loading...

خرید کادو تولد

کادو تولد چی بخریم؟

چه زمانی وقت طلاق است؟

نازنین بازدید : 3 سه شنبه 24 فروردين 1400 نظرات (0)

از کجا می دانید که ازدواج ادامه خواهد داشت؟ هیچ راهی برای نشان دادن علائم دقیق یک ازدواج که به طلاق ختم می شود وجود ندارد ، هیچ کتابی وجود ندارد که حاوی دستورالعمل هایی برای پیش بینی وضعیت زندگی زناشویی باشد و جای تعجب نیست که زندگی خانوادگی یکی از سخت ترین مراحل زندگی است. این کار تلاش زیادی می برد و جزئیات زیادی دارد. هیچ راه حل جادویی واحدی وجود ندارد که اطمینان حاصل کند زندگی مشترک شما به جدایی ختم نمی شود.

زمان طلاق کیست؟

بسیاری از افراد هستند که تمایلی به تمرین ندارند و برای زندگی زناشویی خود تلاش می کنند و به دلیل خستگی و بی حوصلگی یا احساس نیاز به طراوت و تنوع منصرف می شوند. دو نفری که بر اساس عشق غیر منطقی ازدواج می کنند ، نه بر اساس عشق و علاقه واقعی ، شرایط بهتری را برای طلاق فراهم می کنند ، زیرا آغاز زندگی آنها پایه و اساس محکمی نداشته است.

مشکل زندگی مشترک هر چقدر دشوار باشد ، جواب طلاق نیست ، مگر اینکه خشونت و آزار جدی در این رابطه وجود داشته باشد. اگر مشکل شما با همسرتان این است که او در مورد مشکلات زندگی شخصی خود به شما می گوید ، باید برای کمک به یک مشاور یا درمانگر مشورت کنید ، زیرا چنین مشکلاتی همیشه راه حل دارد ، نه اینکه به یک وکیل مراجعه کنید و سعی کنید جدا شوید. از کمک بگیرید همه ارتباطات تفاوت هایی دارند ، فقط گاهی اوقات برای شخص ثالثی که می داند چگونه کار کند لازم است.
کلید حل مشکلات شناخت اصول ارتباطی و ایجاد یک احساس متقابل است که حرفه ای بودن شما شنیده می شود و مورد احترام قرار می گیرد.

اگر فکر می کنید هر دوی شما نمی توانید مهارت خود را ارتقا دهید ، وقت خود را تلف نکنید و از یک متخصص کمک بخواهید تا احساسات و عصبانیت شما را تحت فشار قرار ندهد. اما اگر خیانت ، دروغ مداوم ، خشونت و افترا بخشی از داستان زندگی شماست ، شاید وقت آن رسیده است که به زندگی مشترک خود پایان دهید. این مشکلات را هرگز نباید دست کم گرفت ، زیرا کودکان نیز آسیب خواهند دید.

نصیحت کمکی به شما نکرد

 

آیا شوهرتان به شما خیانت کرده و با شما مشورت کرده و شکست خورده است؟ بسیاری از زوجین پس از دیدن یکی دو بار خیانت به مشاور مراجعه می کنند ، اما اگر خیانت ادامه پیدا کند ، باید تصمیم جدی بگیرید. کسانی که هنوز طرف مقابل را می پذیرند ، حتی پس از فهمیدن اینکه خیانت ها ادامه دارد ، باید بفهمند که چرا هنوز در این رابطه هستند. چنین شخصی ممکن است از عزت نفس بسیار پایینی برخوردار باشد یا از تنها بودن وحشت داشته باشد. اما فردی که به شما خیانت می کند و احساسات شما را نادیده می گیرد باید از زندگی شما حذف شود. باید از خود بپرسید: چه مدت می توانید دوام بیاورید؟

شما به دلایل اشتباه رابطه دارید

 

اگر به زندگی مشترک ادامه دهید زیرا از تنهایی می ترسید و دیگری را دوست ندارید ، پس زندگی مشترک شما تمام شده است. ازدواج فقط به خاطر مجرد نبودن اصلاً درست نیست. بسیاری می توانند برای فرزندان خود ، امنیت مالی و غیره به زندگی خود ادامه دهند. اما با گذشت زمان ، این مسئله احتمالاً تغییر خواهد کرد و سرانجام شوهر شما متوجه خواهد شد که شما او را دوست ندارید. چنین رابطه ای هرگز ادامه نخواهد یافت.

شما خشن می شوید

 

هر نوع خشونت ، چه کلامی ، جسمی یا جنسی ، باید به قانون ارجاع شود و باید وکیل بگیرید. درست است که گاهی مشاوره و درمانگر می توانند در این زمینه کمک کنند ، اما خشونت فیزیکی را به هیچ وجه نمی توان نادیده گرفت. اگر شوهرتان شما را مسئول اعمال خود می داند ، شما را تحقیر می کند ، از دوستان و خانواده جدا می کند و هویت دائمی ندارد ، اینها همه زنگ خطر است. اگر فکر می کنید زندگی شما در خطر است ، باید در اسرع وقت از پلیس کمک بگیرید. هیچ کس شما را به درخواست کمک برای نجات خود متهم نخواهد کرد.

شوهرت از تو دزدی می کند

چه زمانی وقت طلاق است؟

دلیل خوب دیگر برای پایان دادن به ازدواج این است که شوهرتان از شما پول بدزدد. اگر شوهر شما قمار باز است ، کار نمی کند و از شما پول نمی گیرد ، وقت آن است که او را از زندگی خود بیرون کنید. به خصوص اگر از مشاور کمک گرفته اید و یا تمام تلاش خود را برای حل مشکل کرده اید ، اما هیچ تغییری نشده است ، باید زودتر به ازدواج خود پایان دهید. مشکلات جدی مانند قمارباز بودن شوهر هرگز بلافاصله حل نمی شوند. ادامه این زندگی خاطرات بسیار بدی را برای شما و فرزندانتان به یادگار خواهد گذاشت که برای همیشه در ذهن شما باقی خواهد ماند.

هیچ صمیمیتی و احساسی بین شما وجود ندارد

زمان طلاق کیست؟

اگر هیچ صمیمیتی بین شما و همسرتان وجود نداشته باشد ، شما در اتاق های جداگانه می خوابید و به نظر می رسد که هر کدام از شما زندگی خود را دارند ، بنابراین شما فقط یک هم اتاقی هستید و هیچ ارتباط عاطفی بین شما وجود ندارد ؛ این اصلاً شوخی نیست. این درمان ممکن است تا حدی به شما کمک کند ، اما احتمالاً پس از مدت کوتاهی به حالت عادی برمی گردد ، بنابراین باید این رابطه را پایان دهید. دلایل جدایی بیش از دلایل ماندن در این رابطه است ، زیرا این رابطه کاملا ناسالم است. به عنوان مثال ، اگر شوهر شما می خواهد شما در خانه بمانید و بچه دار شوید ، اما شما می خواهید تحصیلات خود را ادامه دهید ، در این صورت مشکلی وجود دارد ، اگرچه این دلیل معتبری برای طلاق نیست ، اما اگر ادامه و عواقب درخواست شوهر شما باشد از خانه خارج نشوید و به اصطلاح بنابراین واقعاً انتظارات نامعقولی از شما وجود دارد ، که می تواند دلیل خوبی برای درخواست جدایی شما باشد. خوب است به یاد داشته باشید که شما هرگز نمی توانید کسی را تغییر دهید.

