loading...

خرید کادو تولد

کادو تولد چی بخریم؟

نكات قابل توجه در حین استفاده از شمع

نازنین بازدید : 5 شنبه 25 بهمن 1399 نظرات (0)

نكات قابل توجه در حین استفاده از شمع

 

• هر نوع بسته بندی كه در اطراف شمع وجود دارد و احتمال آتش گرفتن آن زیاد است را جدا كنید.

 

• اندازه فتیله شمع باید چیزی در حدود یك الی دو سانتی متر باشد. اگر اندازه آن بیشتر از این مقدار باشد، ممكن است یكمرتبه آتش بگیرد.

 

• شمع را باید بر روی یك سطح صاف و غیر قابل اشتعال قرار دهید و هر شمع را در فاصله 5 سانتی متری از شمع دیگر قرار دهید.

 

• با كمك كبریت یا فندك شمع را روشن كنید. به آرامی شعله را به فتیله نزدیك كنید. در این حالت بهتر است شعله تقریباً فتیله را لمس كند تا روشن شود. البته دقت داشته باشید كه فشار وارد كردن بیش از حد به فتیله احتمال شكستن آنرا افزایش می دهد.

 

• زمانیكه با رعایت شرایط فوق شمع را روشن كردید، می توانید 2 تا 4 ساعت با توجه به عرض و ارتفاع شمع از آن استفاده كنید. از ته مانده شمع در آینده می توانید برای درست كردن شمع های جدید استفاده كنید. شمع هر چقدر بلندتر و ضخیم تر باشد، برای مدت زمان بیشتری می سوزد.

 

• برای خاموش كردن شمع هم از فتیله خاموش كن كمك بگیرید. این كار دود زیادی را ایجاد می كند.

 

نكات قابل توجه:
– شمع روشن را هیچ گاه رها نكنید و از اتاق خارج نشوید.

– هیچ گاه شمع را در كنار وسایلی كه به راحتی آتش می گیرند مانند پرده قرار ندهید.

کاربردهای جالب فریزر را بدانید

نازنین بازدید : 4 شنبه 25 بهمن 1399 نظرات (0)

کاربردهای جالب فریزر را بدانید

 

مواردی جالب در مورد فریزر که جالب است بدانید.

 

▪ ذرت

قرار دادن و نگهداری دانه های ذرت خام در فریزر باعث می شود تا پس از گرم شدن تمامی دانه های ذرت به صورت کامل باز شوند.

 

▪ تمیز کردن شمعدان

برای پاک کردن شمعدان ها کافی است شمعدان ها درون فریزر قرار بگیرند تا قطره های شمع سفت شده و به راحتی از شمعدان جدا شوند.

 

البته باید توجه داشت شمعدان هایی که در ساخت آنها بیش از یک نوع فلز مورد استفاده قرار گرفته را نباید درون فریزر گذاشت زیرا میزان انقباض و انبساط فلزات در دمای خاص متفاوت بوده و از این رو به شمعدان آسیب می رساند.

 

▪ افزایش طول عمر شمع

قرار دادن شمع برای مدت حداقل دو ساعت در فریزر، قبل از روشن کردن آن، طول عمر شمع را افزایش می دهد.

 

▪ جدا کردن عکس

چکیدن یک قطره آب روی عکس ها باعث چسبیدن آنها به یکدیگر می شود.

 

از آنجایی که جدا کردن عکس ها باعث پاره شدن آنها می شود باید عکس ها را برای حدود ۲۰ دقیقه درون فریزر قرار داده و سپس با استفاده از یک قیچی تیز آنها را از هم جدا کرد.

 

اگر عکس ها به راحتی از هم جدا نشدند باید آنها را دوباره درون فریزر قرار داد. بهره گیری از این روش برای جدا کردن تمبر از پاکت نامه نیز امکان پذیر است.

 

▪ تمیز کردن غذای سوخته

برای جدا کردن غذای سوخته از قابلمه کافی است قابلمه برای مدت دو ساعت درون فریزر قرار بگیرد.

 

هنگامی که غذای سوخته یخ می بندد، جدا کردن و تمیز کردن آن آسان تر خواهد بود.

کادو تولد مسخره بازی چه بخریم؟

نازنین بازدید : 32 سه شنبه 21 بهمن 1399 نظرات (0)

کادو تولد مسخره بازی موضوعی جذاب که در این مقاله میخواهیم به آن بپردازیم و مسخره ترین کادو تولدها رو معرفی کنیم که میتوانید آنها را برای دوستانتان در روز تولد بخرید. اگر شما هم دنبال کادو تولد مسخره هستین این مقاله رو از دست ندید.

خرید کادو تولد مسخره بازی

https://saripan.ir/کادو-تولد-مسخره-بازی-چه-بخریم؟/

همه ما دوستانی داریم که همیشه هم پا و دوست صمیمی ماست و هرکار درست و غلطی را ترجیح میدهیم با او انجام دهیم و چقدر جالب خواهد بود که روز تولد بخواهیم او را کمی سرکار بذاریم و اذیت کنیم. برای اینکار میتوانید روز تولد برای او هدایایی را بخرید که مسخره ترین هدیه ممکن برای او خواهد بود که تا به الان کسی برای او نخریده است.

 

پس اگه دنبال مسخره ترین هدیه تولد هستی ادامه مطلب رو از دست نده که قراره با معرفی کادوها آتیش به پا کنیم.

فست فود ؛ پُرسودترین کسب و کار ایرانی

نازنین بازدید : 5 یکشنبه 19 بهمن 1399 نظرات (0)

فست فود ؛ پُرسودترین شغل در ایرانی

یک کار خوشمزه! در حال حاضر ساندویچ‌فروشی به تدریج در ایران به صورت یک شغل عمومی و گسترده درآمده هست و برندهای ایرانی توانسته‌اند جای خود را در بین مردم باز کنند.

 

به گزارش تالاب: شاید همۀ بر این عقیده استوار باشند که حتی در بدترین شرایط اقتصادی نيز مردم، از خورد و خوراک‌شان نمی‌گذرند؛ بنابراین انچه با شکم در ارتباط هست، همۀ وقت بازارش رونق دارد. مشابه آن نيز ساندویچی هست. این غذای فوری یا زودغذا، عنوانی هست برای غذاهایی که به سرعت طبخ و آماده می شوند. انواع ساندویچ به ویژه همبرگر، از فست فودهای متعارف میباشند.

