درب طرح فرانسوی

 

ظرفیت چند لیتری برای جمعیت ما مناسب است؟

لازم است توجه کنید که حتما در مورد گنجایش مناسب یخچال فریزر خودتان مطمئن شوید. این نکته در خرید یخچال فریزر بسیار راهگشا است و شما را از سردرگمی بیرون می آورد. در صورتی که جمعیت خانواده شما دو یا سه نفر است، یخچال فریزر با ظرفیت 200 لیتر میتواند مناسب باشد. اما برای خانواده های پرجمعیت تر باید به سمت ظرفیت های 500 لیتر به بالا بروید.

 

حجم یخچال و فریزر

حجم یخچال و فریزر با توجه به نیاز و تعداد افراد خانواده و شرایط زیست محیطی انتخاب گردد. در بسیاری از موارد یک یخچال فریزر ۱۴ فوت یا حتی ۱۲ فوت می تواند نیاز یک خانواده دو تا چهار نفری را برآورده سازد.

 

برچسب انرژی مهم است

در خرید یخچال فریزر خود حتما به برچسب انرژی آن توجه کنید. این برچسب نشان دهنده ی سطح مصرف انرژی و بازدهی محصول است.

 

نورپردازی یخچال

 

چراغ های داخل یخچال وظیفه‌ی نورپردازی مناسب فضای درونی آن را دارند. از سوی دیگر چراغ های LED با نور لطیف خود باعث زیباتر جلوه دادن مواد غذایی شما می شوند. اگر نورپردازی داخل دستگاه ضعیف باشد ممکن است در پیدا کردن ظرفی که در انتهای یک ردیف جا خوش کرده دچار مشکل شوید.

 

معمولا یخچال ها دارای یک لامپ در قسمت بالای فضای داخلی هستند؛ اما برخی مدل ها از چراغ های کناری استفاده می کنند و در نتیجه هر طبقه از یخچال به صورت مجزا نورپردازی می شود. برخی مدل ها هم نورپردازی تئاتری دارند. این یعنی با باز کردن درب یخچال، نور به صورت آهسته روشن می شود و روشنایی آن کم کم افزایش می یابد.

 

قفسه های قابل تنظیم و محفظه های روی در

قابلیت تنظیم فضای قفسه ها و امکان استفاده از فضای روی در، این امکان را فراهم می کند که ظرفیت یخچال بالا برود و تا حدودی امکان شخصی سازی فضا متناسب با نیاز کاربر وجود داشته باشد. بدین ترتیب از هدر رفت فضاهای اضافه جلوگیری می شود.

منبع:

نحوه خرید فرش ماشینی از کارخانه

نازنین بازدید : 7 دوشنبه 22 دي 1399 نظرات (0)

شیوه ی خرید فرش ماشینی از کارخانه

برای کمتر کردن هزینه خرید فرش ماشینی می‌توان فرش را به صورت مستقیم خرید ازکارخانه امروز با پیشرفت تکنولوژی و افزایش مشغله ، ما برای امور گوناگون زندگی بدنبال سریع ترین و مطمئن ترین راهکار ها هستیم . از طرفی باید برای صرفه جویی در هزینه ها برنامه ریزی کنیم تا در نهایت از زمان و پول خود به برترین نحوه بهرهگیری کنیم.

 

خرید اینترنتی انواع کالا و خدمات یکی از مواردی هست که می‌تواند در صرفه جویی زمان و هزینه ها به ما کمک کند. حالا ما برای خرید هر کالایی می‌توانیم به فروشگاه هاي اینترنتی معتبر مراجعه کنیم و در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت هرآنچه لازم داریم را تهیه کنیم.

 

فرش یکی از مهم ترین کالاهای مورد نیاز ماست که در منزل هاي تمام ایرانیان وجود دارد. همۀ ما در شروع یک زندگی اخیر یا تغییرات دکوراسیون بدنبال خرید خوشگل ترین و با کیفیت ترین فرش ها جستجو می‌کنیم تا مناسب ترین فرش را با برترین قیمت بخریم.

 

به گزارش ویرلن؛ برترین و سریع ترین راه برای این کار جستجو در فروشگاه هاي آنلاین فرش هست زیرا مراجعه به نمایشگاه فرش در نقاط گوناگون شهر بسیار وقت گیر هست. از طرفی اگر بتوانیم فرش را مستقیما از ساخت کننده تهیه کنیم می‌توانیم فرش مورد نظرمان را با مناسب ترین قیمت تهیه کنیم.

