loading...

خرید کادو تولد

کادو تولد چی بخریم؟

بهترین روش های ردیابی گوشی سرقتی یا گمشده

نازنین بازدید : 3 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

ردیابی گوشی گمشده اندروید

رایج ترین راه برای ردیابی تلفن اندرویدی ردیابی تلفن اندرویدی از طریق Gmail است. بنابراین ، شما باید شرایط را از قبل پیش بینی کنید. این شرایط عبارتند از: فعال کردن Gmail در تلفن Android ، فعال کردن دسترسی به اینترنت و فعال کردن موقعیت مکانی تلفن. اکنون ، برای آموزش کامل این روش ، مقاله ردیابی تلفن خود از طریق Gmailردیابی تلفن خود از طریق Gmail را بخوانید. اگر می خواهید در مورد ردیابی تلفن های سامسونگ اطلاعات بیشتری کسب کنید ، حدود ۴ روش ردیابی تلفن سامسونگ را بخوانید.

ردیابی گوشی اپل

برای ردیابی آیفون ، می توانید از ویژگی مهمی که این پلتفرم فراهم کرده استفاده کنید. با Find My iPhone ، این بدان معنی است که “iPhone من را پیدا کنید!” شما می توانید iPhone خود را ردیابی کنید. علاوه بر این ویژگی ، اگر تلفن شما هنوز به اینترنت متصل است ، می توانید برای جلوگیری از سو mis استفاده احتمالی از راه دور ، به تلفن خود پیام دهید یا اطلاعات خود را حذف کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش ، راهنمای ردیابی کامل آیفونردیابی کامل آیفون را مطالعه کنید.

ردیابی گوشی خاموش

ممکن است شما یکی از مالباختگان تلفن های هوشمند باشید که اخیراً توسط سارقان به سرقت رفته است و احتمالاً از خود پرسیده اید که آیا ردیابی تلفن خاموش شده به دلیل خاموش بودن سارقان پس از سرقت ، امکان پذیر است؟ برای دریافت پاسخ به این س ،ال ، بخوانید آیا ردیابی تلفن و سیم کارت خاموش امکان پذیر است.

روش های ردیابی گوشی از طریق IMEI:

روش های زیر از شماره تلفن های IMEI برای ردیابی استفاده می کنند:

۱- ردیابی تلفن همراه اول
برای ردیابی تلفن گمشده یا سرقت شده خود از طریق اپراتور همراه اول ، می توانید از خدمات ارائه شده توسط این اپراتور برای این منظور استفاده کنید. برای استفاده از این سرویس ، ابتدا باید سیم کارت فعال را در تلفن خود ذخیره کنید. سپس با استفاده از یکی از روش های زیر شماره IMEI تلفن را از طریق خطوط همراه اول در جعبه تلفن ارسال کنید و سرویس ردیابی را در تلفن همراه اول فعال کنید.

با شماره گیری کد # شماره سریال * ۲۱۴۱ * ۱۱۱ * شماره IMEI را به تلفن ارسال کنید
از طریق سامانه پیامکی جامع سرویس همراه اول ، ارسال ۲۱۴۱ به ۱۱۱
سیستم ردیابی تلفن همراه در ۱۰ روز اول پس از دریافت شماره سریال ، تلفن گمشده را جستجو می کند و در نهایت نتیجه را به مشترک اطلاع می دهد. در صورت عدم موفقیت ، مشترک باید تلفن خود را دوباره امتحان کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، می توانید مقاله ردیابی تلفن مسروقه برای مشترکین همراه اول را مطالعه کنید.

آموزش ردیابی گوشی گمشده همیاب 24

۲- ردیابی تلفن ایرانسل
ایرانسل یک سامانه پیامکی ۶۱۰۱ پوند * برای ردیابی تلفن های گمشده / سرقت شده در اختیار مشترکان قرار داده است.
برای ردیابی تلفن گمشده / دزدیده شده خود از طریق این سیستم ، باید مراحل زیر را انجام دهید:

۱- ابتدا از اپراتور خود بخواهید سیم کارت فعال تلفن گمشده یا دزدیده شده را مسدود یا ذخیره کند.

۲-۵ روز پس از مسدود شدن خط ، از خط ایرانسل کد # ۶۱۰۱ * را شماره گیری کنید. نتیجه پیگیری ۴۸ ساعت دیگر برای شما ارسال می شود.

۳- در صورت مثبت بودن نتیجه پیگیری ، می توانید مراحل دیگر را از طریق مراجع قانونی دنبال کنید و در صورت منفی بودن نتیجه پیگیری ، باید حداقل ۵ روز پس از دریافت اولین پیامک ، درخواست پیگیری خود را مجدداً ثبت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید نحوه ردیابی تلفن مسروقه از اپراتور ایرانسل را مطالعه کنید.

۳- ردیابی تلفنی رایتل
برای ردیابی تلفن دزدیده شده یا گمشده از طریق Rytl مراحل زیر را دنبال کنید:

۱- برای جلوگیری از سوuse استفاده احتمالی ، ابتدا سیم کارت را قفل کنید.
۲- به شماره IMEI دستگاه خود در ۶۱۰۱ پیامک کنید.

۳- پس از ثبت موفقیت آمیز شماره سریال ، از شما خواسته می شود اگر در هنگام ناپدید شدن دستگاه از سیم کارت رایتل استفاده کرده اید ، شماره را ارسال کنید ، در غیر این صورت شماره ۰ را ارسال کنید.

۴- سپس باید یکی از دوره های زمانی زیر را برای ردیابی دستگاه خود انتخاب کنید:

شماره ۱: از ۱۰ روز گذشته تا ابتدای روز جاری (هزینه ۱۰۰۰ ریال)
شماره ۲: از ابتدای امروز تا ۱۰ روز آینده (هزینه ۱۰،۰۰۰ ریال)
شماره ۳: از ۱۰ روز گذشته تا ۱۰ روز آینده (هزینه ۱۱۰۰۰ ریال)

توجه: با ارسال شماره ۱ ، نتیجه پیگیری پس از ۲۴ ساعت برای شما ارسال می شود. اگر شماره ۲ یا ۳ را انتخاب کنید ، هنگامی که نتیجه ردیابی مثبت است به شما اطلاع داده می شود و در صورت منفی ، پاسخ پس از ۱۰ روز اعلام می شود.

۵- پس از کسر هزینه ها ، درخواست پیگیری شما در سیستم ثبت می شود.

۴- ردیابی گوشی سرقتی در سامانه کشوری همیاب ۲۴

سامانه همیاب ۲۴ با پشتیبانی جانشین اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم در دادگستری و با همکاری اصناف و کلانتری های سراسر کشور بستر مناسبی را برای تسهیل و تسریع در روند پیگیری فراهم کرده است.

اگر تلفن شما گم شده یا به تازگی به سرقت رفته است ، در یافتن ۲۴ مورد دیگر دریغ نکنید. این سیستم با همکاری اپراتورها ، دادگاه ها ، کلانتری ها و اصناف موبایل و رایانه در سراسر کشور ، تلفن گمشده یا سرقت شده شما را به سرعت و به طور قانونی ردیابی می کند.

دانلود از توییتر

نازنین بازدید : 3 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

توییتر یکی از محبوب ترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی است و مخاطبان زیادی دارد. به هر یک از پست ها و پست هایی که در توییتر ارسال می کنیم ، توییت گفته می شود. مانند سایر شبکه های اجتماعی ، توییتر می تواند متن ، عکس و فیلم ارسال کند. ممکن است هنگام مرور توییتر و مرور توییت ها و حساب های مختلف با محتوای جالبی روبرو شوید و بخواهید آن را بارگیری کنید. بارگیری از توییتر یکی از مهمترین دغدغه های کاربران این شبکه اجتماعی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

هدف ما در این مقاله آموزش نحوه بارگیری از توییتر است. در این مقاله یاد می گیریم که چگونه فیلم ها را در توییتر روی رایانه ، تلفن هوشمند Android و iPhone بارگیری کنیم. اگر با ویدیویی در توییتر روبرو شدید و می خواهید آن را بارگیری کنید ، در پایان این مقاله با ما همراه باشید تا نحوه بارگیری از توییتر را بیاموزید.