 

در سال‌هاي جدید، سخت شدن شرایط اقتصادی کمی تا قسمتی روی ذائقه خوراکی مردم تاثیر گذاشته اما خوشبختانه تنوع فست‌فودها و ساندویچ‌ها آن‌قدر بالاست که به راحتی خود را با انتظارات مشتریان انطباق میدهد.

 

گرچه این شغل نيز، مسئولیت‌ها و دردسرهای خود را دارد. اما اگر هم صبر و حوصله و هم کمی سلیقه و برخورد مفید داشته باشید، پس می توانید در این حرفه پیروز شويد و چند نفر دیگر را نيز بعنوان یک کارآفرین مشغول کار کنید.

 

تنها باید ساندویچ‌فروشان با افزایش کیفیت بتوانند مشتری‌هاي خود را جذب و حفظ کنند. بازار فست فود یا به عبارتی ساندویچ‌فروشی در ایران در حال گسترش هست گرچه به شرطی که بسترلازم برای کارآفرینان نیز فراهم شود.

 

فست سـود

فست فود ؛ پُرسودترین کسب و کار ایرانی

 

«آقا ساندویچ میخواهید، نداریم»؛ صاحب مغازه اصلا پشت سرش را نگاه نمی کند و این را میگوید. میخواهم جوابش را بدهم که آخه هشت صبح کی ساندویچ می‌خوره؟ اما یک لحظه خاطرات دوران سربازی در شیراز مثل برق از جلو چشمم رد میشود. یاد آقا فیروز می‌افتم كه مردی 30 و چند ساله بود و یک ساندویچی داشت نرسیده به جایی که شیرازی‌ها به اسم «کلبه» می‌شناسند.

 

روز و شب نمی‌شناخت و همۀ وقت باز بود. صبح ساعت هشت، شیفت گشت راکه تحویل می‌دادیم به سمت فیروز راه می‌افتادیم. «آقا فیروز! سه تا همبرگر، مال من تپل باشه»؛ این را میگفتم و با بچه‌ها ساندویچی را می‌گذاشتیم روی سرمان. «چشم جناب سروان»، خودش می‌دانست منظورم از تپل چیست. فکر کنم باید اضافه وزنم راکه 10 کیلو هست، مدیون فیروز و ساندویچ‌هایش باشم.

 

«آقا گفتم ساندویچ نداریم» تشر صاحب ساندویچی، رشته افکارم را پاره می کند. وقتی میگویم خبرنگار هستم، میگوید: «پس کو دوربینت؟» من می مانم وتوضیح که روزنامه و خبرگزاری با صدا و سیما فرق می کند.

 

غذایی که همواره محبوب است

جواد، صاحب ساندویچی کوچک و تمیزی هست که سر در مغازه‌اش، بنر یکی از برندهای مطرح ساخت ساندویچ را نصب کرده هست. «مردم از هرچه بگذرند، از شکم نمی‌گذرند». این را جواد می گوید و ادامه میدهد:« ساندویچ و فست فود، ارتباط مستقیم با شکم دارد؛

 

پس همین میشود که ما بازار خود ما را داریم، چه در پس کوچه و چه در یک فوت کورت. خوش خوراکی، خصلت ما ایرانی‌هاست و همۀ وقت به دنبال طعم‌ها و مزه‌هاي جدید و جذاب بوده‌ایم و دنیای ساندویچ و فست فود نيز که دریای تنوع هست و هر روز یه شاهکار جدید خلق می شود».

 

تقاضا برای این بازار همیشگی است

وی می گوید: با این رشد جمعیت و افزایش روزافزون تقاضا و کمبود وقت برای مردم، طبیعی هست که تقاضا برای این بازار همیشگی باشد و فارغ از بعضی مسائل و گرفتاری‌ها، می توان ساندویچی و فست فود را جزو کسب و کارهای سودآور حساب کرد و این شغل، نه تنها بازار خودش را دارد بلکه سبب رونق بقیه مشاغل نيز شده هست

 

مثل ساخت نوشابه و ماء الشعیر، نون ساندویچ، خیار شور، قارچ، انواع سس و … . نکته دیگر که این فعال عرصه ساندویچ و فست فود به آن اذعان دارد، این هست که شاید به جهت نبود امکانات مناسب برای تفریح و گذراندن اوقات فراغت، خوردن ساندویچ در واقع به نوعی تفریح برای مردم تبدیل شده هست.

 

نحوه راه‌اندازی یک مغازه ساندویچ‌ فروشی

از جواد می‌پرسم چگونه شغلش را شروع کرده هست؟ می گوید: «کارم را از شاگردی یه ساندویچی کوچک در دانشگاه‌هاي شهرهای اطراف تهران شروع کردم. اولش از ناچاری و بیکاری بود ولی کمی بعد علاقه‌مند شدم. بعد که صاحب ساندویچی، کار را رها کرد، خودم رفتم صحبت کردم و کل کار را گرفتم.

 

اولش سخت بود ولی بعد تدریجی کاملا بر وضعیت مسلط شدم. در اینکار غیر از ساندویچ خوبی که دست مردم می دهید، باید اخلاق‌تان نيز مفید باشد و درخواست مردم را برآورده کنید». یادتان باشد چون تقاضا برای این بازار همیشگی هست، پس اگر مفید کار کنید و در کارتان کم نگذارید، بدون شک کسب و کار شما نيز همیشگی خواهد بود.

 

مکان‌یابی، مهم‌ترین موضوع

بيشتر فعالان عرصه ساخت ساندویچ معتقدند که برای شروع و داشتن کسب و کار پیروز، مکان‌یابی، مهمترین رکن هست و از همین رو مکان‌هاي شلوغ مثل بازارها، پاساژها، مراکز تجاری، دانشگاه‌ها و مکان‌هایي مثل بیمارستان‌ها در اولویت هست.

فست سـود

تازه‌کارها بخوانند

بهتر هست اگر تازه‌کار و ناشناخته هستید، مکان کوچکی را اجاره کنید که یک آشپزخانه و گرچه جایی برای نشستن داشته باشد یا حداقل در مکانی باشد که محلی برای نشستن در نزدیک آن باشد؛ این‌گونه‌ در تعداد زیادی از هزینه‌ها مثل اجاره و قبض برق صرفه‌جویی می کنید.