اهداف شما متفاوت است

زمان طلاق کیست؟

داشتن اولویت ها و برنامه های کاملاً متفاوت می تواند شکافی در روابط ایجاد کند. مشکل از آنجا شروع می شود که سرانجام متوجه می شوید مسیر شما از هم پاشیده است. شما ممکن است به نمایندگی از فرزندان و حمایت از خانواده کنار هم بمانید ، این انتخاب شماست و هرکسی مسئول خوشبختی و رضایت خود است ، اما اگر شرایط به گونه ای باشد که جز آسیب رساندن به شما و خانواده تان چیزی نداشته باشد ، شما باید تصمیم دیگری بگیرید

https://safir-ac.ir/چه-زمانی-وقت-طلاق-است؟/

بهترین لگ ورزشی زنانه

نازنین بازدید : 5 چهارشنبه 04 فروردين 1400 نظرات (0)

تا به امروز لباس ورزشی و پوشاک راحتی از جمله لباس‌های اصلی در کمد لباس بیشتر مردم هستند اما لگینگ‌هایی[1] که با آن ورزش می‌کنید کمی از لگینگ‌های معمولی شما متفاوتند. خواه شما آنها را در ورزش‌های کم فشار مانند یوگا یا تمرین پر فشار مانند دوندگی یا دوچرخه سواری  یا تمرینات لیفتینگ بپوشید، لگ ورزشی شما باید راحت، جذب کننده‌ی رطوبت، قابل تنفس و بادوام باشد. همچنین باید کاملا اندازه باشد ، از کمر سُر نخورد و نیافتد و هنگامی که آن را می‌پوشید خوب به نظر بیاید.

لگ ورزشی زنانه

دستیابی به همه این ویژگی‌ها کار آسانی نیست اما لابراتوار منسوجات موسسه‌ی گوود هاوس کیپینگ[2] در پی یافتن لگینگ‌هایی با بهترین عملکرد است که در برابر هر ورزشی استحکام خود را حفظ می‌کنند. ما به بررسی تعداد زیادی از لگینگ‌های ورزشی پرداختیم و آنها را از لحاظ مشخصات پارچه، خاصیت کشسانی و برگشت پذیری، کنترل رطوبت، مات بودن، مقاومت در برابر پرز شدن، ثبات رنگ و قابلیت شستشو ارزیابی کردیم. سپس بیش از 100 آزمونگر مصرف کننده در طول تمرینات ورزشی  لگ های ورزشی را پوشیدند  و آنها را از لحاظ اندازه بودن، قابلیت تنفس، راحتی، ظاهر و دیگر موارد ارزیابی کردند. برترینها از منتخبان آزمایش ما به همراه سبک‌های نوین از بِرند‌های هستند که دوست داریم یا دارای ویژگیهای منحصر به فردند و نقد‌های تمجید آمیز کاربران را دریافت کرده اند.

 

چگونه بهترین لگ های ورزشی را پیدا کنیم

پارچه را بررسی کنید. الیاف مصنوعی ساخت مانند نایلون و پلی استر بهتر از پنبه مناسب شلوار‎‌های ورزشی هستند چراکه آنها اغلب رطوبت را جذب می‌کنند، دوام بیشتر و کشش بهتری دارند. برای کاهش عرق سوز شدن در فعالیت‌های ورزشی پر فشار مانند دوندگی پارچه‎‌ی نرم و براق و برای تمرین‌‌های ایستایی مانند یوگا که اصطکاک کمتری وجود دارد پارچه‌‌ی نرم که مات به نظر می‌رسد، انتخاب کنید.

 

 

به مشخصات نگاه کنید. درز‌های داخل لگینگ باید صاف و بدون برجستگی باشند چراکه راحتی بیشتری دارد و به کاهش تحریکات ناشی از عرق و حرکت کمک می‌کند. همچنین مطمئن شوید که دارای خشتک ( تکه پارچه‌ی اضافی در قسمت کشاله که به شکل سه گوش یا لوزی است) است. خشتک مانع حرکت لگینگ به سمت بالا می‌شود.

 

 

آزمایش تعریق را شخصا انجام دهید.  در اکثر لباس‌های ورزشی ادعا می‌شود که جاذب رطوبت هستند اما همه‌‌ی محصولات از آزمایش ما نمره قبولی دریافت نکردند. برای مشاهده‌ی چگونگی کنترل رطوبت، قطره‌ای از آب را داخل لگ بریزید، پارچه باید آب را به سرعت جذب و به جای اینکه آب را نگه دارد آن را  کاملا پخش کند.

 

 

از بدن نما نبودن آنها اطمینان حاصل کنید. برای رسیدن به نتایج بهتر، لگینگ‌ها را در روشنایی زیاد بپوشید. زانوی خود را کاملا خم کنید درصورتی که از زیر، پوست بدنتان نمایان شد، لباس به اندازه‌ی کافی مات نیست. طی چند ماه مجددا امتحان کنید چون پارچه می‌تواند نازک شود یا در طول زمان رنگش محو شود.

 

 

[1] .   Leggings  ساق شلواری یا ساپورت ورزشی هم گفته می‌شود.

 

[2] . Good Housekeeping Institute Textiles Lab

 

 

 

در اینجا 40 مدل بهترین لگ ورزشی زنانه معرفی شده است:

 

لیست محصولات منتخب

لیست قیمت 40 مدل بهترین لگ ورزشی زنانه [فوق العاده] راحت 2021

لیست قیمت پرفروش ترین لگ های ورزشی زنانه

برای مشاهده لیست قیمت محبوب ترین و پرفروش ترین لگ های ورزشی زنانه موجود روی لینک زیر کلیک کنید:

 

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

لیست قیمت 40 مدل بهترین لگ ورزشی زنانه [فوق العاده] راحت 2021

ارزان ترین لگ های ورزشی زنانه

برای مشاهده لیست قیمت ارزان ترین لگ های ورزشی زنانه موجود روی لینک زیر کلیک کنید:

 

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

لیست قیمت 40 مدل بهترین لگ ورزشی زنانه [فوق العاده] راحت 2021

لگ ورزشی زنانه اصل و اورجینال

برای مشاهده لیست قیمت لگ های ورزشی اورجینال روی لینک زیر کلیک کنید:

 

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

لیست قیمت 40 مدل بهترین لگ ورزشی زنانه [فوق العاده] راحت 2021

لگینگ ورزشی زنانه ترک ویر مدل Trec Girl 08

از سری محصولات ورزشی برند ترک ویر دارای فرم جذب و فرم دهی بهتر به بدن دارای کمر کشی پهن و راحت مناسب برای استفاده فعالیت های ورزشی سبک مانند یوگا و سنگین مانند دویدن و دوچرخه سواری. قد لگینگ تا روی مچ پا طراحی شده و از 92% پلی استر و 8% الاستین ساخته شده.

