loading...

خرید کادو تولد

 بنابراین کاربر با خواندن آن تصمیم می گیرد که شما را دنبال کند یا نه! بسیاری از صفحات اینستاگرام ، در حالی که پست های خوبی ایجاد می کنند ، توسط پیروان آنها دنبال نمی شوند. به خصوص افرادی که از طر

جذاب ترین و تأثیرگذارترین بیو اینستاگرام

نازنین بازدید : 3 شنبه 04 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

 بنابراین کاربر با خواندن آن تصمیم می گیرد که شما را دنبال کند یا نه! بسیاری از صفحات اینستاگرام ، در حالی که پست های خوبی ایجاد می کنند ، توسط پیروان آنها دنبال نمی شوند. به خصوص افرادی که از طریق سایت ها یا کانال های دیگر به صفحه اینستاگرام شما دسترسی دارند. بنابراین داشتن یک CV جذاب و حرفه ای در اینستاگرام به شما در جذب کاربران بیشتر کمک می کند! اما چگونه یک بیو اینستاگرام حرفه ای داشته باشم؟ در این مقاله ، ما روش هایی را کشف خواهیم کرد که می توانید کاربران را به دنبال کردن صفحه خود ترغیب کنید. فقط با نوشتن یک بیو اینستاگرام جذاب و دلگرم کننده!

چگونه می توان بهترین ، جذاب ترین و تأثیرگذارترین بیو را در اینستاگرام نوشت؟

قبل از اینکه به شما یاد دهیم چگونه یک ارگانیک حرفه ای داشته باشید ، باید بگوییم که یک ارگانیک عالی باید شخصیت و مارک تجاری شما را نشان دهد. این مهمترین راز صحیح زیست است! این بدان معنی است که شما می توانید محصولات یا خدماتی را که برند شما به مشتریان ارائه می دهد تنها با چند کلمه ارائه دهید. برای مثال ، به صفحه اینستاگرام ویدیوگرام مراجعه کنید:

چگونه می توان بهترین ، جذاب ترین و تأثیرگذارترین بیو را در اینستاگرام نوشت؟

در Bio Instagram ما خدمات اصلی را در این صفحه نوشته ایم. بنابراین ، هر کاربری که وارد صفحه اینستاگرام شود می فهمد که خدمات اصلی ما در حال توسعه استراتژی ها ، تولید محتوا و انجام فعالیت های تبلیغاتی است. منظور ما از شخصیت تجاری دقیقاً این است! این بدان معناست که کاربران شما می دانند چه خدماتی ارائه می دهید و شفافیت بسیار مهم است.

چگونه بیو اینستاگرام جذاب و تاثیرگذار بنویسیم؟

گام اول؛ از کلمات کلیدی کسب و کار در قسمت نام استفاده کنید

در صفحه حساب اینستاگرام ، اولین چیزی که کاربران می بینند نام کاربری است! این بخش بیشتر برجسته شده است تا کاربران بتوانند آن را سریعتر ببینند. همچنین اگر وارد قسمت ویرایش نمایه شوید ، اولین چیزی که با آن روبرو خواهید شد قسمت نام است! در این بخش شما باید نام تجارت خود را بنویسید. فراموش نکنید که نام تجاری خود را همراه با کلمه کلیدی جستجو وارد کنید! زیرا کاربرانی که کلمات کلیدی را در اینستاگرام جستجو می کنند فقط صفحاتی را مشاهده می کنند که از این کلمات کلیدی استفاده کرده اند.

از کلمات کلیدی کسب و کار در قسمت نام ارگانیک اینستاگرام استفاده کنید

این بخش از Bio Instagram به شما اجازه نمی دهد بیش از ۳۰ حرف وارد کنید. این بدان معنی است که شما در نهایت می توانید ۴ یا ۵ کلمه بنویسید. با وجود این محدودیت ، به راحتی می توانید نام تجارت خود را به همراه کلمات کلیدی که در نتایج جستجوی اینستاگرام مشاهده می شود ، بنویسید. به زبان ساده ، هنگامی که کاربر کلمه کلیدی را جستجو می کند

، نتایج نشان داده شده براساس کلماتی است که در قسمت نام تایپ می کنید! در این بخش می توانید از شکلک ها نیز استفاده کنید و جالب است بدانید که این شکلک ها توسط کاربران قابل جستجو هستند. پیشنهاد ما این است که از یک موج در قسمت نام استفاده نکنید. مگر اینکه بخواهید کلمات را از هم جدا کنید! زیرا تعداد بسیار کمی از کاربران به دنبال شکلک می گردند و جستجوی آنها هدفمند نمی شود.

بنابراین نیازی نیست که از یک موج در قسمت نام ها استفاده کنید و فقط نام کسب و کار خود را به همراه کلمه کلیدی آن بنویسید. به عنوان مثال ، برای Videogram که در زمینه تولید محتوای اینستاگرام فعالیت می کند ، می توانید از عبارت “Videogram، تولید محتوای اینستاگرام” استفاده کنید.