 

طراحی صحنه و آکسسوار، مهم‌ترین ابزار برای رونق

گرچه اين نكته حايز اهميت هست که در تهیه مکان، به تمیزی آن و عدم مشکلات ناشی از فاضلاب، لوله کشی آب، تمیزی دیوارهاو به رنگ محیط دقت کرده و ملاحظات زیست‌محیطی را در نظر بگیرید. میز و صندلی مناسب و چیدمان خلاقانه را نيز فراموش نکنید، همینطور دکوراسیون و بهرهگیری از نورپردازی به شدت در جذب مشتری موثر هست. به طور خلاصه «باید متفاوت باشید».

منبع:

5 مورد از تفکر مضر برای سلامت روان

نازنین بازدید : 4 یکشنبه 19 بهمن 1399 نظرات (0)

تفکر مضر برای سلامت روان

 

5 مورد از تفکر هاي باطل که باعث می‌شود سلامت روان را به خطر بیندازد را برای شما عزیزان نام میبریم اغلب اوقات ، افراد مبتلا به اضطراب و یا افسردگی سیاه و سفید فکر می کنند

 

به گفته موسسه ملی بهداشت روان ، از هر ۵ آمریکایی یک نفر از مریضی و مشکلات روانی رنج میبرد. با اینحال، اکثر افراد مشکلات خود را مخفی میکنند و دوست ندارند سایر افراد از آن آگاهی داشته باشند. این افراد یا از وجود مریضی خجالت می کشند و یا این که نمیدانند چه کاری باید انجام دهند.متاسفانه اکثر افراد زمانی که متوجه مریضی خود میشوند، حس شرمندگی یا عصبانیت نسبت به خود دارند.همینطور این افراد از قضاوت‌هاي سایرین نیز می‌ترسند. آن ها از این که دوستان خود را از دست بدهند و یا رابطه‌ي خوبی با دیگران نداشته باشند نگران و ناراحت‌اند.

 

به گزارش تالاب:اگرچه اکثر افراد در جوامع امروزی از مریضی‌ها و مشکلات روانی آگاهی کافی دارند اما هنوز مبتلا شدن به این نوع مریضی ننگی برای افراد هست. از آنجایی که اشتباهات و تصورات غلطی در مورد چنین مریضی‌هایي وجود دارد ، امیدواریم بتوانیم در این مطلب آگاهی بیشتری در افراد ایجاد کنیم.

 

در زیر ۵ چیزی که می تواند به سلامت روان آسیب برساند را بررسی می کنیم:

 

۱.فکر کردن در شرایط مطلق:

اغلب اوقات ، افراد مبتلا به اضطراب و یا افسردگی سیاه و سفید فکر میکنند. آن ها هیچ ناحیه‌اي را بین این دو در نظر نمیگیرند و معتقد میباشند که یا از نظر روانی بیمارند و یا این که کاملا سالم میباشند.

 

اگرچه شما در حال حاضر ، احساس خوبی ندارید و از مریضی روانی و روحی رنج میبرید اما این بدین معنی نیست که شما کاملا بیمار هستید. به یاد داشته باشید که هر چیزی که به آن بیندیشید به سراغ شما خواهد آمد

 

بنابراین هرچقدر مثبت فکر کنید می توانید افسردگی ، اضطراب و استرس را از خود دور کنید و زندگی راحت‌تری داشته باشید. افکار خود را به چالش بکشید. از خود بپرسید آیا این واقعا صحیح هست ؟

 

در اکثر مواقع افکار میتوانند نظارت بدن ما را به طور کامل در دست بگیرند. پس سعی کنید از افکار خود سوال‌هاي متعدد بپرسید و به یاد داشته باشید که اکثر افراد خود را جایی بین سلامتی و مریضی ذهنی قرار می دهند. در حقیقت ، بر زمینه یافته‌هاي وزارت بهداشت ایالات امریکا، تنها ۱۷ درصد از افراد بزرگسال در کشور آمریکا سلامت روانی مطلوب برای خود در نظر می گیرند.

 

۲.فرض بازنده بودن و یا اینکه هرگز نمی‌توانید به سلامتی روانی مطلوب دست یابید:

اکثر افرادی که دارای مشکلات روحی و روانی میباشند معتقدند که برای همۀ وقت در این اوضاع باقی خواهند ماند و هرگز نور امیدی وجود نخواهد داشت. این افکار سیاه و سفید می تواند فرد را نیز به یک انسان ناامید و سیاه تبدیل کند.

 

بنابراین اجازه‌ي ورود این افکار به ذهن را ندهید. اگرچه رسیدن به پایداری ذهنی میتواند زمانبر باشد و به تلاش فراوان نیاز داشته باشد اما این بدین معنی نیست که راهی برای برگشت به زندگی عادی وجود ندارد. شما می توانید سلامتی خود را به طور کامل بدست بیاورید اما باید اراده کنید.

 

باید بازرسی زندگی خود را در دست بگیرید و بتوانید شرایط را به نفع خود تغییر دهید. به یاد داشته باشید که اعتقاد داشتن همانند مشاهده هست اگر شما یک زندگی خوشحال ، سالم و خوشگل را متصور شوید همین موضوع در واقعیت نیز برایتان رخ خواهد داد. هرگز تسلیم نشوید زیرا هر چیزی در زندگی ارزش تلاش را دارد.

 

۳.اعتقاد به اینکه نمی‌توانید به تنهایی مشکل خود را بهبود ببخشید:

در حالی‌که داروها میتوانند اوضاع روانی فرد را بهبود ببخشند، اما اکثر این موارد دارای فهرست طولانی از مواد مضری میباشند که میتواند عوارض جانبی بر روی فرد داشته باشد.همینطور اکثر این داروها به شدت اعتیاد آور میباشند ، اکثر افرادی که از آن ها بهرهگیری می کنند به سختی می توانند از آن خارج شوند.

 

مطالعات انجام شده نشان می دهد که مراقبه و تمرکز حواس بسیار موثر تر از دارو بوده و می تواند اثرات معجزه اسایی در درمان اضطراب و افسردگی داشته باشد. همینطور یک رژیم خوراکی سالم و متعادل، ورزش، روابط سالم ، یک شغل مفید و خودمراقبتی می تواند مریضی روحی را بهتر کند.شما بسیار قدرتمند هستید بنابراین به جای بهرهگیری از داروهای شیمیایی ، سبک زندگی خود را تغییر دهید و سپس شاهد بهبود مشکلات روحی خود باشید. به همین سادگی !