 

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

لیست قیمت 40 مدل بهترین لگ ورزشی زنانه [فوق العاده] راحت 2021

لگینگ ورزشی زنانه مدل LILI

مشخصات و قیمت

جنس

پلی استر

جزئیات

-دارای فرم جذب

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

لیست قیمت 40 مدل بهترین لگ ورزشی زنانه [فوق العاده] راحت 2021

لگینگ ورزشی زنانه ترک ویر مدل Trec Girl 18 Strong Gray

از سری محصولات لگ ورزشی زنانه برند Trec دارای فرم جذب و فرم دهی بالا به بدن

دارای کمر کشی پهن و راحت مناسب برای استفاده روزمره و فعالیت های ورزشی

قد لگینگ تا روی مچ پا میباشد و تهیه شده از 92% پلی استر و 8% الاستین با قابلیت شستشو در تا دمای 30 درجه سانتی گراد

آموزش نحوه ساخت منو در وردپرس

نازنین بازدید : 4 چهارشنبه 04 فروردين 1400 نظرات (0)

 

ساختن فهرست یا در واقع همان منو، از اهمیت بسیار زیادی برخور دار است، که ما با استفاده از آن ها می توانیم یک مسیر برای دسترسی ساده‌ تر کاربران به صفحات مختلف را فراهم کنیم. این صفحات می تواند در قالب دسته‌ بندی، برگه‌ های سایت، نوشته خاص و… باشد. منوهای سایت معمولا در سر صفحه هستند، شما با تعریف منو ها امکان دسترسی سریع تر به بخش های وب سایت خود را می دهید. در ادامه به آموزش نحوه ساخت منو در وردپرس می پردازیم، پس تا انتها همراه ما باشید.

آموزش ساخت فهرست در وردپرس و تغییر منو در وردپرس

برای انجام این کار ابتدا باید وارد پیشخوان وردپرس شوید و با دسترسی کاربری مدیر کل و یا دارای نقش کاربری مدیر باشید و به مسیر: نمایش> فهرست ها مراجعه کنید. در مرحله اول باید شما اقدام به ساخت یک فهرست کنید. با توجه به قالبی که استفاده می کنید ممکن است استفاده از چند نوع فهرست در سایت شما امکان پذیر باشد این منو ها می توانند در هدر سایت، منوی بالایی، ساید بار چپ یا راست و فوتر سایت باشند.

ساخت منو وردپرس nav-menus-wordpress

در این بخش مشابه تصویر فوق در فیلد نام فهرست، یک نام برای منو خودتان وارد کرده و روی دکمه ساخت فهرست کلیک کنید تا پروسه ساخت فهرست در وردپرس انجام شود. بعد از ساخته شدن فهرست خواهید دید که منوی سمت راست که شامل برگه‌ها، نوشته‌ها، پیوندهای دلخواه، دسته‌ها و… هستش و با رنگ مات به شما نشان داده می شود که در حالت غیرفعال و شفاف شده، برای شما فعال خواهد شد و در زیر فهرست ساخته شده هم تنظیمات مربوط به یک فهرست نمایش داده می شود.

ساخت منو وردپرس nav-menus-settings

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید برای ساخت فهرست، این بخش از تنظیمات به شما نشان داده می شود که در مرحله اول قبل از هر کاری برای افزودن لینک دلخواه به فهرست باید تکلیف آنها را مشخص کنید.

 • اضافه شدن خودکار برگه‌ها: در صورت فعال بودن این گزینه هرگاه یک برگه جدید در سایت خود انتشار دهید به طور خودکار و بدون این که شما کاری انجام بدهید این فهرست اضافه خواهد شد. در صورت عدم تمایل می توانید این بخش را غیر فعال کنید.
 • نمایش موقعیت: این گزینه هم برای تعیین موقعیت نمایش فهرست مورد استفاده قرار می گیرد که بسته به قالب شما می تواند شامل گزینه‌ های دیگری هم باشد، بنابراین در این بخش انتخاب می کنید که فهرستتان در کدام بخش سایتتان قرار می گیرد. در این مثال قالب وردپرس استفاده شده 2015 وردپرس هستش که امکان نمایش دو نوع فهرست را در اختیارتان قرار میدهد، یکی برای فهرست اصلی و دیگری برای نمایش شبکه‌ های اجتماعی که در صورت انتخاب هر کدوم از این گزینه‌ ها فهرست مورد نظر در مکان تعیین شده نمایش داده می شود. 

نحوه اضافه کردن منو جدید در فهرست وردپرس

قبل از این که بخواهید شروع کنید به نحوه اضافه کردن منو جدید به فهرست ساخته شده، لازم است تا برای این که انواع مختلفی از پیوندهای وردپرس را بتوانید اضافه کنید و در صفحه نمایش بدهید تا لازم نباشد به صورت دستی لینک‌ها را وارد کنید.

nav-menus-setting-page- ساخت منو وردپرس

مشابه تصویر زیر روی تنظیمات صفحه کلیک کنید سپس هر یک از بخش‌هایی که می خواهید تا برای افزودن در فهرست به شما مشابه چیزی که در ستون سمت راست تصویر قبل وجود دارد نمایش داده بشود و یا آن را مخفی کنید، کافی است تا تیک گزینه مورد نظر را فعال و یا غیرفعال کنید.

همچنین که می بینید گزینه هایی مانند برچسب ها و ساختار ها که در مرحله قبل در سمت راست وجود نداشتند بسته به افزونه‌ ها و پست‌ تایپ‌های مختلفی که دارید می توانید موارد بیشتری را از بخش تنظیمات انتخاب کنید تا در فهرست نمایش داده شوند.

حال برای اضافه کردن منوی جدید به فهرست ساخته شده کافی است تا به ترتیب زیر عمل کنید. اول از قسمت جعبه‌ ها روی برگه‌ ها، دسته‌ها، برچسب‌ها، پیوندهای دلخواه و… که قصد دارید تا هر یک از آنها را به فهرست مورد نظر خودتان اضافه کنید کلیک کنید تا به صورت دسته‌ ای به شما نمایش داده شوند. در مرحله بعد مشابه تصویر زیر هر کدام از آنها را که قصد دارید تا به فهرست شما اضافه شوند را انتخاب کرده و روی دکمه افزودن به فهرست کلیک کنید و چند لحظه‌ ای منتظر باشید تا فهرست اضافه شده و در سمت چپ در زیر عنوان ساختار فهرست به شما نمایش داده شوند.  