آموزش دانلود از توئیتر

دانلود از توییتر چگونه انجام می‌شود؟

توییتر دارای انواع محتوا (متن ، صوت ، فیلم و تصویر) است. اگر کسی بخواهد متن یا تصویری را از این شبکه اجتماعی ذخیره کند ، بسیار آسان خواهد بود ، اما اگر بخواهد ویدیویی را از توییتر بارگیری کند ، ممکن است مجبور به کار سخت و راه حل های موجود در ادامه این بخش شود. ذکر شده است که مورد استفاده قرار گیرد.

دلایل مختلفی وجود دارد که کاربران باید یاد بگیرند که از توییتر بارگیری کنند. نحوه بارگیری از توییتر به دستگاهی که کاربران از آن استفاده می کنند بستگی دارد. نحوه بارگیری از توییتر برای شخصی که از رایانه استفاده می کند و شخصی که آیفون دارد متفاوت است. در اینجا چند روش عالی برای بارگیری از توییتر آورده شده است. اگر می خواهید این روش ها را بیاموزید ، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

دانلود از توییتر با استفاده از مرورگر کروم، سافاری یا سایر مرورگرها

در صورتی که می‌خواهید با استفاده از مرورگرها یک ویدیو از توییتر دانلود کنید، مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله اول

برای دانلود از توییتر اولین کاری که باید انجام دهید این است که مرورگر خود را باز کنید و به سایت Twitter.com بروید.

مرحله دوم

در این در این مرحله به ویدیویی که می‌خواهید دانلود کنید، مراجعه کنید. توییت مربوط به آن را بیاورید. کمی دقت کنید در بالای توییت، تاریخ انتشار آن دیده می‌شود.

دانلود از توییتر

مرحله سوم

تاریخ انتشار توییت بالا مربوط به ۴ آگوست است. روی این تاریخ ( Aug 4) راست کلیک کنید و سپس مطابق تصویر زیر Copy Link Address را انتخاب کنید.

دانلود از توییتر با مرورگر

مرحله چهارم
اکنون وقت آن است که با یک ابزار عالی برای بارگیری از توییتر آشنا شوید. این ابزار به شما کمک می کند فیلم مورد نظر خود را که به صورت توییت در توییتر ارسال می شود ، بارگیری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ابزار به DownloadTwitterVideo.com مراجعه کنید.

دانلود از توییتر

مرحله پنجم
URL ویدیویی را که در توییتر کپی کرده اید در کادر مرکز این تصویر جای گذاری کنید ، سپس روی جعبه سبز “Download MP4” کلیک کنید تا بارگیری شروع شود. اگر روی دکمه سبز سمت چپ کلیک کنید ، فیلم با کیفیت پایین تری بارگیری می شود و اگر روی دکمه سبز سمت راست کلیک کنید ، فیلم با کیفیت بالاتر بارگیری می شود. نماد HD در دکمه سمت راست این را نشان می دهد.

روش دانلود از توییتر

با

شماره مجازی عراق رایگان

نازنین بازدید : 3 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

آموزش رایگان ایجاد شماره های مجازی عراق

نرم افزارهای زیادی برای ایجاد شماره مجازی رایگان وجود دارد که برخی از آنها را در این مقاله ارائه خواهیم داد …

با نحوه ایجاد شماره مجازی رایگان تلگرام با Talk2 آشنا شوید

Talk2 یکی از محبوب ترین برنامه ها برای ساخت تعداد مجازی تلگرام است که عملکرد بهتری نسبت به سایر برنامه ها دارد و تقریباً در همه وب سایت ها و شبکه های اجتماعی قابل استفاده است.

شماره مجازی Text-Free

Talk2 برای ارسال کد فعال سازی به شماره تلفن شما نیاز دارد تا ثبت نام کند و پس از تأیید حساب به شما یک شماره فیلیپینی مجازی از 63+ داده می شود و در منوی کناری برنامه Was قابل مشاهده است.

البته برای تماس و ارسال پیام متنی با این شماره ، باید حساب Talk2 را شارژ کنید ، اما در مواردی مانند ثبت نام که فقط به دریافت کد احتیاج دارد ، نیازی به این کار نیست.

بیاموزید که چگونه با برنامه Smart Call شماره مجازی اندونزیایی رایگان بسازید

Smart Call کوچکترین برنامه در نوع خود در زمینه ایجاد شماره مجازی بدون هزینه است که نیاز است شماره تلفن اصلی شما مانند قبل ثبت شود و پس از ثبت نام و تأیید کد فعال سازی ، یک شماره مجازی از اندونزی با پیشوند +62 توسط شما ارائه می شود. نحوه کار برنامه دقیقاً همان Talk2 است.

شماره مجازی Text-Free

به محض ورود به برنامه Smart Call و وارد کردن شماره خود و دریافت کد فعال سازی ، یک شماره مجازی برای شما ایجاد می شود و می توانید از آنها در شبکه های مختلف برای دریافت پیام کوتاه یا تماس های دریافتی از طریق تماس هوشمند استفاده کنید. و برای برنامه های مختلف ثبت نام کنید.

بیاموزید که چگونه با ESIAtalk یک شماره مجازی اندونزیایی رایگان ایجاد کنید

ESIAtalk برنامه دیگری برای ساخت شماره مجازی از اندونزی با پیشوند 62+ است که دقیقاً مانند برادرش ، SmartCall کار می کند. ثبت نام در این برنامه مانند برنامه های قبلی است و در پایان آنها یک شماره مجازی رایگان در اختیار شما قرار می دهند.

شماره مجازی Text-Free

توجه داشته باشید که پذیرش تماسهای ESIAtalk برای برخی از تلفنها نیز غیرفعال است. با این حال ، قسمت اصلی ، نامه ورودی آن ، بدون مشکل آماده کار خواهد بود و می توانید از آن استفاده کنید.

بیاموزید که چگونه یک شماره مجازی بدون هزینه با TextNow ایجاد کنید

این برنامه همچنین آمار خوبی دارد و کمی متفاوت از نمونه های قبلی ارائه می شود. برای استفاده از TextNow نیازی به شماره خود ندارید و می توانید با استفاده از حساب Facebook خود به راحتی با آن حساب ایجاد کنید.

شماره مجازی

سپس از شما کد منطقه را می پرسد تا بتوانید 988 را وارد کنید و به مرحله بعدی بروید. اکنون اگر برای حساب خود وارد تب شوید ، می توانید شماره مجازی رایگان را مشاهده کنید.

این برنامه در Google Play راه اندازی شد و توانست نمره 4.5 از 5 را کسب کند که این نشان از محبوبیت بالای آن دارد.

بیاموزید که چگونه با Text Free یک شماره مجازی رایگان ایجاد کنید

متن رایگان به گونه دیگری کار می کند. ابتدا باید بگوییم که شماره مجازی رایگان این برنامه متعلق به ایالات متحده است و می تواند برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار گیرد.

Text Free موفق به کسب امتیاز 4.3 از 5 در فروشگاه نرم افزار گوگل شد ، که این نشان دهنده قابل اعتماد بودن برنامه است. برای استفاده ، ابتدا برنامه را بارگیری کرده و پس از نصب آن را اجرا کنید.

افزونه جت بلاک

نازنین بازدید : 6 پنجشنبه 02 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

افزونه Jet Block فارسی برای ساخت سربرگ و فوتر با المنتور

جت بلوک یکی از افزونه های بسیار مورد نیاز صفحه ساز المنتور است که به شما اجازه ساخت سربرگ و فوتر را میدهد.با استفاده از افزونه Jet Block شما دسترسی به ویجت های خاص برای استفاده در سربرگ و فوتر را دارید.

 افزونه جت بلاک

افزونه Jet Block
افزونه Jet Block
افزونه Jet Block
ویژگی های افزونه Jet Block
 

ساخت سربرگ چسبنده و بخش های مختلف

سربرگ چسبنده ویژگی جذابی که در اکثرا سایت ها برای دسترسی سریع به کار گرفته می شود.با استفاده از جت بلوک میتوانید سربرگ را به صورت چسبنده در هنگام اسکرول قرار دهید. همچنین با Jet Block قادر خواهید بود بخش های مختلف را به شکل چسبنده به صفحه ایجاد کنید.

لوگو سایت
با افزونه Jet Block توانایی سفارشی سازی لوگو سایت را به صورت متنی یا تصویر را دارید.قابلیت ترازبندی، تایپوگرافی و لینک کردن لوگو را دارید.

فرم ورود
با ویجت های مناسب فرم ورود را سفارشی کنید و از سایت خودتان لذت ببرید. با افزونه Jet Block و صفحه ساز المنتور فرم ورود دلخواه خود را بسازید.