 

۴.زمانی که به کمک نیاز دارید از کسی کمک نمی‌گیرید:

به خاطر ننگی که در مورد مشکلات روحی وجود دارد ، اکثر بیماران احساس شرمندگی و ترس دارند و به همین خاطر نیز از کسی درخواست کمک نمی کنند. آن‌ها در سکوت رنج می برند و بعد از حاد شدن مشکل به یک فرد متخصص مراجعه میکنند.

 

با اینحال، شما نباید به خاطر اضطراب و یا افسردگی احساس شرمندگی داشته باشید زیرا اکثر افراد بزرگسال در جامعه تجربه‌‌ي چنین مریضی‌هایي را در طول زندگی خود داشته‌اند.باید یاد بگیرید که به تنهایی نمیتوانید با تمامی مشکلات زندگی بجنگید.دوستان، اشنایان و حتی یک دکتر میتواند به شما کمک کند تا احساس بهتری داشته باشید. شک نکنید.

 

۵.احساس پستی در مقابل دیگران دارید:

باید به خاطر داشته باشید که شما ارزش کمتری نسبت به دیگران ندارید. هر انسانی بر روی کره خاکی ، دارای ارزش والایی هست. خود را دوست داشته باشید زیرا این موضوع به شما کمک می کند روند درمان سریع‌تری داشته باشید. اضطراب، افسردگی و استرس به دلایل متعدد افراد را درگیر میکند اما تمرکز حواس، پذیرفتن واقعیت و عشق به خود می تواند شروع درمان باشد.

 

به یاد داشته باشید که سایر افراد نیز ممکن هست همین مشکل را داشته باشند ، هر شخصی ممکن هست با مشکلی در زندگی مبارزه کند ، بنابراین هیچ کس ارزش بیشتری نسبت به دیگری ندارد. هرگز خود را پست نشمارید.

 

شما نیز همانند سایر افراد جامعه حقی برای خود دارید بنابراین به خاطر داشتن مشکلات روحی خود را از این حق محروم نکنید. اکثر افراد در زندگی با مشکلات مختلفی مواجه می شوند اما این موضوع باعث تبدیل انها به یک فرد بد و پست نخواهد شد.

منبع:

5 ترفند برای کنترل زندگی

نازنین بازدید : 7 یکشنبه 19 بهمن 1399 نظرات (0)

آیا شما رهبر زندگی خودتون هستید؟

 

در زندگی خود باید قابلیت این را داشته باشید که نظارت زندگی خود را در دست داشته باشید این ترفند را در این مقاله آموزش میدهیم در فرهنگ امروز، مهارت هاي رهبری اهمیت زیادی دارن.

 

به گزارش تالاب ما دیگران رو زیر نظر می‌گیریم، تقلید میکنیم و پیشنهاد هاي افراد معتبری که سخت کار کردن و یه مثال حقیقی برای ما هستن و، دنبال میکنیم.اما این فقط سازمانا نیستند که به رهبری و هدایت نیاز دارن، بلکه قدرتمندترین بخشی که به رهبری نیاز داره زندگی خودتونه.

 

آخرین باری که احساس میکردید روی زندگی تون کاملا بازرسی دارید، همگام با اهدافتون پیش می رید و همۀ ي قسمت هاي مهم زندگی تون رو سر و سامون دادید، کی بود؟

 

علت مطرح کردن این سوال، این نیست که حالتون رو بد کنیم، چنین کاری ساده نیست « واقع گرایانه هم نیست » و نمیشه همۀ وقت با تمام قوا کار کرد. اما اینو باید بدونید و یادتون باشه که شما بازرسی زندگی رو به دست دارید. این زندگی شماست و شما مسئولش هستید تا مطمئن بشید براساس استانداردایی که دارید، همۀ چیز مفید پیش میره یا نه!

 

 

اگه فکر می‌کنید هنوز برای رسیدن به این ذهنیت، باید تلاش کنید، فکر می‌کنم این پیشنهاد ها کمکتون کنند:

 

1- هدف گذاری کنید.

 

تمام رهبران بزرگ، هدف گذاری می‌کنند. اونا نقاط عطفی که می خوان بدست بیارن رو شناسایی میکنند، سپس اهداف عملی خاصی که کمکشون می کنه به اونجا برسن رو می سازن. چه بخواید یه سازمان رو هدایت کنید، چه زندگی خودتون رو، باید به آینده نگاه کنید و تصمیم بگیرید که هدفتون چیه، بعد بفهمید چطور میشه به اونجا رسید. از حالا براساس این که شش ماه دیگه، یه سال یا پنج سال دیگه می خواید به کجا برسید هدف گذاری کنید.

 

در حالیکه مهمه هدف گذاریتون واقع گرایانه باشه، من شما رو تشویق میکنم تا رویاهایی بزرگ داشته باشید! خودتون رو با چیزی که تو قبل بدست آوردید محدود نکنید و خودتون رو کمی اکثر رشد بدید. من فکر می‌کنم اهدافی که می تونید با کمی نظم و ترتیب و برداشتن گام هاي درست بدست بیارید، شگفت زده تون می کنه.

 

2- شجاع باشید.

تمام رهبران بزرگ شجاعت دارند، معناش این نیست که از چیزی نمی ترسند. شجاع بودن یعنی اونا می دونند چطور به ترساشون غلبه کنند و ریسکای بزرگ رو بپذیرن. شجاعت، مهارت با ارزشیه که باید تو زندگی پرورش پیدا کنه. از چیزایی که باعث ترستون می شه اکثر آگاه بشید، می خواید شغلتون رو رها کنید و کسب و کار خودتونو راه بندازید؟

 

می خواید از اضافه وزنی که سال هاست آزارتون می ده خلاص بشید؟ این ترس می تونه هر چیزی باشه. اگه اینکار باید انجام بشه تشویقتون میکنم شجاعتتون رو تقویت کنید و انجامش بدید! یه بار دیگه هم میگم، این زندگی شماست و کسی قرار نیست کارای سخت رو به جای شما انجام بده، پس با شجاعت رهبری کنید.

 

3- از اشتباهاتتون یاد بگیرید.

همۀ رهبرای بزرگ از اشتباهات خودشون درس می‌گیرند. صادقانه بگم، چون هیچکس کامل نیست، حتی قابل احترام ترین رهبران جهان هم گاهی ممکنه اشتباه کنند و یا خطاهایی تو قضاوتشون مرتکب بشن. چیزی که یه رهبر بزرگ رو از بقیه انسانا جدا می کنه نوع درس گرفتن از اشتباهاتشه.