add-new-item

همانطور که در تصویر مشاهده می‌ کنید در این بخش دوتا برگه داریم که با عنوان خانه و برگه نمونه هستند و با انتخاب آنها و کلیک روی دکمه افزودن به فهرست منوی من که در سمت چپ تصویر قرار دارد اضافه شدند و حال کافی است تا روی دکمه ذخیره فهرست کلیک کنید تا فهرست در سایت شما نمایش داده شود، همانطور که می‌ بینید در قسمت برگه‌ ها سه تا سربرگ با عناوین تازه‌ ترین‌ ها، دیدن همه و جست‌ و جو وجود دارد که می توانید با کلیک روی هر کدام از تب‌ها دسترسی سریع تری به برگه مورد نظر که قصد دارید تا به فهرست اضافه کنید دسترسی داشته باشید، به همین ترتیب برای دسته‌ ها، برچسب‌ ها و… هم می توانید به این شکل عمل کرده و آیتم‌ های موجود در هر کدام از آن ها را با استفاده از این سه تب به راحتی پیدا کرده و به فهرست خود اضافه کنید.

custom-URL-nav-menus

مدیریت جایگاه‌ها در فهرست وردپرس

حال که کار، بر روی فهرست‌ ها در وردپرس تمام شده است و اقدام به ساخت فهرست در وردپرس کرده اید، بسته به نوع قالب که همزمان بشود چند تا فهرست در مکان‌های مختلف نشان داده شود، در مسیر نمایش> فهرست‌ها روی تب مدیریت جایگاه‌ها کلیک کنید تا صفحه‌ ای مشابه تصویر زیر برایتان نمایش داده شود و سپس از بین گزینه‌ های موجود هر فهرستی رو که برای بخش‌ های مختلف ساخته اید را انتخاب کنید تا در آن نمایش داده شود. همانطور که در تصویر زیر می بینید قالب من دارای دو نوع فهرست هستش که یکی برای فهرست اصلی و دیگری برای شبکه‌های اجتماعی ساخته شده تا وقتی لینک شبکه‌های اجتماعی را وارد کردید آیکون مورد نظر در آن نمایش داده شود.

 

 

راهنمای خرید انواع روفرشی ارزان قیمت و زیبا

نازنین بازدید : 5 چهارشنبه 04 فروردين 1400 نظرات (0)

اکه جدیدا به نیت خرید فرش سری به بازار زده باشید با قیمت های نجومی فرش آشنا شدید همچنین با آپارتمانی شدن اکثر خانه ها شستشوی فرش هزینه زیادی بر دوش خانواده میگذارد. و از همه مهمتر که خانم های خانه دار رو اذیت میکنه داشته فرش رنگش روشنه که این فرش ها خیلی زود کثیف میشن برای حل مشکلاتی که ذکر شد استفاده از روفرشی که امروز در بین خانواده ها باب شده و از کثیف شدن فرش و تغییر رنگ، پارگی و.. جلوگیری میکنه اما برای خرید روفرشی باید نکاتی رو بدونیم و با انواع روفرشی آشنا باشیم تا منتاسب با نیاز خود انتخاب درستی داشته باشیم


در ادامه ای مطلب با بهترین برند های تولید کننده روفرشی آنشا میشیم و به معرفی چند مدل از پرفروش ترین روفرشی های موجود در بازار که امکان خرید اینترنتی از فروشگاه های اینترنتی معتبر که پرداخت درب منزل هستند میپردازیم


روفرشی چیست؟

روفروشی یک پارچه ای ضخیم که شبیه به فرش است و از جنس پلی استر و مخمل و.. تولید میشوند و به راحتی در ماشین لباسشویی قابل شستشو است. وظیفه ای اصلی روفرشی کثیف شدن فرش و جلوگیری از آفتاب خوردگی، تغییر رنگ میباشد. روفرشی ها اغلب در ابعاد های 12 متری ، 9 متری ، 6 متری ، و 3 متری تولید و وارد بازار میشوند.


مزایای استفاده از روفرشی چیست؟

مهم ترین مشکلی که خانم های خانه دار با آن دست و پنجه نرم می کنند کثیف شدن فرش های رنگ روشن است و همچنین تمیز ماندن خانه یکی از مواردی است که همیشه برای زنان خانه‌دار مهم است. برای اینکه فرش خود را در خانه از شر دستهای کثیف و روغنی حفظ کنید نیاز به یک فکر اساسی دارید که استفاده از روفرشی ایده‌­ای بکر برای رفع این نگرانی باشند. ، دیگر نگران این موضوع نخواهید بود و خیالتان راحت است که اگر کثیف شود، روفرشی به راحتی شسته خواهد شد. به عبارت دیگر، می توان گفت، روفرشی یکی از وسایلی است که خانم ها نباید از خرید آن غافل شوند.


بهترین مارک روفرشی کدام است؟

شرکت ایرانی های مختلف در شهرهای همچون یزد به تولید روفرشی مشغول اند که از برترین آنها میتوان به روفرشی ستاره زرین یزد؛ روفرشی سیمین؛ روفرشی نیکزاد؛ روفرشی مدل عشایری؛ روفرشی مدل یلدا اشاره کرد. اکثر محصولات تولید شده توسط این شرکت ها از جنس پلی استر و مخمل و شانل است و به گونه ای طراحی شده اند که شبیه به ابریشم هستند.


نکات مهمی که هنگام خرید روفرشی باید به آن ها توجه کنید

جنس محصول

اولین نکته در خصوص خرید روفرشی مربوط به جنس محصول است. جنس روفرشی شما می تواند از نوع ابریشم، مخمل و یا پلی استر باشد. در بین سه متریال مذکور این پارچه های پلی استری هستند که هم از وزن کمی برخوردارند و هم دارای قابلیت شستشوی بسیار آسانی هستند.


بیشتر بخوانید

راهنمای خرید سبزی خرد کن های موجود در بازار ایران

اندازه مناسب

حال که جنس محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده اید باید به اندازه روفرشی انتخابی تان نیز توجه لازم را داشته باشید. روفرشی ها همانند فرش ها در اندازه های ۳ متری، ۶ متری، ۹ متری و ۱۲ متری تولید می‌شوند که شما بایستی متناسب با اندازه فرش خود آنان را انتخاب نمایید. یادتان باشد اندازه مناسب و فیکس شدن رو فرشی با کل ابعاد فرش شما از اهمیت بالایی برخوردار است.


شستشوی آسان

سعی کنید به سراغ خرید روفروشی هایی بروید که از قابلیت شستشوی آسان برخوردارند. این طوری می توانید تنها با کمی آب و شامپوی فرش اقدام به تمیزی آن ها نموده و مجددا از آنان بر روی فرش منزلتان استفاده نمایید. ناگفته نماند توجه به وزن محصول در هنگام شستن آن که با خیس شدن از نظر وزنی، سنگین تر می شود نیز بسیار مهم است!


رنگ و طرح محصول

تا دلتان بخواهد در بازار امروز کشورمان می توانید با انواع و اقسام طرح ها و رنگ های روفرشی مواجه شوید. با اینکه انتخاب نهایی بر عهده خودِ شما خریداران خوش سلیقه می باشد، اما توصیه می کنیم حتما به تناسب رنگ محصول مورد نظرتان با دیگر وسایل خانه خود نیز اهمیت دهید. ایجاد هارمونی رنگی در فضاهای خانه همواره سبب جذاب تر شدن ظاهر کلی آن می گردد.