 

 

تنوع بسیار بالای طرح ، رنگ ، کیفیت و قیمت فرش جزو ویژگی هاي محبوب وب سایت کالا فرش هست . همینطور امکان پرداخت هزینه پس از دیدن فرش در محل مورد نظر یکی از ویژگی هاي منحصر به فرد این آلبوم هست.

 

شرکت کالا فرش بعنوان ساخت کننده و اکران کننده فرش ماشینی همواره از مرحله ساخت تا فروش فرش با هدف ارائه ي برترین خدمات به همراه برترین کیفیت مشغول به فعالیت هست.

 

برای خرید فرش ماشینی از فرش کاشان شروع کنیم؟

فرش هاي کاشان با نقش هاي خوشگل و اصیل از کلکسیون فرش هاي دستبافت گونه با تمام رنگ بندی هاي متنوع طراحی شده هست . و از قدیم الایام تا امروز کاشان بعنوان قطب فرش ماشینی در کشور مشغول به فعالیت بوده هست. بدیهی هست تنوع و امتیازات گسترده صنایع کارخانجات فرش کاشان خود علت بر اصالت آن هست. جنس نخ خاب فرش هاي کاشان صد در صد اکریلیک هیت ست و نخ پود آن صد در صد پنبه هست که به نوعی گران ترین و برترین نوع مواد نخست فرش ماشینی را تشکیل میدهند.

 

نخ اکریلیک هیت ست چقدر در کیفیت فرش تاثیر دارد؟

از ویژگی هاي مهم قالی هاي این آلبوم ، نخ بدون پرزدهی و الیاف نرم آن هست که برخاسته از جنس نخ خاب 100% اکریلیک هیت ست می باشد و برتری هایي مثل مقاومت در برابر حرارت ، رنگ هاي زنده و شفاف ، انعطاف پذیری بالا و… نسبت به فرش هاي پلی استر و غیر اکرولیک دارد .

 

بهترین فرش ماشینی با چه دستگاهی تولید می شود؟

مهم ترین فاکتور ها برای ساخت و خرید یک فرش مفید ، دستگاه بافنده و نخ فرش می باشد . کالا فرش و گروه صنعتی فرش کاشان در صنایع فرش کاشان با بهرهگیری از استاندارد هاي روز فرش ماشینی و دستگاه هاي مدرن جهان مثل HCPx2 ، HCIx2 وندویل بلژیک و Schonherr شونهر کشور آلمان با تکیه بر مواد نخست درجه یک مثل نخ بایر کشور آلمان و دارا بودن گواهینامه استاندارد ملی ایران یک ضمانت محکم و قاطع را درباره کیفیت فرش ماشینی ارائه میدهند.

 

چگونه از کیفیت فرش ماشینی اطمینان حاصل کنیم؟

فرش هاي ماشینی این آلبوم بافت ویژه کارخانه فرش کاشان بوده و با درجه ي کیفی یک ممتاز + A به فروش می‌رسد. از دیگر مشخصات کیفی آن میتوان به گواهینامه استاندارد اروپا CE ، گواهینامه هاي ISO90001 -ISO10002 و استاندارد ملی ایران اشاره کرد. یکی از نشانه هاي اطمینان از اصل بودن و کیفیت بالا که در فرش کاشان وجود دارد این هست که مشخصات مهم و اصلی فرش پشت فرش توسط دستگاه بافنده بافته و حک شده هست. این مشخصه باعث می‌شود تا امکان برند سازی یا ارائه ي فرش کیفیت پایین به جای درجه یک ناممکن شود.

منبع:

انتخاب بهترین چراغ مناسب مطالعه

نازنین بازدید : 6 دوشنبه 22 دي 1399 نظرات (0)

راهنمای مناسب خرید چراغ مطالعه

 

 داشتن نور مناسب برای  مطالعه و راحتی  مطالعه باید به چراغ دقت داشت مشابه هاي از برترین چراغ هاي مطالعه را برای شما نام می‌بریم براینکته هایي برای خرید چراغ مطالعه انتخاب چراغ مطالعه‌ مناسب، بیش از هر چیزی به میزان نور اتاق بستگی دارد

 

مشتاقان کتاب بهتر از هر شخصی میدانند که روشنایی مناسب یکی از مهم‌ترین پیش نیازهای مطالعه‌ طولانی مدت هست. یک چراغ مطالعه‌ مفید نه تنها خواندن صفحه ها را ساده تر می کند؛ بلکه جلوی خستگی و ضعیف شدن چشم را نیز می گیرد.