 

یه مورد مهم دیگه که باید یادتون بمونه، اینه که تو این زندگی ممکنه بارها و بارها و بارها اشتباهاتی رو مرتکب بشید، اما این اشتباهات نیستند که شما رو تعریف میکنند، بلکه چگونگی حل کردن اونهاست که این کارو انجام می ده. خودتون رو به خاطر اشتباه کردن سرزنش نکنید، یه قدم به عقب بردارید، درس بگیرید و مشکلتون رو حل کنید.

 

4- تثبیت طرز فکر دانش آموزی

یه رهبر بزرگ، همۀ وقت باید در حال یادگیری باشه. اونا می دونند که همۀ چیزو نمی دونند و نمی تونند همۀ چیزو بدونند. اگه می خواید رهبر زندگی خودتون بشید، شما هم باید اینو بدونید. با خوندن کتاب، مراجعه به کارگاه هاي آموزشی و کلاس ها ادامه بدید. خودتون رو با افرادی احاطه کنید که به شما یاد میدن و شما رو به چالش می کشن و باعث می شن رشد کنید.

 

به دنبال اطلاعات تو موضوعات اخیر باشید و به سوال پرسیدن ادامه بدید. اطلاعات زیادی تو این جهان وجود داره که باید یاد بگیرید. کنجکاوی خودتون رو حفظ کنید و تا جای ممکن، یادگیری این اطلاعات بی پایان رو ادامه بدید.

منبع:

بهترین کادو برای دوست صمیمی دختر چی بخرم؟

نازنین بازدید : 5 جمعه 17 بهمن 1399 نظرات (0)

بهترین کادو برای دوست صمیمی دختر

با توجه به وسیع بودن دایره انتخاب هدیه برای خانم‌ها، یافتن بهترین کادو برای دوست صمیمی دختر خیلی سخت نیست. بهتر است هدیه‌ای خاص و ارزنده را با توجه به فاکتورهایی مانند میزان علاقه فرد به کار یا فعالیتی خاص، نیازهای طرف مقابل و میزان بودجه خود خریداری کنید. نوع مناسبت نیز به شما در این راه کمک می‌کند. مثلاً برای هدیه ازدواج می‌توانید هدیه‌ای متناسب با نیاز دوستتان و تکمیل جهیزیه ایشان کالایی را خریداری کنید. نگران نباشید ما در سایت کادو کارت هدایای ارزشمند، متناسب با نوع مناسبت و علاقه‌مندی‌های بانوان را به شما پیشنهاد می‌دهیم. کافی است سری به سایت کادو کارت زده و از قسمت هدیه برای خانم‌ها با انواع پیشنهاد‌های هدیه به صورت دسته‌بندی شده دیدن کنید. علاوه بر آن در زیر فهرستی از هدایای خاص که می‌تواند بهترین کادو برای دوست صمیمی دختر باشد را معرفی کرده‌ایم.

 

پیشنهاد میکنیم این مقاله رو از دست ندهید:

کادو برای شکموها چی بخریم ؟

1-محصولات آرایشی و بهداشتی

 

 

خرید عطر و اودکلن بهترین کادو برای دوست صمیمی دختر است. دختر خانم‌ها علاقه خاصی به محصولات آرایشی و بهداشتی با توجه به روحیات خود دارند که می‌تواند هدیه ارزنده‌ای برای دوست صمیمی شما باشد. در سایت کادو کارت می‌توانید محصولاتی مانند: دستگاه حالت دهنده مو، دستگاه اپیلاتور، دستگاه لیزر بدن، سشوار، اتو مو، پنکیک، کرم پودر و … را به راحتی خریداری کنید.

 

2-اکسسوری

 

 

بهترین کادو برای دوست صمیمی دختر را می‌توانید از میان اکسسوری¬های زیبا و خاص سایت کادو کارت نیز خریداری کنید. انواع کیف، عینک و ست چرم می‌توانند هدایایی ارزنده برای دوستان صمیمی شما باشند.

 

3-لوازم جانبی

 

 

بهترین کادو برای دوست صمیمی دختر برای مناسبت‌هایی چون هدیه ازدواج، هدیه تولد و خانه جدید را می‌توانید از انواع مختلف لوازم برقی و جانبی تهیه کنید.

 

اما اگر هدف شما از خرید بهترین کادو برای دوست صمیمی دختر استفاده شخصی و اختصاصی دوستتان از هدیه است، می‌توانید کالاهایی مانند: هدفون، هد ست، موس بیسیم، ساعت هوشمند، اسپیکر، مونوپاد، پاور بانک، مودم همراه، چراغ خواب هوشمند، دستبند سلامتی و چراغ مطالعه را خریداری کنید. این کالاها علاوه بر خاص بودن بسیار کاربردی نیز هستند، بدین ترتیب می‌توانید بهترین کادو برای دوست صمیمی دختر را تهیه کنید.

 

4-زیورآلات و ساعت

 

 

همه خانم‌ها به هدایایی از این دست علاقه نشان می‌دهند. برای خرید بهترین کادو برای دوست صمیمی دختر می‌توانید از انواع بسیار شیک و زیبای زیورآلات و ساعت با شکل‌های و طرح‌های مختلف موجود در سایت کادو کارت دیدن کنید. اگر به دنبال هدیه‌ای خاص و ارزشمند برای دوست خود هستید، می‌توانید نیم ست‌های نقره و شیک سایت کادو کارت را به آسانی برای دوستان خود خریداری کنید.

 

 

 

بهترین کادو برای دوست صمیمی دختر یا پسر را می‌توانید از هزاران هدیه شیک و خاصی که در سایت کادو کارت که با توجه به انواع سلیقه‌ها و مناسبت‌ها دسته‌بندی و طبقه‌بندی شده‌اند، خریداری کنید.

 

بهترین کادو برای دوست صمیمی پسر

هر زمان که نیاز به تهیه بهترین کادو برای دوست صمیمی پسر باشد، انتخاب‌ها محدود و کمی سخت می‌شود. از این رو سایت کادو کارت اقدام به معرفی هدایایی خاص و ارزشمند برای آقایان بر حسب علاقه، مناسبت و سن افراد کرده است. بر همین اساس در ادامه با انواع بهترین کادو برای دوست صمیمی پسر بیشتر آشنا خواهید شد.