نوع بافت روفرشی

همان‌طور که در هنگام خرید فرش به چند صد شانه بودن آن اهمیت می دهید، در انتخاب و خرید روفرشی نیز باید به این مهم توجه نمایید. سعی کنید به سراغ خرید روفرشی هایی بروید که از گره هایی ریز در تعداد بالا تولید شده اند؛ این‌طوری می توانید از کیفیت و دوام آن کاملا اطمینان حاصل نمایید. هم‌چنین در هنگام خرید خود از عدم وجود پارگی و یا زدگی در بخش های مختلف روفرشی تان نیز مطمئن شوید.


موارد جانبی

برخی از روفرشی ها مجهز به کش نگهدارنده بر روی فرش ها هستند که می توان به کمک آن از لیز خوردن محصول بر روی فرش جلوگیری نمود. برخی دیگر دارای طرح و رنگی مناسب در هر دو طرف خود هستند و می توان در صورت نیاز و ایجاد کثیفی یک طرف آن ها، از روی دیگرشان استفاده کرد. بعضی دیگر از محصولات این‌چنینی به صورت دور دوز هستند که از ریش ریش شدن آن ها جلوگیری به عمل آورده می شود. و نهایتا تعدادی دیگر از روفرشی ها در اصطلاح ضد لک هستند یا بهتر است بگوییم خیلی سخت لکه دار می شوند. لازم به ذکر است وجود هر یک از این ویژگی ها بر روی روفرشی شما می تواند قیمت آن را دستخوش تغییراتی صعودی نماید.

نحوه تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

نازنین بازدید : 4 چهارشنبه 04 فروردين 1400 نظرات (0)

نحوه تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

برای تبدیل تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال‎ تنها کافیست اطلاعاتی در مورد مدل هاردتان داشته باشید. همان طور که می دانید هارد ها به 2 اندازه تقسیم می شوند 2.5 و 3.5 اینچی. به همین منظور شما باید باکس هارد خریداری کنید تا بتوانید هارد اینترنال را به اکسترنال تبدیل کنید. ما در این مقاله قصد داریم نحوه تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال‎‎ را به شما آموزش دهیم.

آموزش نحوه ی تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال‎

 1. انتخاب کیت محفظه

  در ابتدا شما باید نوع هارد یسکتان را مشخص کنید، سبک طراحی کانکتور هارد دیسک ها تا به امروز به 2 صورت SATA و PATA بوده است. SATA معمولا در لپ تاپ های جدید / رومیزی و یک رابط لبه کارت و PATA در لپ تاپ های قدیمی تر / رومیزی که دارای دو ردیف پین در انتها هستند به کارگرفته شده است.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

 2. مشخص کردن ابعاد هارد دیسک

  همان طور که در بالا گفتیم رایانه ها در دو قطر 2.5 اینچی و 3.5 اینچی در بازار موجود اند. شما باید در این مرحله ابعاد هارد دیسک تان را با کمک خط کش مشخص کنید. هارد دیسک هایی که قطر 2.5 اینچی دارند باید معادل با 6.35 سانتی متر باشند و هارد دیسک هایی که قطر 3.5 اینچی دارند باید معادل با 8.89 سانتی متر باشند.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

 3. انتخاب نوع محفظه

  به طور کلی محفظه ها در نوع متفاوت هستند آلومینیوم و پلاستیک. ما در این بخش باید نوع محفظه مورد نظر را ‎انتخاب کنیم.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

 4. خارج کردن هارد اینترنال از کامپیوتر

  کامپیوتر را خاموش کنید، سپس کیس را باز کنید و هارد دیسک را بردارید.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

 5. باز کردن هارد دیسک

  به کمک پیچ گوشتی فیلیپس پیچ های اطراف محفظه هارد را باز کنید.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

 6. هارد دیسک را روی صفحه مدار قرار دهید.

  در این مرحله باید هارد دیسک روی صفحه مدار بچرخد.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

 7. مرتبط کردن کابل اتصال

  کابل اتصال نر را از بیرون بزنید و اتصالات ماده را بچرخانید تا تراز شوند.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

 8. محکم کردن اتصالات در کانکتور

  بعد از هم تراز کردن این اتصالات آن ها را در سرجای خودشان به آرامی محکم کنید.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

 9. هارد دیسک را وارد محفظه کنید.

  بعد از برقراری اتصالات، هارد را درون محفظه ای که خریداری کردید، قرار دهید.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

 10. بستن پیچ های محفظه

  در این مرحله پیج ها را در سر جایشان قرار دهید و آن را ببندید.تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

 11. هارد اکسترنال را به سیستم متصل کنید.

  برای اتصال و استفاده از هارد اکسترنال کافی است فقط رابط را متصل کنید.
  تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال‎

نکته مرحله 1: هارد دیسک های SATA توسط دو کانکتور مسطح قابل شناسایی هستند در حالی که هارد دیسک های PATA از دو ردیف پین به عنوان کانکتور استفاده می کنند.

نکته مرحله 2: ارتفاع درایوهای 2.5 اینچی متفاوت است. بیشترین حد آن 9.5 میلی متر است و در برخی موارد 12.5 میلی متر نیز هستند، بنابراین هنگام انتخاب باکس هارد به این موضوع نیز توجه داشته باشید.

 

خرید فرش سه بعدی اتاق کودک

نازنین بازدید : 10 سه شنبه 26 اسفند 1399 نظرات (0)

فرش اتاق کودک جزو مهمترین وسایل اتاق خواب کودک است که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و باید در انتخاب آن دقت کرد، فرش اتاق کودک علاوه بر نرم و بدون پرز بودن باید با دکوراسیون اتاق کودک ست باشد هم از نظر رنگ و هم از نظر مدل.

https://carpetm.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%81%d8%b1%d8%b4-%d8%b3%d9%87-%d8%a8%d8%b9%d8%af%db%8c/

فرش اتاق کودک

مدل های فرش اتاق کودک

رنگ فرش اتاق کودک نکته ای با اهمیت هنگام خرید است که باید با دقت دست به انتخاب بزنید زیرا رنگ ها تاثیر مستقیمی روی روحیه بچه ها دارند، رنگ های روشن و ملایم را انتخاب کنید و از رنگ های جیغ و تیره دوری کنید. از طرفی رنگ فرش باید با سایر وسایل اتاق خواب همخوانی داشته باشد مثلا اگر دکوراسیون اتاق کودک صورتی است باید فرش سفید و صورتی انتخاب کنید.

برای اتاق دختربچه ها میتوانید فرشی به رنگ صورتی، سفید، یاسی و لیمویی انتخاب کنید اما برای اتاق پسربچه ها فرش هایی به رنگ های آبی، سبز و طوسی مناسب اند.

فرش اتاق نوزاد

مدل فرش اتاق نوزاد دختر

طرح حیوانات و شخصیت های کارتونی برای فرش اتاق کودک مناسب اند و میتوانند اتاقی پر از انرژی مثبت برای خواب و بازی بچه ها فراهم کنند. در این بخش از دنیای مد نمناک نمونه هایی از مدل فرش های اتاق کودک را مشاهده میکنید که بسیار زیبا و دوست داشتنی هستند.