فرم ثبت نام
یکی از دلایل اصلی خرید این افزونه ساخت فرم ثبت نام با فیلد های خاص می باشد.ویجت فرم ثبت نام با استفاده آسان و تنظیم فیلد های مختلف و قابلیت سفارشی سازی فراوان.

مسیر پیمایش
ساخت مسیر پیمایش با استفاده از صفحه ساز المنتور و ویجت Breadcrumb افزونه Jet Block .

منو همبرگر
این ویجت یک منو همبرگری برای ایجاد دسترسی سریع در سایت را فراهم یکند.طرح مورد نظر منو را انتخاب کنید و در سربرگ یا هر بخش دیگر اضافه کنید.

سبد خرید
با استفاده از افزونه Jet Block سبد خرید را در سربرگ، فوتر یا هر بخش دیگری اضافه کنید.

منو ناوبری
اضافه کردن منو ساده به سربرگ بالا و پایین، ساخته شده با صفحه ساز المنتور. منو ناوبری دارای تنظیمات سفارشی و طرح های چندگانه است.

طرح های چندگانه تنظیمات
استفاده از تنظیمات سفارشی سازی بالا برای ایجاد ظاهری مناسب با طرح سایت

خرید فرش سه بعدی ارزان

نازنین بازدید : 4 پنجشنبه 02 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

محصولات فرش سه بعدی از جدیدترین محصولات کفپوش مدرن می باشد که به تازگی به بازار عرضه شده است. در طرح و نقشه این فرش از طرح های شیک و زیبا استفاده شده است که قیمت فرش سه بعدی برای شما بسیار مناسب و ارزان است.

خرید فرش سه بعدی ارزان پرفروشترین محصولات فرش سه بعدی به صورت 6 ، 9 و 12 متری می باشد و در این مقاله نیز سعی شده است قیمت گذاری بر اساس این سایز بندی صورت بگیرد.

توجه داشته باشید که اگه برای فرش اتاق خواب می‌خواهید فرش سه بعدی خریداری کنید انتخاب طرح های خاص و مدرن این فرش بسیار جذاب و عالی می تونه باشه.

محصولات فرش سه بعدی دارای طراحی و تنوع بسیار زیادی می باشند که از طرح های سنتی فاصله بسیار زیادی گرفته است و طرح های مختلف این فرش باعث شده است که مناسب برای تمامی سلیقه ها باشد.

 

.................. فهرست این مطلب ..................    
قیمت فرش سه بعدی
فرش سه بعدی چیست !
مدل های فرش سه بعدی به چه صورت است !
 
ویژگی فرش سه بعدی چیست !
معایب فرش سه بعدی چیست !
قیمت فرش سه بعدی
محصولات فرش سه بعدی دارای قیمتی بسیار مناسب و ارزان هستند و قیمت فرش سه بعدی فانتزی هم بر اساس متراژی که داره تعیین میشه.

از محبوبترین قیمت هایی که برای فرش سه بعدی پرسش می‌شود قیمت فرش سه بعدی شش متری ، 9 متری ، چهار متری و دوازده متری است که لیست قیمت آن را به صورت زیر قرار داده ایم.

 

لیست قیمت فرش سه بعدی :

80 در 50 : 54.000 هزار تومان

1 در 1.5 : 225.000 هزار تومان

4 متری ( 1.5 در 2.25 ) : 455.000 هزار تومان

6 متری ( 2 در 3 ) : 810.000 هزار تومان

 

فرش سه بعدی چیست

فرش سه بعدی چیست !
محصولات جدید عرضه شده مدرن دارای تنوع طرح ها و رنگ‌بندی بسیار زیبا و مدرنیته ای می باشد که در هنگام پهن شدن در دکور خانه زیبایی فوق العاده ای را به منزل شما ارائه میکند.

از محصولات فرش مدرن جدید فرش سه بعدی است که در پاسخ به سوال فرش سه بعدی چیست باید گفت محصولات فرش سه بعدی از جدیدترین فرش های مدرن می باشد که دارای طرح های متنوعی می باشد.

فرش سه بعدی دارای عمق بوده و نقشه های چاپ شده بر روی این فرش به صورت زنده می باشد که در هنگام پهن شدن در دکور خانه شما زیبایی آن را دو چندان میکند.

در صورتی که می‌خواهید یک دکور جدید و مدرنیته داشته باشید برای شما خریداری محصولات فرش سه بعدی انتخابی بسیار عالی می باشد ، زیرا که طرح به کار رفته شده در این فرش ها بسیار زنده و جذاب می باشد.

از فرش سه بعدی می توانید برای اتاق پذیرایی خانه خود ، زیر راه پله ها ، به عنوان فرش آشپزخانه ، زیر مبل و اتاق خواب استفاده کنید.

توجه داشته باشید که اگه برای فرش اتاق خواب می‌خواهید فرش سه بعدی خریداری کنید انتخاب طرح های خاص و مدرن این فرش بسیار جذاب و عالی می تونه باشه.

 

مدل های فرش سه بعدی به چه صورت است !
محصولات فرش سه بعدی دارای تنوع بسیار بالایی می باشد که در طرح های طبیعت ، خاص ، مدرن ، شخصیت ، کودک می باشد که با توجه به استفاده ای که می‌خواهید داشته باشید می توانید فرش سه بعدی مد نظر خود را خریداری کنید.

از طرح های فانتزی و کودکانه فرش سه بعدی می توانید به عنوان فرش سه بعدی کودک استفاده کنید. در صورتی که میخواهید برای آشپزخانه خود فرش ماشینی خریداری کنید انتخاب فرش سه بعدی با طراحی خاص و مدرن انتخابی مناسب خواهد بود که فرش سه بعدی ایکس انتخابی عالی برای شما است.

در صورتی که قصد خرید فرش سه بعدی با طراحی مدرن برای اتاق خواب خانه خود هستید می توانید از نقشه های مدرنیته سایت خریداری کنید که فرش سه بعدی طرح انتخابی عالی برای شما است.

توجه داشته باشید که بافت محصولات فرش ماشینی سه بعدی با دیگر فرش ها هیچ تفاوتی نداره و استفاده از رنگ های تیره و روشن باعث شده است که نقشه فرش سه بعدی خیلی زیباتر شده و انتخابی عالی است.

 
ویژگی فرش سه بعدی چیست !
فرش های سه بعدی به صورت 500 شانه طراحی شده اند و دارای نخ آکریلیک پلی استر می باشند که به همین دلیل در برابر شست و شو مقاوم بوده و در برابر گرما دارای مقاومت بسیار بالایی نیز می باشد.

محصولات فرش ماشینی فانتزی سه بعدی به صورت هیت ست شده می باشند که به همین دلیل این فرش دارای پرزدهی نبوده و همچنین بدون حساسیت نیز برای شما می باشد.

در صورتی که به دنبال یک فرش شیک و مدرن با قیمت ارزان هستید بدون شک برای شما خریداری فرش سه بعدی انتخابی بسیار عالی برای شما می باشد که می توانید این محصول را برای کفپوش مکان های مختلف خانه خود خریداری کنید.

 

معایب فرش سه بعدی چیست !
محصولات فرش سه بعدی دارای معایب زیادی نمی باشد ولی به طور کلی برای بیان عیب های فرش سه بعدی می توان به 500 شانه بودن این فرش اشاره داشت که اگر شما بر روی ریز بافت بودن فرش دارای حساسیت می باشید خریداری محصولات فرش سه بعدی 500 شانه انتخابی مناسب برای شما نمی باشد.

شما می توانید از فرش های 700 شانه فروشگاه خریداری کنید که دارای تعداد شانه بالاتری برخوردار می باشد ، البته قیمت محصولات فرش 700 شانه بالاتر است و دارای طرح های خاص فرش سه بعدی نمی باشد.