 

به گزارش تالاب:درصورتی که به دنبال خرید یک چراغ مطالعه‌ نو هستید؛ پیش از انتخاب محصول نکات زیر را به خاطر داشته باشید:

 

میزان نور مناسب

انتخاب چراغ مطالعه‌ مناسب، بیش از هر چیزی به میزان نور اتاق بستگی دارد. اگر چراغ مطالعه‌ شما، تنها منبع نور در اتاق هست؛ باید به سراغ گزینش هایي با روشنایی اکثر بروید. از طرف دیگر اگر اتاق تا همینجا نیز دارای میزانی مناسب از روشنایی هست، خرید یک چراغ کوچک با نور متمرکز می تواند به سادگی نیاز شما را برطرف کند. به یاد داشته‌باشید که اگر روشنایی صفحات کتاب و محیط افراد تفاوت زیادی با هم داشته باشند به خستگی چشم ها خواهند انجامید.

 

در کنار روشنایی اتاق، باید نیازهای شخصی خود را نیز پیش از خرید در نظر بگیرید. مثلاً کسانی که از ضعیفی چشم یا مریضی هایي مثل آب مروارید رنج می‌برند به نور اکثر برای مطالعه نیاز دارند.

 

در حالت کلی چراغ مطالعه باید حداقل از ۵۰۰ لومن روشنایی برخوردار باشد. بسیاری تولیدکنندگان و خریداران، روشنایی چراغ ها را با بهرهگیری از واحد وات مشخص می کنند. هرچند وات واحد مصرف انرژی چراغ هست و با دقت به انواع لامپ هایي که امروزه در بازار موجود میباشند؛ بهرهگیری از این واحد روش مناسبی برای اندازه گیری روشنایی نیست.

 

در جدول پایین تبدیل تقریبی وات به لومن را در لامپ های رشته ای مشاهده می‌کنید:

۲۵ وات = ۲۵۰ لومن          ۷۵ وات = ۱۱۰۰ لومن

۴۰ وات = ۴۵۰ لومن       ۱۰۰ وات = ۱۶۰۰ لومن

۶۰ وات = ۸۰۰ لومن      ۱۵۰ وات = ۲۶۰۰ لومن

 

انتخاب طراحی چراغ

پیش از انتخاب طراحی چراغ مطالعه باید با سه نوع کلی از این چراغ ها آشنا شوید. چراغ هاي مطالعه در سه سبک چراغ هاي ایستاده، چراغ هاي رومیزی و چراغ‌ هاي دیواری در دسترس میباشند. هرکدام از این چراغ ها مزیت هاي خاص خود را دارند و در شرایط گوناگون برترین انتخاب میباشند. بعنوان مثال چراغ هاي رومیزی انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند؛ اما یک چراغ پایه بلند برترین انتخاب برای اتاق پذیرایی خواهد بود. همینطور چراغ هاي دیواری برای مطالعه در تخت خواب مناسب تراند.

 

انتخاب بهترین چراغ مناسب مطالعه

لامپ هاي فلورسنت انتخاب مناسبی برای ساعات طولانی مطالعه به حساب نمی‌آیند

 

در کنار این باید سَری چراغ را نیز به درستی انتخاب کنید. طراحی هر چراغ مشخص کننده‌ ارتفاع آن و جهتی هست که نور را منتشر میکند. سری آباژور و جنس مواد به کار رفته در آن، هرچند، نحوه‌ اکران نور را مشخص می کنند. بعنوان مثال سری هاي نیمه شفاف، تابشی ملایم و گسترده خواهند داشت و محیط بزرگتری را روشن می کنند. اما یک طراحی مات و پایه‌ قابل تنظیم، به انتشار متمرکز نور در جهت مورد نظر شما کمک می کند.

 

پیش از انتخاب طراحی موردعلاقه خود، تمامی موارد بالا را در نظر بگیرید و نیازهای شخصی خود را در الویت قرار دهید.

 

انتخاب لامپ

پس از انتخاب میزان روشنایی و چراغ مطالعه‌ مناسب، زمان آن فرارسیده که مناسب ترین لامپ را انتخاب کنید.

 

امروزه لامپ‌هاي بسیاری با خصوصیات گوناگون در بازار وجود دارند. هرچند سه دسته‌ لامپ هاي فلورسنت، رشته‌اي و ال اي دی همچنان محبوب ترین انتخاب ها در محیط هاي خانگی میباشند. در ادامه به مقایسه‌اي کوتاه از این سه نوع  لامپ ها میپردازیم.