 فرش اتاق بچه

 فرش اتاق بچه با طرح حیوانات

مدل فرش فانتزی

مدل فرش فانتزی برای اتاق کودک


بهترین کادو برای دوست صمیمی دختر

نازنین بازدید : 6 سه شنبه 26 اسفند 1399 نظرات (0)

دوستان خوب بهترین گنجینه هایی هستند که ما داریم، کسانی که در غم ها و شادی ها کنار ما هستند و به بهانه های گوناگون و با شیوه ها و هدایای مختلف سعی می کنیم پیام تولدت مبارک رفیق، سال خوبی داشته باشی، سالگرد ازدواجت مبارک و غیره را به آن ها تقدیم کنیم تا محبت و عشق خالص خود را به آن ها نشان دهیم.

https://saripan.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%a9%d8%a7%d8%af%d9%88-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%af%d9%88%d8%b3%d8%aa-%d8%b5%d9%85%db%8c%d9%85%db%8c-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1/

اگرچه یافتن دوست خوب و یار غار در میان هشت میلیارد انسان! چندان ساده نیست و شاید یکی از دشوارترین کارهای دنیا باشد اما همه ما معمولا در زندگی خود یک دوست صمیمی پیدا می کنیم که تا سال های سال و در سختی و دشواری کنارمان می ماند.

 

اگر یکی از این دوستان خوب و صمیمی دارید که به زودی روز تولدش فرا می رسد و در انتخاب هدیه ای مناسب و زیبا که یادآور عشق شما نسبت به او باشد سردرگم شده اید شاید ایده های زیر جرقه هایی در ذهن شما ایجاد کند:

 

1. جعبه جواهرآلات: جواهرآلات یکی از بهترین و چشم نوازترین هدایا به خصوص برای خانم ها است اما اگر بودجه محدودی دارید مطمئن باشید دوست شما انتظار یکی از آن جواهر آلات گرانقیمت را ندارد و با دیدن یک جعبه شیک برای نگهداری جواهراتش نیز بی نهایت خوشحال خواهد شد.

 

2. بالش فانتزی: بالش یکی از جالب ترین هدایا برای دوستان صمیمی است، به خصوص اگر طرح خاصی که نشان دهنده میزان عشق و علاقه شما نسبت به او است روی بالش چاپ شده باشد تا همیشه هنگام خواب آخرین کسی که در خاطراتش می چرخد شما باشید.

 

3. یک جعبه شکلات: اگر رفیق عزیز شما به شیرینی و شکلات علاقه زیادی دارد که معمولا همین طور است می توانید با خرید یک جعبه پر از شکلات های خوشمزه و رنگی او را به اوج خوشبختی در روز تولدش برسانید! هدیه حتما نباید ماندنی باشد بلکه کافیست در لحظه بهترین احساس را در طرف مقابل ایجاد کند.

 

4. کیف دستی یا کیف پول: شاید این هدیه کمی کلیشه ای به نظر برسد اما شما می توانید آن را خاص و منحصر به فرد کنید، مثلا یک کیف بسیار ساده تهیه کرده و خودتان با کمک نمد یا وسایل تزیینی به آن طرح بدهید، برای انتخاب طرح نیز چه بهتر که خلاقانه عمل کنید.

 

5. گردنبند: گردنبند می تواند به خوبی نمایانگر عشق شما به بهترین دوست تان باشد به شرط آن که پلاک آن را با دقت هر چه تمام تر انتخاب کنید، سنگ ماه تولد، گل ماه تولد، یک کلمه یا جمله خاص همگی ایده های خوبی برای این منظور هستند.

 

6. تراریوم زیبا: حتی اگر دوست شما گل های زیادی در باغچه یا گلخانه خود داشته باشد یک تراریوم سفارشی هدیه سبزی است که هرگز نمی تواند در مقابلش مقاومت نشان دهد! تراریوم ها در انواع و شکل های مختلف عرضه می شوند و دست شما برای انتخاب بسیار باز است.

 

7. نقاشی دیواری: هدیه کردن یک نقاشی دیواری به یک دوست صمیمی ایده هنری و زیبایی است. شما می توانید برای طرح نقاشی هر موضوعی را در نظر بگیرید اما چه بهتر که از این فرصت برای توصیف دوستی عمیق بین خودتان بهره ببرید و طرح متناسب با آن انتخاب کنید.

 

8. دستبند: یکی از هدایای پر کاربرد است که تقریبا همه دختر خانم ها و حتی بعضی از مردان جوان به آن علاقه خاصی دارند. امروزه دستبندهای فانتزی و شیک با طرح های مختلف در بازار موجود است و شما حتی می توانید با خلاقیت ذاتی خود نمونه سفارشی آن را درست کنید.

 

9. تفریحات مشترک: اگر معمولا تفریحات و سرگرمی های مشترکی با دوست تان دارید می توانید هدیه متناسب با آن تهیه کنید، مثلا اگر هر از گاهی با هم به استخر می روید مایو و لباس شنا می تواند ایده خوبی باشد.

 

10. ماگ های دوستی: "تو بهترین دوست منی" یا عبارت مشابه می تواند حال و هوای دوست تان را در روز تولدش زیر و رو کند به خصوص اگر این جملات احساسی روی یک ماگ یا لیوان های فانتزی چاپ شده باشد. بدون شک هر زمان قهوه یا چای میل کند به یاد عزیزترین دوستش یعنی شما خواهد افتاد.

لگ زنانه ورزشی ارزان

نازنین بازدید : 4 سه شنبه 26 اسفند 1399 نظرات (0)

تا به امروز لباس ورزشی و پوشاک راحتی از جمله لباس‌های اصلی در کمد لباس بیشتر مردم هستند اما لگینگ‌هایی[1] که با آن ورزش می‌کنید کمی از لگینگ‌های معمولی شما متفاوتند. خواه شما آنها را در ورزش‌های کم فشار مانند یوگا یا تمرین پر فشار مانند دوندگی یا دوچرخه سواری  یا تمرینات لیفتینگ بپوشید، لگ ورزشی شما باید راحت، جذب کننده‌ی رطوبت، قابل تنفس و بادوام باشد. همچنین باید کاملا اندازه باشد ، از کمر سُر نخورد و نیافتد و هنگامی که آن را می‌پوشید خوب به نظر بیاید.

https://behtarinhash.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d9%84%da%af-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%88%d8%b1%d8%b2%d8%b4%db%8c-%d8%a7%d8%b1%d8%b2%d8%a7%d9%86-10-%d9%85%d8%af/

دستیابی به همه این ویژگی‌ها کار آسانی نیست اما لابراتوار منسوجات موسسه‌ی گوود هاوس کیپینگ[2] در پی یافتن لگینگ‌هایی با بهترین عملکرد است که در برابر هر ورزشی استحکام خود را حفظ می‌کنند. ما به بررسی تعداد زیادی از لگینگ‌های ورزشی پرداختیم و آنها را از لحاظ مشخصات پارچه، خاصیت کشسانی و برگشت پذیری، کنترل رطوبت، مات بودن، مقاومت در برابر پرز شدن، ثبات رنگ و قابلیت شستشو ارزیابی کردیم. سپس بیش از 100 آزمونگر مصرف کننده در طول تمرینات ورزشی  لگ های ورزشی را پوشیدند  و آنها را از لحاظ اندازه بودن، قابلیت تنفس، راحتی، ظاهر و دیگر موارد ارزیابی کردند. برترینها از منتخبان آزمایش ما به همراه سبک‌های نوین از بِرند‌های هستند که دوست داریم یا دارای ویژگیهای منحصر به فردند و نقد‌های تمجید آمیز کاربران را دریافت کرده اند.