ماگ حرارتی ارزان

نازنین بازدید : 5 پنجشنبه 02 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

خرید اینترنتی ماگ حرارتی ارزان قیمت + 14 مدل با کیفیت
ماگ حرارتی در مدلهای عاشقانه،گیمینگ،طرح دلخواه،دخترانه،لومانا،اکلیلی به فروش می رسد.قبل از خرید ماگ حرارتی به بررسی 14 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

ماگ حرارتی ارزان

خرید محصول

1-ماگ حرارتی طرح دریاچه کد 103

ماگ حرارتی طرح دریاچه کد 103

مشخصات
ابعاد
10x8x8 سانتی‌متر
وزن
340 گرم
ابعاد بسته‌بندی
12x11x9 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
370 گرم
جنس
سرامیک
تعداد
یک عدد
در
ندارد
قاشق
ندارد

خیلی زیباست. اندازه خوبی داره و طرحش هم قشنگه. شاید تو تصویر خیلی خوب به نظر نیاد ولی تو واقعیت خیلی بهتره. جنس بدنه ش هم با کیفیته و هم صاف و یکدسته. دمایی که لازم داره تا تغییر رنگ بده خیلی خوب و پایینه و تا دقیقه ها باقی میمونه. دیواره ضخیمی داره و مناسبه. درکل خیلی راضیم.

خوبه ولی مراقب باشید خط و خش نیوفته چون وقتی رنگش سیاهه کاملا معلوم میشه

خرید محصول

2-ماگ حرارتی طرح اکلیل

ماگ حرارتی طرح اکلیل

مشخصات
ابعاد
8×15×14.5 سانتی‌متر
وزن
300 گرم
ابعاد بسته‌بندی
8×15×15 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
350 گرم
جنس
سرامیک
تعداد
یک عدد
در
ندارد

واقعا جالب و عالیه و وقتی توش مایعات گرم میریزی تغییر رنگ میده و خیلی جذاب میشه
آدم رو وادار میکنه ک همش ازش استفاده کنی از بس ک جذابه

نقاط قوت
کیفیت عالی
قیمت مناسب

خرید محصول

3-ماگ حرارتی طرح جوکر کد 1

ماگ حرارتی طرح جوکر کد 1

مشخصات
ابعاد
8x8x11 سانتی‌متر
وزن
340 گرم
جنس
سرامیک
تعداد
یک عدد
در
ندارد
قاشق
ندارد

اگه برچسب روی ماگ کامل تر چاپ میشد بهتر بود هر چند الانم خیلی قشنگه

طراحی عکس بسیار زیباست و هنگام داغ شدن تصویر کاملا واضح است. ولی قسمت اتصال دسته ماگ هنگام داغ شدن سفید میشود و چون کل ماگ مشکی است، این سفیدی نمای قشنگی ندارد. عکس سرد بودن ماگ هم گذاشتم

نقاط قوت
طراحی زیبا
جنس خوب
نقاط ضعف
سفید شدن قسمت اتصال دسته ماگ

طرحش زیباست کیفیتش خوبه قیمتش نسبتا بالاست

خرید محصول

4-ماگ حرارتی طرح شازده کوچولو کد 01

ماگ حرارتی طرح شازده کوچولو کد 01

مشخصات
ابعاد
8×15×14.5 سانتی‌متر
وزن
300 گرم
ابعاد بسته‌بندی
8×15×15 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
350 گرم
جنس
سرامیک
تعداد
یک عدد

خیلیی دوسش دارم، خیلی جذابه
خواهرم برای تولدم هدیه خرید

نقاط قوت
مدت خوبی تصویرش باقی میمونه
زود تصویرش نمایان میشه
نقاط ضعف
پشتش یه تیکه سفید هست، بهتر اون مشکی باشه

من خیلی خیلی دوستش داشتم. طرحش عالی بود و کیفیت عکس هم حرف نداشت. اشتباهی که من کردم و پیشنهاد می‌کنم دیگران حواسشون باشه این اشتباه رو نکنن این بود که چند روز توی حیاط خونه جا گذاشتمش و چون آفتاب خورده بود تقریبا خراب شده. یعنی رنگ هایی که در حالت عادی دیده نمی‌شن الان بدون چای داغ هم دیده می‌شن.
مات بودن این مدل هم از نقاط قوتش بود.

خرید محصول

5-ماگ حرارتی طرح بی تی اس کد 1118

ماگ حرارتی طرح بی تی اس کد 1118

مشخصات
ابعاد
10x8x12 سانتی‌متر
وزن
350 گرم
ابعاد بسته‌بندی
10 × 9 × 12 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
385 گرم
جنس
سرامیک
تعداد
یک عدد
در
ندارد

من این محصول رو نزدیک سه ماه پیش خریداری کردم و تا الان خیلی خوب بوده.
برای کسایی که مثل من ارمی هستن عالیه
من که خیلی دوسش دارممممم

یعنی بهترین ماگی هست که تاحالا خریده بودم
واقعا فوق العاده است و قیمتش هم عالیه
توصیه میکنم که حتما بخرید

عالی بود من راضی هستم وخیلی برای ارمی ها مناسب است من خودم ارمی هستم و خیلی راضی هستم

نقاط قوت
نشکنه
نقاط ضعف
وقتی میخوای بخوری سیاه می‌شود

خرید محصول

6-ماگ حرارتی مدل smile کد02

ماگ حرارتی مدل smile کد02

مشخصات
ابعاد
8×15×14.5 سانتی‌متر
وزن
300 گرم
ابعاد بسته‌بندی
8×15×15 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
350 گرم
جنس
سرامیک
تعداد
یک عدد
در
ندارد

خیلی خوب بود زمانی که توش قهوه ریختم صورتش ظاهر شد و اطراف دسته هم سفید شد خیلی جالب بود

رنگ مشکیش یه جور جذبه ی خاص داره و حالت حرارتی بودنشم که فوق العاده س!
با ریختن آب جوش داخل ماگ، طرح مارشملو هم نمایان میشه
در کل، از خریدم به شدت راضی م و توصیه میکنم اونایی که دنبال چیدن یه میز کار خفن هستین، حتما ماگ رو فراموش نکنین

ظاهر ماگ خیلی جالبه البته تو پوشش حرارتی یه نقص هایی دراه مثل اینکه لبه لیوان هم با حرارت سیاه می شه یه تیکه هاییش و البته دسته لیوان هم سفید می شه.. در کل اما راضی ام

بسیار عالیه فقط تنها عیبی داره اینه که یکم بزرگه

نقاط قوت
خوش دست
زیبا
نقاط ضعف
یکم بزرگه

خرید محصول

7-ماگ حرارتی طرح شعر مدل ای خوبتر از خوبترینم

ماگ حرارتی طرح شعر مدل ای خوبتر از خوبترینم

مشخصات
ابعاد
8x8x9 سانتی‌متر
وزن
330 گرم
ابعاد بسته‌بندی
12x10x11 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
370 گرم
جنس
سرامیک
تعداد
یک عدد
در
ندارد

من هدیه دادمش خیلی خوب بود و راضی بودم

خرید محصول

8-ماگ حرارتی مدل fantasy کد 01

ماگ حرارتی مدل fantasy کد 01

مشخصات
ابعاد
8×15×14.5 سانتی‌متر
وزن
300 گرم
ابعاد بسته‌بندی
8×15×15 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
350 گرم
جنس
سرامیک
تعداد
یک عدد

بنظرم خیلی دلرباست.تنهاایرادش اینه استوانه یکنواخته.ایکاش پایینش کوچکتراز لبه بالایی بود.

نقاط قوت
زیبا ودلربا
نقاط ضعف
استوانه ای یکنواخت

هم برای خودم هم برای دختر عمم خریدم داخلش بر خلاف چیزی که میخواستیم و انتخابمون مشکی نبود و بعد از چندبار استفاده ناخنم خورد بهش و طرح روش از بین رفتن باید با دقت استفاده بشه اما طرحش زیباست

نقاط قوت
زیبایی طرح
نقاط ضعف
داخل ماگ مشکی نیست
از بین رفتن طرح

خرید اینترنتی ماگ حرارتی ارزان قیمت + 14 مدل با کیفیت
ماگ حرارتی در مدلهای عاشقانه،گیمینگ،طرح دلخواه،دخترانه،لومانا،اکلیلی به فروش می رسد.قبل از خرید ماگ حرارتی به بررسی 14 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

1-ماگ حرارتی طرح دریاچه کد 103

ماگ حرارتی طرح دریاچه کد 103

مشخصات
ابعاد
10x8x8 سانتی‌متر
وزن
340 گرم
ابعاد بسته‌بندی
12x11x9 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
370 گرم
جنس
سرامیک
تعداد
یک عدد
در
ندارد
قاشق
ندارد

خیلی زیباست. اندازه خوبی داره و طرحش هم قشنگه. شاید تو تصویر خیلی خوب به نظر نیاد ولی تو واقعیت خیلی بهتره. جنس بدنه ش هم با کیفیته و هم صاف و یکدسته. دمایی که لازم داره تا تغییر رنگ بده خیلی خوب و پایینه و تا دقیقه ها باقی میمونه. دیواره ضخیمی داره و مناسبه. درکل خیلی راضیم.