 

5-لوازم برقی بهداشتی

 

 

از انواع هدایای ارزشمند و کاربردی که می‌توانید به دوست پسر خود هدیه کنید می‌توان به ماشین اصلاح، ریش تراش، ماشین اصلاح سر و اتوی مو اشاره کرد. همه آقایان به لوازمی از این دست نیاز دارند و هدیه دادن آن میتواند دوست شما را بسیار خوشحال کند.

منبع:

https://saripan.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%a9%d8%a7%d8%af%d9%88-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%af%d9%88%d8%b3%d8%aa-%d8%b5%d9%85%db%8c%d9%85%db%8c-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1/

نکات جالبی که کمک می‌کند تا "هدف زندگی" خود را دریابید!

نازنین بازدید : 4 چهارشنبه 15 بهمن 1399 نظرات (0)

 

هدف زندگی, هدف از زندگی, هدف در زندگی

هدف در زندگی

 

آیا می دانید هدف از زندگی چیست؟ چرا باید زندگی هدف مند باشد؟ زندگی یک مسیر طولانی است. ولی مسلما این مسیر طولانی باید مقصدی داشته باشد و برای رسیدن به چیزی طی شود.

هدف از زندگی چیست؟

در غیر این صورت بیهوده و بی ارزش به نظر می آید. هدف نقطه ایست که هر کسی قصد رسیدن به آن را دارند و برای رسیدن به آن با آگاهی قدم بر می دارند. بسیاری از کسانی که هدف خود را از زندگی مشخص نمی کنند؛ دچار ناامیدی و رخوت می شوند. هدف هر فردی از زندگی متفاوت است.

 

بعضی ها اصلا هدفی در زندگی شان ندارند و معنای واقعی زندگی را نمی دانند. هر چند برای رسیدن به امکاناتی مثل خرید اتومبیل، خانه یا به دست آوردن یک شغل تلاش می کنند و به آن هم می رسند باز هم احساس پوچی می کنند. دلیل آن هم این است که معنای واقعی زندگی خودشان را پیدا نکرده اند.

 

ندانستن هدف

معمولا همه افراد در زندگی خود راهی را طی میکنند بی آنکه هدفی برای آن در نظر گرفته باشند. دلایلی وجود دارد که افراد برای زندگی خود هدفگذاری نمی کنند. خیلی از افراد اصلا با هدفگذاری آشنایی ندارند و اصلا نمیدانند که هدف چیست؟ معمولا این افراد در خانواده هایی بزرگ شده اند که یا سرپرست خانواده کارمند بوده و به صورت روتین زندگی خود را دنبال کرده و به دنبال تحول زندگی خود نیستند بنابراین با مفهوم هدف گذاری زیاد آشنایی ندارند. 

 

راه اشتباه

خیلی از افراد راه رو بلد نیستند و همچنین به درستی آموزش ندیده اند و خیلی از این افراد با نحوه صحیح هدفگذاری آشنایی نداشته و در بسیاری از مواد وقتی از این افراد میپرسی هدف چیه اصلا نمیتونن جواب درستی بهت بدن و معمولا هدف رو با مقصد و یا ارزش اشتباه میگیرن. همین افراد وقتی برای کاری هدفگذاری میکنند شکست خورده و به بسیاری از اهداف خود دست پیدا نمیکنند. و دلیلشم همین آموزش هایی اشتباهیه که این افراد دیدند.

 

هدف زندگی, هدف از زندگی, هدف در زندگی

کشف هدف زندگی

 

مزایای داشتن هدف در زندگی:

1- تمرکز بهتر

امروزه زندگی انسان ها با 100 سال پیش قابل قیاس نیست، وجود هزاران هزار وسیله ی که برای راحتی انسان ها اختراع و تولید شده است، وجود اینترنت، شبکه های اجتماعی، تلفن های همراه، هزاران اپلیکیشن و وسایلی که برای تفریح و سرگرمی انسان ها ساخته شده است، نامحدود تبلیغاتی که برای خرید کالاها و داشتن زندگی بهتر از تلویزیون، ماهواره، رادیو، بیلبوردهای شهری و … توجه ما را به خود جلب می کند، همه و همه باعث شده است ما به نوعی مسخ شویم.

 

اکثر ما در یک گیجی مبهم و حاصل از این همه اطلاعات و فن آوری گرفتار شده ایم، دوست داریم همه این موارد را تجربه کنیم، همه این وسایل را داشته باشیم و البته هر روز هم به تعداد آنها افزوده می شود، اما باید بدانیم امکان اینکه به همه این خواسته ها برسیم وجود ندارد زیرا ما انسان ها در داشتن خواسته، سیری ناپذیر هستیم و هیچ وقت نمی توانیم به پای آن برسیم.

 

بنابراین یا باید در حسرت داشتن آنها زندگی مان را سپری کنیم یا اینکه تصمیم بگیریم بیشتر این خواسته ها را فدای خواسته های بهتر و مهمتر کنیم، در این حالت شاید به همه خواسته های خود که نامحدود و همیشه در حال افزایش است نرسیم ولی مطمئنا می توانیم به مهمترین آنها برسیم و برای این کار باید قدرت تمرکز بالایی داشته باشید و داشتن هدف به شما قدرت تمرکز می دهد.

 

2- پیشرفت بیشتر

همانطور که اشاره شد، شرایط امروزه خیلی فرق کرده است و خواسته های ما بیشتر شده است و از طرفی همین خواسته ها و هزاران عوامل حواس پرتی دیگر باعث شده است که ما قدرت تصمیم گیری مان را تا حدود خیلی زیادی از دست بدهیم، اینکه اگر نتوانیم تصمیم بگیریم چه خواسته هایی را انتخاب کنیم و کدام ها را فدا کنیم باعث می شود هیچ وقت دست به عمل نزنیم و نتوانیم به خواسته خود برسیم.

 

اما وقتی هدف خودمان را قطعی انتخاب می کنیم و برای رسیدن به آن متعهد می شویم، آن وقت است که برای رسیدن به آن هدف برنامه ریزی کرده و دست به عمل می زنیم و در نهایت شروع به پیشرفت کردن می کنیم پس داشتن هدف در زندگی می تواند به شدت روی پیشرفت ما تاثیر بگذارد.

 

3- کارایی و حس بهتر

وقتی بدانید چه می خواهید و چه کارهایی را باید انجام دهید، این کار باعث می شود فقط روی کارهایی که برای رسیدن به آن هدف نیاز است متمرکز شود، بنابر این کارایی شما به شدت افزایش می یابد، وقتی هم که کارایی تان بالا باشد شروع به پیشرفت می کنید، پیشرفت کردن باعث می شود شاد شوید و روحیه تان هم بالا برود، البته ممکن است یک نفر خوش گذرانی کند و او هم شاد باشد ولی مطمئن باشید شادی که از رسیدن به یک هدف سخت و مهم به دست می آید با خیلی چیزها قابل قیاس نیست.