 

چگونه بهترین لگ های ورزشی را پیدا کنیم

پارچه را بررسی کنید. الیاف مصنوعی ساخت مانند نایلون و پلی استر بهتر از پنبه مناسب شلوار‎‌های ورزشی هستند چراکه آنها اغلب رطوبت را جذب می‌کنند، دوام بیشتر و کشش بهتری دارند. برای کاهش عرق سوز شدن در فعالیت‌های ورزشی پر فشار مانند دوندگی پارچه‎‌ی نرم و براق و برای تمرین‌‌های ایستایی مانند یوگا که اصطکاک کمتری وجود دارد پارچه‌‌ی نرم که مات به نظر می‌رسد، انتخاب کنید.

 

 

به مشخصات نگاه کنید. درز‌های داخل لگینگ باید صاف و بدون برجستگی باشند چراکه راحتی بیشتری دارد و به کاهش تحریکات ناشی از عرق و حرکت کمک می‌کند. همچنین مطمئن شوید که دارای خشتک ( تکه پارچه‌ی اضافی در قسمت کشاله که به شکل سه گوش یا لوزی است) است. خشتک مانع حرکت لگینگ به سمت بالا می‌شود.

 

 

آزمایش تعریق را شخصا انجام دهید.  در اکثر لباس‌های ورزشی ادعا می‌شود که جاذب رطوبت هستند اما همه‌‌ی محصولات از آزمایش ما نمره قبولی دریافت نکردند. برای مشاهده‌ی چگونگی کنترل رطوبت، قطره‌ای از آب را داخل لگ بریزید، پارچه باید آب را به سرعت جذب و به جای اینکه آب را نگه دارد آن را  کاملا پخش کند.

 

 

از بدن نما نبودن آنها اطمینان حاصل کنید. برای رسیدن به نتایج بهتر، لگینگ‌ها را در روشنایی زیاد بپوشید. زانوی خود را کاملا خم کنید درصورتی که از زیر، پوست بدنتان نمایان شد، لباس به اندازه‌ی کافی مات نیست. طی چند ماه مجددا امتحان کنید چون پارچه می‌تواند نازک شود یا در طول زمان رنگش محو شود.

 

 

[1] .   Leggings  ساق شلواری یا ساپورت ورزشی هم گفته می‌شود.

 

[2] . Good Housekeeping Institute Textiles Lab

 

 

 

در اینجا 40 مدل بهترین لگ ورزشی زنانه معرفی شده است:

 

لیست محصولات منتخب

لیست قیمت 40 مدل بهترین لگ ورزشی زنانه [فوق العاده] راحت 2021

لیست قیمت پرفروش ترین لگ های ورزشی زنانه

برای مشاهده لیست قیمت محبوب ترین و پرفروش ترین لگ های ورزشی زنانه موجود روی لینک زیر کلیک کنید:

 

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

لیست قیمت 40 مدل بهترین لگ ورزشی زنانه [فوق العاده] راحت 2021

ارزان ترین لگ های ورزشی زنانه

برای مشاهده لیست قیمت ارزان ترین لگ های ورزشی زنانه موجود روی لینک زیر کلیک کنید:

 

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

لیست قیمت 40 مدل بهترین لگ ورزشی زنانه [فوق العاده] راحت 2021

لگ ورزشی زنانه اصل و اورجینال

برای مشاهده لیست قیمت لگ های ورزشی اورجینال روی لینک زیر کلیک کنید:

 

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

لیست قیمت 40 مدل بهترین لگ ورزشی زنانه [فوق العاده] راحت 2021

لگینگ ورزشی زنانه ترک ویر مدل Trec Girl 08

از سری محصولات ورزشی برند ترک ویر دارای فرم جذب و فرم دهی بهتر به بدن دارای کمر کشی پهن و راحت مناسب برای استفاده فعالیت های ورزشی سبک مانند یوگا و سنگین مانند دویدن و دوچرخه سواری. قد لگینگ تا روی مچ پا طراحی شده و از 92% پلی استر و 8% الاستین ساخته شده.

 

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

لیست قیمت 40 مدل بهترین لگ ورزشی زنانه [فوق العاده] راحت 2021

لگینگ ورزشی زنانه مدل LILI

مشخصات و قیمت

جنس

پلی استر

جزئیات

-دارای فرم جذب

طراحی وب سایت اخبار ورزشی

نازنین بازدید : 5 سه شنبه 26 اسفند 1399 نظرات (0)

اگر به ورزش علاقه‌مندید و قصد دارید شور، اشتیاق و علاقه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید به شما ایجاد یک وب سایت تخصصی ورزشی را پیشنهاد می‌ دهیم. یک وب سایت ورزشی بستری مناسب برای به اشتراک گذاری نتایج آنلاین مسابقات، نقل و انتقالات بازیکنان، معرفی رشته‌ های ورزشی، فروش محصولات ورزشی و یا معرفی تیم و باشگاه خاصی بوده و نیز راه مناسبی برای ایجاد ارتباط میان علاقه‌ مندان و طرفداران ورزشی است. علاوه بر اینها اگر وب سایت ورزشی شما دارای ترافیک بالایی باشد، می توانید با گرفتن سفارش تبلیغات و نمایش آن در وب سایت خود درآمد خوبی کسب کنید.

طراحی وب سایت ورزشی یکی از بخشهای خدمات طراحی وب سایت است که خود بسته به نوع کاربرد به انواع مختلفی تقسیم می شود. در این مقاله انواع وب سایت ورزشی و سبک طراحی آن را به طور کامل معرفی خواهیم کرد تا بتوانید نوع مورد نظر خود را با دقت انتخاب کنید.

 

انواع مختلف طراحی سایت ورزشی

در زیر، انواع خدمات طراحی سایت های ورزشی را برای شما معرفی خواهیم کرد، سپس در مورد هر یک به طور کامل توضیح خواهیم داد.

 

_ طراحی وب سایت اخبار ورزشی

 

_ طراحی فروشگاه آنلاین ورزشی

 

_ طراحی وب سایت ورزشی شخصی

 

_ طراحی وب سایت ورزشی آموزشی

 

به طور کلی، وب سایت های ورزشی به چهار نوع تقسیم می شوند که هر یک شامل شرایط و ویژگی های خاصی هستند.