خوبه ولی مراقب باشید خط و خش نیوفته چون وقتی رنگش سیاهه کاملا معلوم میشه

خرید محصول

2-ماگ حرارتی طرح اکلیل

ماگ حرارتی طرح اکلیل

مشخصات
ابعاد
8×15×14.5 سانتی‌متر
وزن
300 گرم
ابعاد بسته‌بندی
8×15×15 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
350 گرم
جنس
سرامیک
تعداد
یک عدد
در
ندارد

واقعا جالب و عالیه و وقتی توش مایعات گرم میریزی تغییر رنگ میده و خیلی جذاب میشه
آدم رو وادار میکنه ک همش ازش استفاده کنی از بس ک جذابه

نقاط قوت
کیفیت عالی
قیمت مناسب

خرید محصول

3-ماگ حرارتی طرح جوکر کد 1

ماگ حرارتی طرح جوکر کد 1

مشخصات
ابعاد
8x8x11 سانتی‌متر
وزن
340 گرم
جنس
سرامیک
تعداد
یک عدد
در
ندارد
قاشق
ندارد

اگه برچسب روی ماگ کامل تر چاپ میشد بهتر بود هر چند الانم خیلی قشنگه

طراحی عکس بسیار زیباست و هنگام داغ شدن تصویر کاملا واضح است. ولی قسمت اتصال دسته ماگ هنگام داغ شدن سفید میشود و چون کل ماگ مشکی است، این سفیدی نمای قشنگی ندارد. عکس سرد بودن ماگ هم گذاشتم

نقاط قوت
طراحی زیبا
جنس خوب
نقاط ضعف
سفید شدن قسمت اتصال دسته ماگ

طرحش زیباست کیفیتش خوبه قیمتش نسبتا بالاست

خرید محصول

4-ماگ حرارتی طرح شازده کوچولو کد 01

ماگ حرارتی طرح شازده کوچولو کد 01

مشخصات
ابعاد
8×15×14.5 سانتی‌متر
وزن
300 گرم
ابعاد بسته‌بندی
8×15×15 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
350 گرم
جنس
سرامیک
تعداد
یک عدد

خیلیی دوسش دارم، خیلی جذابه
خواهرم برای تولدم هدیه خرید

نقاط قوت
مدت خوبی تصویرش باقی میمونه
زود تصویرش نمایان میشه
نقاط ضعف
پشتش یه تیکه سفید هست، بهتر اون مشکی باشه

من خیلی خیلی دوستش داشتم. طرحش عالی بود و کیفیت عکس هم حرف نداشت. اشتباهی که من کردم و پیشنهاد می‌کنم دیگران حواسشون باشه این اشتباه رو نکنن این بود که چند روز توی حیاط خونه جا گذاشتمش و چون آفتاب خورده بود تقریبا خراب شده. یعنی رنگ هایی که در حالت عادی دیده نمی‌شن الان بدون چای داغ هم دیده می‌شن.
مات بودن این مدل هم از نقاط قوتش بود.

خرید محصول

5-ماگ حرارتی طرح بی تی اس کد 1118

ماگ حرارتی طرح بی تی اس کد 1118

مشخصات
ابعاد
10x8x12 سانتی‌متر
وزن
350 گرم
ابعاد بسته‌بندی
10 × 9 × 12 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
385 گرم
جنس
سرامیک
تعداد
یک عدد
در
ندارد

من این محصول رو نزدیک سه ماه پیش خریداری کردم و تا الان خیلی خوب بوده.
برای کسایی که مثل من ارمی هستن عالیه
من که خیلی دوسش دارممممم

یعنی بهترین ماگی هست که تاحالا خریده بودم
واقعا فوق العاده است و قیمتش هم عالیه
توصیه میکنم که حتما بخرید

عالی بود من راضی هستم وخیلی برای ارمی ها مناسب است من خودم ارمی هستم و خیلی راضی هستم

نقاط قوت
نشکنه
نقاط ضعف
وقتی میخوای بخوری سیاه می‌شود

خرید محصول

6-ماگ حرارتی مدل smile کد02

ماگ حرارتی مدل smile کد02

مشخصات
ابعاد
8×15×14.5 سانتی‌متر
وزن
300 گرم
ابعاد بسته‌بندی
8×15×15 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
350 گرم
جنس
سرامیک
تعداد
یک عدد
در
ندارد

خیلی خوب بود زمانی که توش قهوه ریختم صورتش ظاهر شد و اطراف دسته هم سفید شد خیلی جالب بود

رنگ مشکیش یه جور جذبه ی خاص داره و حالت حرارتی بودنشم که فوق العاده س!
با ریختن آب جوش داخل ماگ، طرح مارشملو هم نمایان میشه
در کل، از خریدم به شدت راضی م و توصیه میکنم اونایی که دنبال چیدن یه میز کار خفن هستین، حتما ماگ رو فراموش نکنین

ظاهر ماگ خیلی جالبه البته تو پوشش حرارتی یه نقص هایی دراه مثل اینکه لبه لیوان هم با حرارت سیاه می شه یه تیکه هاییش و البته دسته لیوان هم سفید می شه.. در کل اما راضی ام

بسیار عالیه فقط تنها عیبی داره اینه که یکم بزرگه

نقاط قوت
خوش دست
زیبا
نقاط ضعف
یکم بزرگه

خرید محصول

7-ماگ حرارتی طرح شعر مدل ای خوبتر از خوبترینم

ماگ حرارتی طرح شعر مدل ای خوبتر از خوبترینم

مشخصات
ابعاد
8x8x9 سانتی‌متر
وزن
330 گرم
ابعاد بسته‌بندی
12x10x11 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
370 گرم
جنس
سرامیک
تعداد
یک عدد
در
ندارد

من هدیه دادمش خیلی خوب بود و راضی بودم

خرید محصول

8-ماگ حرارتی مدل fantasy کد 01

ماگ حرارتی مدل fantasy کد 01

مشخصات
ابعاد
8×15×14.5 سانتی‌متر
وزن
300 گرم
ابعاد بسته‌بندی
8×15×15 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
350 گرم
جنس
سرامیک
تعداد
یک عدد

بنظرم خیلی دلرباست.تنهاایرادش اینه استوانه یکنواخته.ایکاش پایینش کوچکتراز لبه بالایی بود.

نقاط قوت
زیبا ودلربا
نقاط ضعف
استوانه ای یکنواخت

هم برای خودم هم برای دختر عمم خریدم داخلش بر خلاف چیزی که میخواستیم و انتخابمون مشکی نبود و بعد از چندبار استفاده ناخنم خورد بهش و طرح روش از بین رفتن باید با دقت استفاده بشه اما طرحش زیباست

نقاط قوت
زیبایی طرح
نقاط ضعف
داخل ماگ مشکی نیست
از بین رفتن طرح

طراحی سایت لوازم خانگی

نازنین بازدید : 3 پنجشنبه 02 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی در شرکت طراحی سایت در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود. شرکت با برخورداری از تیمی مجرب طراحی وب سایت لوازم خانگی شما را به صورت کامل اختصاصی به انجام می رساند. اگر در زمینه لوازم خانگی مشغول به فعالیت هستید حتما به لزوم طراحی سایت پی برده اید.
ما در شرکت تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا سایتی درخور و شایسته که از درجه اعتبار بالایی برخوردار باشد را برای تجارت شما طراحی کنیم. طراحی سایت لوازم خانگی اگر همواره در فکر رونق و توسعه تجارت خود هستید و مدام در جستجوی راهکار های نوینی برای معرفی تجارت خود هستید طراحی سایت لوازم خانگی بهترین گزینه ممکن برای شما خواهد بود.
امروزه تعداد افرادی که برای یافتن لوازم خانگی خود سایت های آنلاین را زیر و رو می کنند هر روز در حال افزایش است. از یک طرف طراحی وب سایت لوازم خانگی با ارائه فضایی مناسب برای معرفی محصولات یک تجارت شرایط مناسبی را برای صاحبان مشاغل به وجود می آورند.
از سوی دیگر مشتریان با توجه به محدودیت اجناس فروشگاه ها از طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی استقبال می کنند. دیگر زمان آن رسیده که شما نیز برای طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی خود وارد عمل شوید. شرکت طراحی سایت در کنار شما تلاش خواهد کرد تا کسب و کار خود را با استفاده از ایجاد وب سایت لوازم خانگی گسترش دهید.