 

هدف زندگی, هدف از زندگی, هدف در زندگی

هدف زندگی

 

مراحل تعیین هدف:

1. دقیقاً تصمیم بگیرید که از زندگی‌تان چه می‌خواهید:

درآمد

خانواده

سلامتی

دارایی خالص

 

۲ . بنویسید.

اهداف شما باید نوشته شود. این اهداف باید واضح، مشخص و قابل اندازه‌گیری باشد.

 

۳ . مهلت تعیین کنید.

اگر هدف شما به اندازه کافی بزرگ است، زمان‌بندی کنید.

 

۴ . موانع را شناسایی کنید.

چرا تا کنون به هدفتان نرسیده‌اید؟

منبع:

چگونه در مهمانی شیک و با کلاس باشیم؟

نازنین بازدید : 4 چهارشنبه 15 بهمن 1399 نظرات (0)

 

مهمانی , لباس مهمانی شیک , آداب مهمانی رفتن

شیک و با کلاس بودن در مهمانی

 

همه ما دوست داریم در مهمانی های رسمی باکلاس و خوش مشرب به نظر برسیم. ولی چگونه؟ برای باکلاس به نظر رسیدن باید رفتار و گفتار با کلاسی داشت، نحوه حرف زدن ، راه رفتن، خندیدن و لباس پوشیدن و مواردی مانند اینها در باکلاس بودن شما تأثير گذارند. در این بخش با هم چطور در دیدارها و مهمانی ها باکلاس باشیم را می آموزیم. 

نحوه ی رفتار یک شخص در جمع، اسرار زيادي از تربیت، ميزان شعور و فرهنگ وی فاش می کند، ولی خيلي از اشخاص هنوز نمی دانند در یک مهمانی، خصوصا اگر میزبان خویش را خيلي خوب نشناسند، چطور باید رفتار کنند.

 

آداب پیش از مهمانی

- لذت بردن از مُد یا خریدن لباس هایی که برای تان جذاب است هیچ ایرادی ندارد، ولی از لباس هایی که مناسب اندام تان نیستند یا رنگ هایی که به شما نمی آیند چشم پوشی کنید.

 

- بنده ی مُد نباشید، زیرا در اینصورت ، مسخره، وسواسی یا سطحی بنظر خواهید رسید. لباس شما باید شخصیت تان را بالا ببرد، نه این که شخصیت جدیدی برای تان خلق کند یا تغییرش دهد.

 

- ظاهر عالی داشتن، نیمی از باکلاس بودن است. لباس هایی بپوشید و از زیورآلاتی استفاده کنید که خوش آیند و مطلوب بدن تان باشند و هیچوقت چیزی نپوشید که با آن حس راحتی ندارید. شما مجبور نیستید گرانبها ترین لباس فروشگاه را به تن داشته باشید یا حتی همین لباس‌های گرانبها را از یک حراجی خوب خریداری کنید، بلکه بهتر است به دنبال ظاهری خاص و معقول باشید.

 

- تمیزی و بهداشت بسیار مهم است. هرروز دوش بگیرید و مدام در جاهایی که برای بار اول حضور می یابید با حس و ظاهری تازه و سرزنده حاضر شوید.

 

- چنانچه میخواهید باکلاس باشید پیش از خارج شدن از منزل کاملاً آماده باشید.

 

- چنانچه میخواهید برای مکانی رسمی یا نسبتا رسمی لباس بپوشید، بهتر است وضعیت را به خوبی درک کنید. اگر قدری رسمی تر لباس بپوشید، بهتر از این است که لباس غیر رسمی به تن داشته باشید. ضمنا نباید برای حضور در یک محفل رسمی از لباس جین استفاده کنید.

 

- هیچوقت از میزبان خود نپرسید چه اشخاص دیگری به این مهمانی دعوت هستند. میزبان ها معمولاً اطلاعات کلی در خصوص دیگر مهمان ها به شما می‌دهند ( چه دوستان باشند و چه اقوام و یا همکاران).

 

- چنانچه میزبان تم خاصی برای مهمانی اش در نظر گرفته لطفا نادیده نگیرید و به درخواست میزبانتان احترام بگذارید.

 

- در انتخاب هدیه برای میزبانتان خيلي باید دقت کنید.

 

- چنانچه میخواهید یک نفر ديگر را هم با خود به مهمانی ببرید حتماً پیش از رفتن به مهمانی این مسئله را به میزبان اطلاع دهید و وی را غافلگیر نکنید. این دسته از غافلگیری ها مودبانه نیستند.

 

مهمانی , لباس مهمانی شیک , آداب مهمانی رفتن

آداب مهمانی رفتن

 

در مهمانی چگونه رفتار کنید؟

- کسی که منش و نحوه رفتارش همراه با بزرگواری و غرور باشد، هیچوقت احتیاج ندارد پشت یک نقاب مخفی شود.

 

- تظاهر و وانمود کردن مانع باکلاس بودن تان می شود. شما مجبور نیستید در تمام موقعیت ها و شرایط ۱۰۰درصد خودتان باشید. مطمئنا باید خودتان را بسته به شرایط سازگار کنید. ولی در مجموع و ذاتا باید مدام خودتان باشید و اصالت تان را حفظ کنید.

 

- سراغ یخچال و کمد و ... نروید. حتی توصیه می کنیم بی اجازه ی میزبان وارد اشپزخانه هم نشوید.

 

- فرزند میزبان خود را لمس نکنید، خصوصا وقتی که پدر و مادرش دوروبرتان نیستند. حتی اگر بچه شروع به گریه کرد، بهتر است والدینش را خبر کنید.

 

- بدون اجازه ی میزبان، دمای اتاق را کم یا زیاد نکنید. چنانچه دمای اتاق ناراحتتان می کند، به خود میزبان اطلاع دهید خيلي گرم یا سردتان است.

 

- از میزبانتان رمز وای فای را نخواهید.

 

- پرسش های خصوصی نپرسید.

 

مهمانی , لباس مهمانی شیک , آداب مهمانی رفتن

عکس مهمانی

 

- صدایتان بلندترین صدای جمع نباشد.