 

learning-sport-website

 

طراحی وب سایت اخبار ورزشی (مجله خبری)

طراحی وب سایت اخبار ورزشی مانند Sky Sports که پر بازدیدترین وب سایت است دارای ویژگی هایی مانند انتشار اخبار و رویدادهای دنیای ورزش است که بر اساس هر ورزشی طراحی و اجرا می شود. به طور معمول، یک صفحه اصلی بسیار ساده با ویژگی های محتوا و کاربر پسند ایجاد می شود. در این صفحه اصلی ساده، خلاصه ای از تمام مطالب و اخبار سایت برای کاربر نمایش داده می شود.

همچنین، ویژگی هایی از جمله جدول امتیاز دهی، امتیازات آنلاین مسابقات، شرح حال مربیان و بازیکنان، آرشیو محتوای ویدیویی و برنامه مسابقات، طراحی وب را تکمیل می کنند.

 

sport-online-sho

 

طراحی فروشگاه آنلاین ورزشی

https://kiwisite.ir/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%88%d8%b1%d8%b2%d8%b4%db%8c/

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی ورزشی نوع دیگری از وب سایت های ورزشی است. این نوع وب سایت ها در واقع فروشگاه های اینترنتی هستند که عمده محصولات آنها لوازم های ورزشی است. مطابق با انواع وب سایت های فروشگاه آنلاین، این نوع وب سایت ها محصولات ویژه، جدیدترین محصولات، تخفیف ها و موارد دیگر را شامل می شوند. 

وب سایت فروشگاه های ورزشی آنلاین دارای ویژگی های دیگری مانند فرم ثبت نام، پیشنهادات ویژه به افراد ثبت نام شده، شرایط همکاری در فروش و ارائه کد نماینده برای اعضای ثبت شده است.

 

طراحی وب سایت ورزشی شخصی

ورزشکاران و بانوان مشهور در زمینه ورزش می توانند وب سایت های شخصی خود را برای ارائه رزومه و معرفی خود به دیگران طراحی کنند. به طور معمول، در این نوع وب سایت های ورزشی شخصی، می توانید بخش هایی با عنوان "درباره، رزومه، توانایی ها، آموزش و غیره" مشاده کنید که از طریق آنها ورزشکاران می توانند خود را به دیگران شناسانده و معرفی کنند.

 

طراحی وب سایت ورزشی آموزشی

بهترین افزونه برای دادن سطح دسترسی در وردپرس

نازنین بازدید : 6 سه شنبه 26 اسفند 1399 نظرات (0)

معرفی بهترین افزونه های دسترسی کاربر وردپرس - سایت آی وحید ارائه دهنده مطالب آموزشی سایت

 آموزش

https://elementorthemes.ir/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%b3%d8%b7%d8%ad-%d8%af%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%b3%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3/

با سلام خدمت دوستان عزیز . امروز میخواهیم 5 افزونه از بهترین افزونه های دسترسی کاربر وردپرس را به شما عزیزان معرفی کنیم . افزونه های سطح دسترسی به شما در مدیریت هر چه بهتر کاربران کمک میکند . سطح دسترسی های مختلف وردپرس در حد پیشفرض خود برای کسب و کار های معمولی مناسب است اما زمانی که موارد تخصصی به سراغ سایت شما بیاید ، شما نیاز پیدا خواهید کرد تا سفارشی سازی هایی را در سایت خود و عملکرد آن انجام دهید .

 

معرفی بهترین افزونه های دسترسی کاربر وردپرس

افزونه شماره 1 – Capability Manager Enhanced

افزونه Capability Manager Enhanced یکی از افزونه هایی میباشد که با استفاده از آن میتوانید ، سطح دسترسی کاربران را در تمامی نقش های کاربری سفارشی سازی کنید . البته سطح دسترسی مدیر کل رو نمیتونید تغییر بدید و کمتر کنید .

 

بهترین افزونه های دسترسی کاربر وردپرس

بهترین افزونه های دسترسی کاربر وردپرس

این افزونه همچنین پست های سفارشی را نیز پشتیبانی میکند . برای اعمال تنظیمات این افزونه ابتدا آن را نصب کرده و از منو کاربران گزینه Capabilities را انتخاب کنید . تصویر زیر نشان دهنده سطح دسترسی هایی است که شما میتوانید آن را سفارشی سازی کنید . همانگونه که مشاهده میکنید در سایتی که تصویر از آن گرفته شده افزونه ووکامرس و گزینه های مربوط به سطح دسترسی این افزونه نیز وجود دارد . پس میتوانیم متوجه شویم که در این افزونه میتوانید سطح دسترسی کاربران مختلف به افزونه های مختلف از جمله ووکامرس را تنظیم کرد .

 

بهترین افزونه های دسترسی کاربر وردپرس

بهترین افزونه های دسترسی کاربر وردپرس

افزونه شماره 2 -Press Permit

افزونه Press Permit نیز یکی از افزونه های خوب و با کیفیت در زمینه دسترسی کاربران است . زیرا تنظیمات فراتر از پیشرفته در اختیار شما قرار خواهد داد . به همین دلیل شما امکانات بیشتری برای تعیین سطح دسترسی های کاربران خود خواهید داشت . این افزونه به شما اجازه تعیین سطح دسترسی به 5 نوع گروه کاربری خاص را میدهد .

 

 

این گروه های کاربری میتواند حتی به کاربرانی که در سایت لاگین نکرده اند نیز مربوط شود . علاوه بر آن سطح دسترسی نیز میتواند به نوشته ها نیز محدود شود .

 

 

افزونه شماره 3 – Members

افزونه Members نام و لوگو خاصی ندارد ! رابط کاربری طراحی شده آسان و ساده شما را به راحتی به سمت سفارشی سازی سطح دسترسی کاربران هدایت میکند . تنها نکته منفی که میتوان در مورد افزونه گفت این است که ، این افزونه حدود یک سال است که بروز رسانی نشده است ! .

 

 

افزونه شماره 4 – User Role Editor

این افزونه مشابه افزونه اول ما یعنی Capability Manager Enhanced و افزونه Member است . این افزونه یکی از محبوب ترین افزونه ها در لیست به شمار میرود اما ظاهر و رابط کاربری به خوبی افزونه Member نمیباشد . ویژگی ها و امکانات افزونه نیز به پای افزونه شماره یک ما نمیرسد .

 

بهترین افزونه های دسترسی کاربر وردپرس

بهترین افزونه های دسترسی کاربر وردپرس

افزونه شماره 5 – WPFront User Role Editor

افزونه شماره پنج ما با گزینه ها و امکاناتی مانند سایر افزونه های درون لیست پنج تایی افزونه مان ارائه شده است . البته افزونه WPFront با قابلیت های زیبا و اضافه تری همانند قابلیت ریدایرکت کاربر به صفحه خاص پس از ورود به سایت ( هر گروه کاربر به صفحه و لینک خاص ) ارائه شده است .

تعداد صفحات : 13

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 127
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 0
 • بازدید امروز : 4
 • باردید دیروز : 1
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 10
 • بازدید ماه : 4
 • بازدید سال : 998
 • بازدید کلی : 1,499