 

لامپ‌ فلورسنت:

 این نوع لامپ ها «که در ایران به نام لامپ‌هاي کم مصرف شناخته می شوند» به علت مصرف انرژی پایین و نور سفید، از محبوبیت بسیاری برخوردارند. هرچند لامپ هاي فلورسنت انتخاب مناسبی برای ساعات طولانی مطالعه به حساب نمی‌آیند. به علت نوسنات ولتاژ، این لامپ‌ها به شکل مداوم خاموش و روشن می شوند. با این که این خاموش و روشن شدن با چشم عادی قابل دیدن نیست، در مدت طولانی باعث خستگی چشم و حتی سردرد خواهد شد.

 

لامپ‌ رشته ای: 

لامپ‌هاي سنتی یکی از برترین انتخاب ها برای پیش گیری از خستگی چشم‌ میباشند. این لامپ ها از گرم کردن رشته اي در درون خود برای روشنایی بهرهگیری می کنند، که نوری اثبات و گرم را به محیط ارائه میکنند و برای مطالعه‌ بسیار مناسب هست.

 

لامپ‌ ال ای‌ دی: 

این گروه از لامپ ها روشن ترین نور سفید را در میان انتخاب هاي موجود منتشر میکنند و نحوه‌ توضیح نور انها بسیار به نور طبیعی روز شبیه هست. این دو خصوصیت، مطالعه‌ و تشخیص کلمات را زیر نور ال اي دی بسیار ساده می کند. هرچند باید اشاره کرد که روشنی این چراغ ها ممکن هست در صورت مطالعه‌ صفحات گلاسه باعث آزار چشم ها شود.

منبع:

رفع 8 مشکل خانگی با گچ

نازنین بازدید : 4 پنجشنبه 11 دي 1399 نظرات (0)



گچ از زمان کودکی دوست ما بوده است، اما می دانیم، بیشتر لوازم هنری است. این سنگهای کربنات سفید متخلخل می توانند در هنگام مشکلات عادی خانگی که همه ما با آن روبرو هستیم، قادر به شگفتی شوند. استفاده از آن بسیار آسان است و نه تنها در کارهای روزانه خود به شما کمک می کند بلکه باعث صرفه جویی در هزینه و زمان زیادی نیز خواهد شد.

 

ما قصد داریم تا به شما کمک کنیم و روشهای مختلفی را برای استفاده از گچ برای مقابله با مشکلات رایج در خانه و اطراف خود پیدا کرده ایم. آنها را در زیر بررسی کنید.

 

1. لکه های چربی مزاحم را از بین ببرید.

بیکن، پیتزا، همبرگر، به همان اندازه که همه ما غذاهای مضر روغنی را دوست داریم، وقتی به طور تصادفی آن را روی خودمان می اندازیم، سردرد بزرگی می شود. از بین بردن لکه های چربی از لباس - خواه لباس، یا سفره ی پارچه ای، کاری بسیار خسته کننده است، اما اگر گچ با خود دارید نگران نباشید.

 

به جای اینکه لکه را با دست بشویید و سپس لباس ها را داخل ماشین لباسشویی بریزید، سعی کنید روی آن را یک تکه گچ بمالید و 10 دقیقه صبر کنید. گچ اضافی را پاک کنید و سپس سعی کنید موارد کثیف را بشویید. گچ چربی را جذب کرده و آن را به راحتی از بین می برد.

 

رفع مشکلات خانگی با گچ, از بین بردن لکه چربی با گچ

گچ چربی را جذب کرده و آن را به راحتی از بین می برد

 

2. نقره خود را براق نگه دارید و از سیاه شدن جواهرات خود جلوگیری کنید.

قاشق و ظروف نقره ای به مرور زمان درخشش خود را از دست می دهند. اما می توانید با قرار دادن مقداری گچ در همان کابینت که در آن مجموعه های کارد و چنگال و ظروف نقره خود را نگه می دارید، می توانید از وقوع این اتفاق جلوگیری کنید. لکه هایی نقره ای به دلیل رطوبت ایجاد می شوند که با وجود گچ جذب می شوند.

 

برای جلوگیری از تبدیل شدن جواهرات خود می توانید از گچ استفاده کنید. به سادگی یک تکه گچ را در جعبه جواهرات خود و یا کابینت نگه دارید و بگذارید که از اموال گرانبهای شما محافظت کند. در صورت لزوم گچ را جایگزین کنید.

 

کاربردهای گچ,مهارت های استفاده از گچ در خانه

برای جلوگیری از تبدیل شدن جواهرات و نقره ها می توانید از گچ استفاده کنید

 

3. از کم کاری در کمد لباس جلوگیری کرده و از بوی بد خداحافظی کنید.