آیا نیاز به مشاوره دارید

فرم مشاوره رایگان
مزایای طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی
طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی امکان مشاهده و بررسی محصولات را برای مخاطبین فراهم می کند در شرایطی که ممکن است حتی نمایندگی های برند های معروف لوازم خانگی هم موجودی کاملی از محصولات خود در اختیار نداشته باشند، طراحی وب سایت لوازم خانگی به یاری مشتریان می آید.
ایجاد وب سایت فروشگاه لوازم خانگی تا حد زیادی در وقت و هزینه مشتریان صرفه جویی می کند. ایجاد وب سایت لوازم خانگی در کنار فوایدی که برای مشتریان دارد مزایای بسیاری را در اختیار صاحبان مشاغل نیز می گذارد که در ادامه به این مزایا اشاره خواهیم کرد:

در دسترس بودن سایت
امروزه با توسعه بستر اینترنت و دسترسی ساده به اینترنت کاربران هر زمان که در فکر تهیه یک کالای جدید باشند، کافی است گوشی هوشمند خود را برداشته و دقایقی در فضای اینترنت جستجو کنند. در چنین شرایطی بدیهی است که افراد بسیاری دیگر برای استعلام قیمت ها و مقایسه برند های مختلف در بازار ها و فروشگاه های فیزیکی حضور پیدا نمی کنند.
اکثر افراد با مشاهده طراحی وب سایت لوازم خانگی کالای مورد نظر را انتخاب کرده و با استفاده از امکاناتی که در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی گنجانده می شود اطلاعات مورد نیاز خود را تهیه می کنند. از مزایای طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی برای صاحبان مشاغل صرف نظر معرفی محصولات به جامعه بزرگی از مشتریان می توان به کاهش اصطکاک در این مشاغل نیز اشاره کرد.
در شرایطی که اکثر مشتریان از طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی بازدید می کنند و کمتر به فروشگاه ها مراجعه می کنند. صاحبان مشاغل نیازی به ارائه اطلاعات تکمیلی برای تک تک مراجعه کنند گان را نداشته و زمان بیشتری را صرف توسعه تجارت خود می کنند.

ارائه توضیحات کامل و واضح
در ایجاد وب سایت لوازم خانگی تمامی اطلاعات مورد نیاز مشتری در صفحه نمایش محصول گنجانده می شود. مشتری در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی به تمام ویژگی ها و امکانات لوازم خانگی مورد نظر خود دسترسی خواهد داشت. درست است که فروشندگان در فروشگاه ها این خدمات را به خوبی ارائه می دهد اما در مواردی ممکن است فروشنده جزئیاتی که برای مشتری حائز اهمیت است را از قلم بیندازد؛ اما در طراحی وب سایت لوازم خانگی چنین مشکلی هرگز روی نخواهد.
تیم طراحی سایت شرکت در ساخت سایت لوازم خانگی با جمع آوری اطلاعات کامل اجناس شما در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی هیچ نکته ای را از قلم نمی اندازند و مشتری را از جستجو های اضافی بی نیاز می کنند. در ایجاد وب سایت لوازم خانگی مشخصات ظاهری از قبیل، رنگ، اندازه دقیق با ذکر ابعاد و ویژگی های انحصاری که در طراحی هر یک از برند ها مورد استفاده قرار می گیرد، به وضوح درج می شود.
در کنار این اطلاعات در طراحی وب سایت لوازم خانگی اطلاعات مربوط به ویژگی های فنی لوازم خانگی از قبیل میزان ولتاژ مصرفی، نوع موتور، آلیاژ های به کار رفته در تولید محصول نیز در اختیار مشتری قرار می گیرد. ارائه اطلاعات با این میزان از دقت در هیچ فروشگاهی میسر نخواهد شد.

دردسر های حمل و نقل
دردسر های حمل و نقلطراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی یکی دیگر از مشکلات شایع در خرید لوازم خانگی را برای همیشه از میان برداشته است. یکی از عواملی که همواره در خرید این کالاها دغدغه بزرگی برای مشتری به وجود می آورده است این بود که: “حالا چطوری ببریم خونه؟” با ساخت سایت لوازم خانگی این مشکل دیگر وجود خارجی ندارد چرا که زمانی که مشتری در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی کالای خود را انتخاب کرده و اقدام به خرید می کند تنها کاری که باید انجام دهد ریختن یک فنجان چای یا قهوه تازه است و انتظار کشیدن برای دریافت سفارش.
مراحل انتخاب کالا در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی به وضوح مشخص می شوند مراحل خرید و پرداخت نیز به خوبی در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی گنجانده می شوند. در ساخت سایت لوازم خانگی نحوه ارسال سفارش مشتری با نظر مشتری مشخص شده و کالا برای او ارسال می شود. مشتریان زمانی که در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی خرید خود را انجام می دهند نیازی به خروج از منزل نداشته و می توانند کالای خود را درب منزل تحویل بگیرند.
یکی دیگر از مزایای انجام سفارش در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی این است که دیگر نیازی به نگرانی از بابت سالم تحویل گرفتن کالا نخواهید داشت. مسئولیت ارسال کالا همانطور که در طراحی وب سایت لوازم خانگی قید می شود بر عهده ارسال کننده است و از این کالا بدون هیچ آسیبی به دست مشتری می رسد.

تنوع در مدل ها و برند های موجود در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی
از ویژگی های ممتاز ساخت سایت لوازم خانگی این است که دامنه بسیار وسیعی از اجناس را دسته بندی های مشخصی در اختیار مشتری می گذارد. مشتری در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی می تواند با مراجعه به دسته بندی مورد نظر خود از مدل های بیشماری بازدید کند و کالای مورد نظر خود را انتخاب نماید.
در فروشگاه های فیزیکی به دلیل محدودیت فضا امکان به نمایش گذاشتن تمام نمونه ها مقدور نمی باشد؛ اما در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی می توان به طور نامحدود صفحاتی را به کالاهای مختلف اختصاص داده و مدل های بسیار متنوعی را در اختیار مشتری گذاشت.
مشتری در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی می تواند با مشاهده تصاویر با کیفیت کالای مورد نظر و مطالعه ویژگی های اختصاصی کالا که در طراحی وب سایت لوازم خانگی گنجانده شده اقدام به خرید کنند.

خرید فرش سه بعدی آشپزخانه

نازنین بازدید : 4 سه شنبه 24 فروردين 1400 نظرات (0)

فرش سه بعدی

وقتی به گذشته و خانه های قدیمی فکر می کنیم می بینیم که فرش هر خانه یک فرش قرمز 12 متری یا یک فرش بزرگ بوده و در کنار آن یک راه پله وجود دارد. رنگ آن کمی تغییر کرده و از تنوع بیشتری برخوردار شده است. اکنون که به این روزها رسیده ایم ، گونه های مختلف بسیاری در فرش ها تولید می شود که تنوع آنها انتخاب را سخت میکند.

فرش مدرن یا سه بعدی

اکنون در خانه ها ، به ویژه خانه های تازه عروس ها ، فرش های رنگی ساده ، رنگارنگ یا خنثی مشاهده می شود که در کنار سایر مبلمان خودنمایی می کنند و به عنوان دکوراسیون مدرن شناخته می شوند.

اما داستان تنوع فرش های مدرن به همان رنگ و طرح محدود نمی شود. فرش های سه بعدی به لطف دستگاه هایی که هر روز به فناوری آنها اضافه می شود ، میهمان خانه ها نیز شده اند.

فرش های زیبایی که چشم هر بیننده ای را خیره می کند.

خرید فرش سه بعدی آشپزخانه

فرش سه بعدی مناسب کجاست؟

فرش سه بعدی که یک فرش مدرن است از هر چیزی زیباتر است ، بنابراین سعی کنید از این فرش در زیر پایه های مبل و میز استفاده نکنید ، زیرا بافت خاص آن آسیب می بیند.

اما این برای اهداف تزئینی نیست. از فرش سه بعدی نیز برای اتاق خواب استفاده می شود زیرا راحتی و لطافت آن بیش از هر جای دیگر برای اتاق خواب مناسب است.

استفاده مناسب از فرش های سه بعدی برای مکان هایی در خانه است که رفت و آمد کمی دارند و راحتی چندانی ندارند.