 

- در مورد ميزان باکلاسی تان صحبت نکنید.

 

- چنانچه ظرفی در خانه میزبانتان شکستید یا هر خسارت دیگری وارد کردید، هیچوقت برای تلافی کردن آن پیشنهاد پول ندهید، چون این کار اغلب مورد پسند نیست. بهتر است بعدا خسارتی را که وارد نموده اید جبران کنید.

 

- قبل از رفتن به مهمانی با بچه ها در خصوص چیز هایی که باید رعایت کنند با آنها صحبت کنید. چنانچه فرزندتان در مهمانی رفتار نامناسبی داشت، وی را به گوشه ای ببرید و به آرامی، ولی جدّي به وی تذکر بدهید.

 

- اگر قصد کمک به میزبانتان را دارید، حتماً نخست از میزبان اجازه بگیرید.

 

- اداب معاشرت را رعایت کنید. تا جایی که میتوانید از جملات مؤدبانه استفاده کنید، به عنوان مثال بگویید:« بله خانم»،« خیر آقا» و« متشکرم». با بزرگ ترها مؤدبانه رفتار کنید. اگر عطسه تان گرفت، دستمال جلوی دهان تان بگیرید.

 

- در بین جمع، خورده های غذا را از لای دندان هایتان درنیاورید. انگشت تان را در دهان یا بینی تان نکنید. در بین جمع خودتان را نخارانید، موهایتان را برس نزنید، آرایش نکنید یا با لباس تان ور نروید. همه ی این کارها را میتوانید در خلوت تان انجام دهید، پس صبر کنید تا جای مناسبی پیدا کنید. با خنده های ناگهانی و پر سروصدا، سکوت را نشکنید.

منبع:

نکاتی برای بالا بردن اعتماد به‌ نفس

نازنین بازدید : 4 چهارشنبه 15 بهمن 1399 نظرات (0)

 

راه های افزایش اعتماد به نفس, بالا بردن اعتماد به نفس, راههای افزایش اعتماد به نفس

راه های افزایش اعتماد به نفس

 

اعتماد به نفس یک جور طرز فکر مثبت راجع به خودتان و توانایی‌هایتان است و درست همان موقعی که همه چیز به‌ هم می‌ریزد، می‌تواند به فریادتان برسد و به شما کمک کند تا در برابر مشکلات‌تان قوی باشید.

بزرگ‌ترین و موفق‌ترین آدم‌هایی که می‌شناسیم هم گاهی اوقات دچار کمبود اعتماد به نفس می‌شوند. برای بالا بردن اعتماد به نفس، مثل هر توانایی و مهارت دیگری باید تمرین داشته باشید تا بتوانید آن را مدیریت کنید، اما وقتی بتوانید خودتان افسار را به دست بگیرید، پیشرفت می‌کنید و زندگی‌تان از این رو به آن رو می‌شود.

 

راه های افزایش اعتماد به نفس:

خودتان را باور داشته باشید

ممکن است یک ایده در نظر یک فرد تجسم گردد که تا بحال کسی به آن توجه نکرده باشد. اما به این دلیل که او از اعتماد به نفس پایینی برخوردار است، این ایده یا فرضیه را بدون بررسی دقیق و لازم از نظر دور می کند. فراموش نکنیم ایده هایی مثل همین اینترنت و تماس تلفنی، زمانی احمقانه ترین ایده های بیان شده از سمت افراد تلقی می شدند.

 

توانایی‌های منحصر به فرد خود را شناسایی کنید

اولین قدم برای افزایش اعتماد به نفس این است که خودتان را باور داشته باشید. بپذیرید که شما منحصر به فرد هستید. به قول والت ویت‌من، شاعر معروف قرن ۱۹، «تو اینجا هستی و زندگی و هویت تو جاری است. و تو تاثیر منحصر به فرد خود را بر بازی قدرتمند زندگی خواهی گذاشت.»

 

هیچ‌کسی با مشابهت کامل به شما روی کره‌ی زمین وجود ندارد. هیچ‌کس با توانایی‌هایی دقیقا مشابه به شما نه به دنیا آمده و نه به دنیا خواهد آمد. هیچ‌کس استعداد‌ها، توانایی‌ها، تجربه‌ها و زاویه نگاه شما را ندارد. همه‌‌ی این‌ها فقط متعلق به شخص شماست. فراموش نکنید که شما منحصر به فرد هستید و برای این به دنیا آمده‌اید که اثر منحصر به فرد خود را بر جهان هستی بگذارید.

 

خود را آراسته کنید

شاید بدیهی به نظر برسد، اما آراستگی می‌تواند تاثیرات چشمگیری روی بالابردن اعتماد به نفس و خودپندارۀ شما داشته باشد. روزهای فراوانی بوده که فقط با انجام همین کار، خُلق خود را کاملاً تغییر داده‌ام.

 

ورزش کنید

این مورد اثری عمیق بر اعتمادبه‌نفس دارد. ورزش منظم و همیشگی سطح انرژی شما را بالا می‌برد و موادشیمیایی مختلفی تولید می‌کند-مثل تستوسترون و اندورفین-که حالت مثبت‌تری به شما می‌دهد. به نظر می‌رسد ورزش به طور اتوماتیک‌وار اعتمادبه‌نفس افراد را بالا می‌برد و رویکرد شما را نسبت به زندگی تغییر می‌دهد. علاوه بر آن فرم و شکل بهتری به اندام شما می‌دهد که راهی عالی برای بالا بردن اعتمادبه‌نفس است.

 

راه های افزایش اعتماد به نفس, بالا بردن اعتماد به نفس, راههای افزایش اعتماد به نفس

بالا بردن اعتماد به نفس

 

مثبت بیندیشید

7 سال پیش، هنگامی که ورزش بدنسازی را شروع کردم، یاد گرفتم چگونه افکار منفی را با افکار مثبت جایگزین کنم. یاد گرفتم چگونه افکارم را تغییر دهم. این کار باعث شد اتفاقات خوبی برایم رخ دهد. با این مهارت کوچک، توانستم تمرین کنم و در عرض یک سال به تناسب اندام برسم. شاید پیش پا افتاده به نظر برسد اما واقعاً جواب می‌دهد. جدی می‌گویم. امتحانش کنید.

منبع:

تعداد صفحات : 13

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 127
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 0
 • بازدید امروز : 10
 • باردید دیروز : 1
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 16
 • بازدید ماه : 10
 • بازدید سال : 1,004
 • بازدید کلی : 1,505