وقتی یک کمد بزرگ دارید، و از آن زیاد استفاده نمی کنید و در آن را زیاد باز نمی کنید بوی نم و ناخوشایندی می گیرد. نه تنها کمد بلکه جعبه ها و ... که در آن ها مدت زمان زیادی باز نشده بوی بد می گیرند.

 

برای مقابله با آن، شما به یک متخصص یا چیزهای خیلی فانتزی احتیاج ندارید، فقط به گچ نیاز دارید! از آنجا که از نظر طبیعت بسیار متخلخل است، گچ قادر به جذب هم بو و هم بوی بد است. مقداری گچ را بردارید و آن را در کمد لباس، جعبه ها، اتاق زیر شیروانی یا هر مکان دیگری که در خانه شما بدون استفاده باقی ماده است قرار دهید. تا تاثیر آن را ببینید.

 

از بین بردن کثیفی یقه ها با گچ, تمیز کردن ناخن ها با گچ

برای برطرف کردن بوی ناخوشایند از کمد از گچ استفاده کنید

 

4- از زنگ زدگی وسایل خود جلوگیری کنید.

اکسیداسیون یک فرایند طبیعی است. این ابزار یا هر فلزی باشد، برای این ماده، زنگ زدگی چیزی است که با رسیدن به سطح رطوبت خاصی اتفاق می افتد. با این حال، شما می توانید به سادگی با استفاده از گچ از زنگ زدگی جلوگیری کنید! بعضی از قطعات گچ را در جعبه ابزار خود نگه دارید و بگذارید همه رطوبت موجود در هوا را جذب می کند.

 

نکته اضافی: هنگامی که از یک پیچ گوشتی استفاده می کنید، گچ را بگیرید و آن را روی قسمت کوچک ابزار بمالید. این به شما کمک می کند تا سریعتر پیچ را پیچ کنید و از لغزیدن پیچ گوشتی جلوگیری کنید.

 

نکاتی برای استفاده از گچ,راهنمای استفاده از گچ

برای جلوگیری از زنگ زدگی ابزار مقداری گچ بین آن ها بگذارید

 

5- خانه خود را از آفات محافظت کنید.

مورچه ها عموماً موجوداتی بی ضرر هستند که به تجارت خود توجه می کنند. در واقع، مورچه های سیاه و باغ حتی نیش نمی زنند. با این حال، مورچه هایی که با خانه های شما می آیند می توانند خطرناک باشند زیرا می توانند بیماری ها را انتقال بدهند. اگر به آشپزخانه شما برسند، می توانند غذای شما را آلوده کرده و شما را بیمار کنند.

 

خوشبختانه، مورچه ها از گچ وحشت دارند و اگر در خانه خود مشکلی مورچه ندارید، می توانید با کشیدن خطوط با گچ، مورچه ها را دور نگه دارید. شوخی نمی کنیم. گچ را بگیرید و خطوط را در درب، پنجره ها، دریچه های آشپزخانه خود و هر مکان دیگری که فکر می کنید مورچه ها از آنجا می توانند وارد شوند بکشید!

 

 

از بین بردن لکه چربی با گچ, براق کردن نقره با گچ

می توانید با کشیدن خطوط با گچ، مورچه ها را دور نگه دارید

 

6. لباس های سفید خود را سفید نگه دارید و از زردی خلاص شوید.

مهم نیست که چقدر لباس های سفید خود را با مواد شوینده ای که ادعا می کنند لباس های خود را مانند برف برای همیشه نگه دارید، بشویید، اما به مرور زمان تمایل به زرد شدن آن دارند. اما زردی هرگز محو نمی شود. راه حل چیست؟ قبل از شستشو، لباس های سفید خود را با گچ مالش دهید.

 

گچ به حفظ رنگ سفیدی و نگه داشتن لباس های سفید شما کمک می کند. این به خلاص شدن از شر زرد ناخواسته کمک می کند و بعد از چند شستشو، زردی را کاملاً از لباس خود محو می کنید. همین کار را می توان برای راحت تمیز کردن کثیفی که در اطراف یقه پیراهن ها جمع می شود، اعمال کرد. اگر لکه ها واقعاً در اطراف یقه بد هستند، مقداری گچ را روی آنها مالش دهید، بگذارید 10 دقیقه در آنجا بنشیند و بعد آن را بشویید.

منبع:

تعداد صفحات : 13

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 127
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 0
 • بازدید امروز : 12
 • باردید دیروز : 1
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 18
 • بازدید ماه : 12
 • بازدید سال : 1,006
 • بازدید کلی : 1,507