فرش سه بعدی کودک

طرح های جالب کودکان روی فرش سه بعدی می تواند روحیه کودک شما را تحت تأثیر قرار دهد. بنابراین ، اگر به دنبال فرش مخصوص تزئین اتاق کودک خود هستید ، نمونه ای از طرح های فرش سه بعدی کودکان را بررسی کنید.

بافت فرش سه بعدی چگونه است؟

شاید بخواهید بدانید که چگونه یک فرش سه بعدی بافته می شود. ابتدا علاوه بر بافت خاص ، فرش وجود رنگ های تیره و روشن را نیز نشان می دهد و با خطای دید بهتر در چشم بیننده به نظر می رسد.

بنابراین وجود رنگ جیغ در این فرش ، بیش از هر قالیچه ای ، آن را برای اتاق کودک مناسب می کند ، جایی که رنگ های جیغ و تند در طراوت روحیه او تأثیر می گذارد.

سرانجام بدانید که فرش سه بعدی از نظر بافت فرقی با سایر فرشها ندارد ، بجز استفاده از نخ مخصوص که در هنگام کالیبراسیون ، این نخ در قسمتهای مورد استفاده کمی جمع شده و ارتفاع آن از سایزهای دیگر کمتر است. نخ می تواند یک فرش سه بعدی ایجاد کند.

آیا بعد از ازدواج عشق به وجود می آید

نازنین بازدید : 3 سه شنبه 24 فروردين 1400 نظرات (0)

احتمالاً شنیده اید که گفته می شود عشق بعد از ازدواج به وجود می آید ، حتی اگر از ابتدا وجود نداشته باشد. اما بسیاری از مردم در مورد اهمیت عشق پس از ازدواج گیج شده اند. این افراد اغلب به دلیل عدم آگاهی از موقعیتی که در آن قرار دارند واکنش های غیرمعمول دارند. آنها غالباً این وضعیت را به عنوان عدم تفاهم بین آنها و شریک زندگیشان توصیف می کنند. دلایل مختلفی برای این بیماری وجود دارد که در این مقاله شما را با دلایل این شرایط آشنا خواهیم کرد. اگر ازدواج شما به دلیل کمبود محبت تهدید می شود ، از مشاوره خانواده برای تعیین علت و تازه نگه داشتن زندگی خود استفاده کنید. با یک جادوگر تماس بگیرید

عشق بعد از ازدواج: مردم عشق را تعریف می کنند

بیش از هر چیز بهتر است که مفهوم و معنای عشق را بیان کرده و عناصر عشق را شناسایی کنیم. به طور کلی ، بیشتر مردم تعریف کاملی از عشق ندارند و وقتی از آنها س askedال می شود عشق چیست ، سعی می کنند جملات زیبا و احساسی را بیان کنند. این نوع نگاه به عشق زمانی خوب است که افراد تجربه شناختی واقع گرایانه ای از عشق داشته باشند. عشق هرگز نمی تواند به معنای عشق باشد ، زیرا عشق جنبه های بیشتری از عشق را در بر می گیرد. عشق آرزوی فرد برای رشد با شخص دیگری است. سوالی که پیش می آید این است که تکامل انسان در مسیر عشق شامل چه چیزهایی می شود؟ آیا این فقط یک زن و شوهر هستند که زیر یک سقف با هم زندگی می کنند و الگوی پیوند منظمی دارند؟

باید بگوییم که سردرگمی در درک مفهوم عشق به دلیل عدم درک کامل مفهوم عشق است. برخی از بسیاری از جنبه های عشق عبارتند از: رشد جنسی ، رشد شناختی ، رشد رفتاری و بسیاری دیگر. افرادی که تعریفی از عشق مانند آنچه در بالا ذکر شد را دارند ، اغلب پس از ازدواج در چنین موقعیتی (سردرگمی) قرار می گیرند. زیرا ، در زیر یک سقف مشترک زندگی می کنند و با شریک زندگی خود تماس منظم دارند ، احساس می کنند همه عشق را تجربه کرده اند. این افراد فکر می کنند عشق چیز دیگری برای آنها نیست. و مسلم است که در چنین شرایطی عکس العمل کنار رفتن از عشق کاملاً طبیعی است. برای اطلاعات بیشتر در مورد عناصر عشق کلیک کنید.

 

دلایلی که باعث می شود عشق بعد از ازدواج محو شود

علاوه بر موارد ذکر شده و عدم شناخت کامل مفهوم عشق ، دلیل اصلی این وضعیت عوامل دیگری هستند که در این پرونده تأثیرگذار هستند. همه این عوامل از همان عامل اساسی ناشی می شوند. البته در این مقاله باید به تفاوت عشق بین زن و مرد نیز توجه کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت عشق بین زن و مرد ، کلیک کنید.

۱٫ انتظارات غیرواقعی

یکی از پیامدهای درک نکردن مفهوم عشق داشتن انتظارات غیر منطقی و نامعقول از شریک زندگی خود است. این نوع دیدگاه که عشق بعد از ازدواج شکل می گیرد و همه مشکلات خود به خود حل می شود ، یک دیدگاه کاملاً غلط است. باید بدانید که عاشق شدن و عشق ورزیدن به معنای پایان یافتن همه مشکلات نیست. بلکه عشق نعمتی است که به شما داده شده است تا بتوانید از مشکلات و مشکلات بزرگ زندگی خود عبور کنید.

۲٫ دروغ

دروغ می تواند دلایل زیادی داشته باشد. گاهی اوقات مردم برای دوست داشتن یک فرد دروغ می گویند و گاهی برای جلوگیری از مشاجره داغ. اما باید به یاد داشته باشید که در نتیجه عشق و یکرنگی با همسرتان ، وقتی به او دروغ می گویید ، درواقع به خود دروغ می گویید. نباید فراموش کنید که دروغ گفتن یکی از زخم های خطرناک زندگی مشترک است. باید در زندگی با همه صادق باشید تا عشق و زندگی مشترک خود را به خطر نیندازید.

آیا بعد از ازدواج عشق به وجود می آید

۳٫ عدم اعتماد به رابطه

نتیجه صداقت و دروغ نگفتن باعث ایجاد اعتماد به نفس در زن و شوهر می شود. در واقع ، خوشبخت ترین و رضایت بخشترین روابط بر اساس اعتماد زوجین به یکدیگر است. برای زندگی مشترک باید احساس اعتماد (منصفانه) در کشور دیگر پرورش داد.

آن وقت می توان لذت داشتن یک همراه در زندگی را تجربه کرد. افرادی که اعتماد همسرشان را تضعیف می کنند ، آنها را از احساسات مثبت در طول زندگی خالی می کنند و عشق جای خود را به شک و تردید و اضطراب می دهد.

۴٫ عشق بعد از ازدواج تصوری خیالی از شوهر ایجاد کنید

وقتی عاشق شوند ، مردم نمی توانند صفات منفی و خصوصیات ناخوشایند طرف مقابل را ببینند. در واقع ، در بیشتر موارد ، عاشق شدن باعث می شود که افراد در ذهن خود شخصیتی کامل ایجاد کنند و به جای اینکه شخصیت واقعی طرف مقابل را دوست داشته باشند ، تصویر ذهنی خود را دوست دارند. این افراد وقتی پس از ازدواج با شریک زندگی خود مواجه می شوند ، احساس می کنند که با فرد جدیدی آشنا شده اند و نمی توانند رفتار ناخوشایند او را بپذیرند. برای اطلاعات در مورد دوستی های قبل از ازدواج کلیک کنید.

این به شرطی است که همه افراد لکه های سیاه و تاریکی در خود داشته باشند و هیچکس کامل نباشد. عشق واقعی وقتی بوجود می آید که بتوانید شریک زندگی خود را بمانید و دوستش داشته باشید ، حتی اگر همه جنبه های مثبت و منفی را بدانید.

https://safir-ac.ir/آیا-بعد-از-ازدواج-عشق-به-وجود-می-آید/

چگونه در کمتر از ۵ دقیقه خوابمان ببرد؟

نازنین بازدید : 4 سه شنبه 24 فروردين 1400 نظرات (0)

ممکن است شما یک شب به مدت طولانی به سقف خیره شده باشید ، یا تمام مدت در رختخواب خود را دور می زنید تا بخوابید ، اما آیا این اضطراب در مورد بی خوابی بدتر و بدتر می شود؟ دیر خوابیدن برای بعضی ها گاهگاهی اتفاق می افتد و برای بعضی ها به روندی تکراری و خسته کننده تبدیل شده است.
ممکن است ایده هایی مانند خواندن کتاب را امتحان کرده باشید ، اما برخی از تاکتیک های غیر استاندارد وجود دارد که برای ایجاد آرامش به زیست شناسی و روانشناسی متکی هستند. در اینجا ترفندهایی آورده شده است که به راحتی در هر مکان و هر زمان قابل استفاده هستند و به شما کمک می کنند تا سریعتر و بهتر بخوابید.

۱٫ آگاهانه نفس بکشید

الگوهای تنفسی در سیستم عصبی ما نقش دارند و با ضربان قلب و سایر جنبه های آرامش یا هیجان مرتبط هستند. در حالی که تنفس سریع و کم عمق می تواند باعث اضطراب شود ، تنفس عمیق و آهسته منجر به آرامش می شود.
یکی از روشهایی که به عقیده برخی افراد به خواب رفتن شما در ۶۰ ثانیه کمک می کند روش ۴-۷-۸ است که توسط دکتر اندرو ویل تهیه شده است. روش کار بسیار ساده است. بدین ترتیب:

در حین تمرین نوک زبان خود را پشت دندانهای بالایی قرار دهید. (استنشاق و بازدم)
هوای دهان خود را کاملاً منفجر کنید.

۴: اکنون دهان خود را ببندید و به مدت ۴ ثانیه از طریق بینی نفس بکشید.
۷: نفس خود را به مدت ۷ ثانیه حفظ کنید.
۸: به مدت ۸ ثانیه با صدای “sh” به آرامی از طریق دهان خود را بیرون دهید. (می توانی لبهایت را تعقیب کنی)

دکتر ویل توصیه می کند این روش را ابتدا در حالت نشسته تمرین کنید ، سپس به پشت دراز بکشید و این کار را چهار بار تکرار کنید. با تمرین و تکرار به آن عادت خواهید کرد.

۲- به عصر غارها برگردید

در دوران باستان ، قبل از ظهور تلویزیون ، تبلت ها ، تلفن های هوشمند و غیره ، شب ها تاریک و سرد بود و جای تعجب نیست که علم مدرن نیز می داند که برای خواب در دمای خنک و تاریکی کامل در حالی که چراغ و آبی مناسب است. صفحه نمایش تلفن ، تلویزیون ، کامپیوتر و غیره می تواند ملاتونین ، ماده شیمیایی مورد نیاز خواب را تحت تأثیر قرار دهد. بنابراین حداقل یک ساعت قبل از خواب همه وسایل الکترونیکی خود را خاموش کنید.
چراغ های اطراف خود را حداقل ۳۰ دقیقه قبل از خواب خاموش کنید تا به بدن خود بگویید که زمان خوابیدن فرا رسیده است. به تدریج چراغ ها را خاموش کرده و فقط لامپ های کم نور و گرم را روشن کنید. کاهش روشنایی و کمبود نور هنگام خواب می تواند به شما در افزایش خواب آلودگی کمک کند.
با راه اندازی اتاق خواب خود به عنوان غاری ماقبل تاریخ ، اتاق خواب خود را راحت تر کنید و اگر نمی توانید اتاق خود را به اندازه کافی تاریک کنید یا زمان خواب به گونه ای است که ساعت ها بعد از طلوع آفتاب از خواب بیدار می شوید ، از پرده یا پرده ضخیم برای خواب استفاده کنید.

۳- در هوای خنک می خوابد

محققان دریافته اند که درجه حرارت پایین به ما کمک می کند تا سریعتر بخوابیم و با آرامش بیشتری بخوابیم. بعلاوه ، شما از شر چیزهایی که نیازی به آن ندارید خلاص می شوید. اما چرا؟
با نزدیک شدن ریتم شبانه روزی به خواب ، درجه حرارت بدن ما به تدریج کاهش می یابد و این روند چندین ساعت قبل از زمان بیدار شدن ادامه می یابد. یک مطالعه نشان داد که برخی از بی خوابی ها همچنین می تواند ناشی از ناتوانی بدن در تنظیم دما در هنگام خواب باشد.
روش دیگر برای کمک به شما در این فرآیند دوش گرفتن آب گرم دو ساعت قبل از خواب است که باعث می شود بدن شما افت دما را بیشتر تجربه کند و راحت بخوابد.
دمای مناسب اتاق برای خواب بسته به فصل و تنظیمات شخصی شما می تواند بین ۱۷ تا ۲۱ درجه باشد. اما اگر می خواهید پنج دقیقه یا کمتر بخوابید ، ما ۱۸ درجه سانتیگراد ارائه می دهیم.

۴- مغز خود را گول بزنید

حتماً تجربه کرده اید که مغز ما برخلاف میل ما بعضاً سخت کار می کند! پس سعی کنید نخوابید! اصل مخالفت با روانشناسی قصد یا معکوس برای خواب نیز مفید به نظر می رسد!
مطالعات نشان می دهد که استفاده بالینی از اصل نقیضین باعث کاهش خواب و در نتیجه کاهش اضطراب در بی خوابی می شود. در حقیقت ، خواب زیاد باعث می شود دیرتر و بدتر به خواب برویم. محققان دانشگاه گلاسکو دریافتند که شرکت کنندگان در این مطالعه که سعی در بیدار ماندن داشتند ، سریعتر از کسانی که می خواستند بخوابند ، به خواب می روند.
بنابراین به جای فکر کردن و تلاش برای خوابیدن ، سعی کنید چند دقیقه بیدار بمانید و مطمئن باشید که مدتی بیدار ماندن شما را نمی کشد! با تجسم فعالیت های آرامش بخش و مورد علاقه خود می توانید تمرکز خود را از خواب منحرف کنید.

۵٫ هدفمند خواب ببینید

یکی از مشکلاتی که می تواند بسیاری از افراد را به خواب ببرد تجربه یا هجوم افکار آزار دهنده است. در این زمان ، ذهن شما به جای اینکه به خواب عمیق فرو بروید ، دائما با حوادث روز ، حوادث غم انگیز یا ناراحت کننده حتی در سال های اخیر ، لیست کارها یا … دست و پنجه نرم می کند.
یکی از راه های شکستن این چرخه تجربه یا پراکندگی ناخواسته افکار قبل از خواب ، تمرین تجسم است. روش های مختلفی برای دستیابی به این رویای آرامش بخش وجود دارد:

چگونه در کمتر از ۵ دقیقه خوابمان ببرد؟

فقط یک صحنه آرامش بخش را با جزئیات کامل تجسم کنید. این صحنه می تواند یک ساحل آرام ، یک جنگل آرام و یا مکان دیگر باشد.
در عوض ، فکر کنید که این کارهایی است که باید مرتباً انجام دهید ، مانند انداختن توپ در حلقه بسکتبال یا شلیک به هدف.
به فایل های صوتی که برای آرامش و تجسم آرامش بخش طراحی شده گوش دهید و صحنه های خیالی را با دستورالعمل های آرامش توصیف کنید.

این صداها ممکن است در ابتدا خنده دار به نظر برسند ، اما اگر به طور م onثر روی آنها تمرکز کنید ، متوجه خواهید شد که رویای صحنه های آرامش بخش می تواند ذهن شما را آرام کند و حتی استرس شما را تسکین دهد. اگر در حین تجسم ذهن شما از فضایی که در آن هستید خارج شد ، تمرکز کنید و به همان فضا برگردید.

۶- روی تشک مناسب بخوابید

افراد مختلف بسته به شکل خواب ، میزان حرکت در خواب ، قدرت بدنی ، سن و … روی تشک هایی با سختی و نرمی متفاوت می خوابند. برای داشتن یک خواب راحت ، باید تشکی متناسب با بدن و سبک خواب انتخاب کنید. به عنوان مثال ، افرادی که درد کمر یا معده دارند روی تشک های محکم بهتر می خوابند. تشک های نرم برای افرادی که عادت به خوابیدن به پهلو دارند نیز مناسب است ، زیرا فشار کمتری به باسن و شانه آنها وارد می شود

https://safir-ac.ir/چگونه-در-کمتر-از-۵-دقیقه-خوابمان-ببرد؟/

تعداد صفحات : 13

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 127
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 114
 • باردید دیروز : 35
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 154
 • بازدید ماه : 220
 • بازدید سال : 808
 • بازدید کلی : 1,309