گام دوم؛ متن مناسب و جذاب را برای بیو اینستاگرام بنویسید

متن موجود در بیو اینستاگرام باید به اندازه کافی حرفه ای و جذاب نوشته شده باشد تا تأثیر مستقیمی بر مخاطب داشته باشد. این متن باید برای تجارت شما باشد. به عبارت دیگر ، وقتی کاربر آن را می خواند ، باید اطلاعات عمومی و البته واضحی در مورد تجارت شما داشته باشد

. به عنوان مثال ، اگر کار شما طراحی دکوراسیون است ، در بخش زیست شناسی به کاربران بگویید که می توانند طراحی داخلی ساختمان خود را به شما بسپارند. عکس زیر را ببینید:

 

علاوه بر این ، شما باید مصرف کنندگان را به انجام کاری تشویق کنید. به عنوان مثال می توانید آنها را به سمت سایت خود هدایت کنید. مطمئناً کاربران فقط با دعوت سایت شما را نمی بینند و شما باید کمی خلاق باشید!

به عنوان مثال ، می توانید به آنها قول تخفیف دهید و وقتی وارد سایت شما شدند ، ایمیل آنها را دریافت کرده و کد تخفیف را برای آنها ارسال کنید. به این ترتیب با یک تیر دو نشان دادید ؛ این بدان معنی است که هر دو به سایت شما آمده و ایمیل خود را در اختیار شما قرار داده اند.

چگونه بیو اینستاگرام جذاب و تاثیرگذار بنویسیم؟

در قسمت توضیحات Bio Instagram چه چیزی بنویسیم؟

Instagram bio محدودیت دارد! این بدان معنی است که شما فقط می توانید ۱۵۰ حرف در آن بنویسید. با وجود این محدودیت ، چگونه می توان یک توضیح جالب و مثر نوشت؟ بیو موثر باید چند مورد را در نظر بگیرد ، در این بخش مواردی را که باید در bio Instagram بنویسید بررسی خواهیم کرد:

دامنه خود را برای کاربران تنظیم کنید

هر مشاغل در یک منطقه خاص کار می کنند. باید حوزه فعالیت خود را به کاربران بگویید. گاهی اوقات مدیران مشاغل می گویند صفحه اینستاگرام ما در حال بهبود نیست ، حتی اگر توضیحی در رزومه نگذاشته باشند. کاربران باید بدانند که صفحه شما درباره چیست و برای پیگیری شما چه خدماتی را ارائه می دهند!

از طرف دیگر ، اگر کاربران بدون دانستن خدمات تجاری شما شما را دنبال کنند ، مخاطب مورد نظر را جذب نخواهید کرد و احتمال اینکه مشتری شوند نزدیک به صفر است! بنابراین ، در بخشی از توصیف بیولوژیکی ، شما باید خدمات خود را بنویسید تا کاربران هدف را جذب کنید و با ایجاد محتوای جذاب ، آنها را به مشتری های تجاری خود تبدیل کنید.

مهارت ها و تجربیات تجاری خود را بنویسید

در بخش توضیحات ، در مورد مهارت ها و تجربیات خود به کاربران بگویید. به عنوان مثال ، ممکن است در قسمت قبلی نوشته باشید که یک برنامه نویس هستید ، اما کاربران نمی دانند که روی کدام سیستم عامل ها کار می کنید! بنابراین ، اگر یک برنامه نویس اندروید هستید

، Android را در کنار نام برنامه نویسی تایپ کنید. همچنین می توانید برجسته ترین سابقه کار خود را وارد کنید تا کاربران اعتماد زیادی به شما داشته باشند! از طرف دیگر ، از یک کاربر در صفحه خود بخوانید که با چندین شرکت معروف کار کرده اید ، او در توانایی های شما احساس خوبی خواهد داشت و مشتریان کسب و کار شما به سادگی افزایش می یابند.

نوشتن علایق در مشاغل شخصی

اگر تجارت شما شخصی است و به صورت جداگانه کار می کنید ، مصرف کنندگان علاقه مند به شناختن زندگی شخصی شما نیز خواهند بود. به عنوان مثال ، می توانید در مورد سرگرمی ها و فعالیت هایی که در اوقات فراغت انجام می دهید به کاربران بگویید.

این را نمی توان در شرکت های بزرگ با چندین کارمند اعمال کرد ، اما اگر کمی خلاق باشید ، می توانید علایق شرکت خود را در قالب کار بنویسید! به عنوان مثال ، به کاربران خود بگویید که در حالی که آرامش داریم در مورد ایده های کاری صحبت می کنیم. اگر کمی خلاق باشید

، می توانید به راحتی کاربران را به استفاده از توضیحات زیستی خود در اینستاگرام جذب کنید تا از محصولات یا خدمات خود استفاده کنند!

از شوخ طبعی برای ارائه شخصیت برند به مصرف کنندگان استفاده کنید!

مردم به طور طبیعی عاشق شوخ طبعی هستند و به آن می خندند. البته منظور ما از شوخی های اجتماعی و تلخ نیست! بلکه لحنی که حتی برای ۱ ثانیه باعث خنده کاربر می شود. هر مارک دارای شخصیتی است و بسیاری از شرکت ها از فیلم ها و پادکست ها برای شناخت بیشتر برند استفاده می کنند!

در این دو حالت می توانید به راحتی با زبان طنز با کاربران صحبت کنید. مصرف کنندگان معمولاً صدا یا فیلم بازیگران فیلم شما را می دانند ، به همین دلیل علاقه زیادی به چنین مشاغلی دارند! از طرف دیگر ، وقتی با کاربران خود شوخی می کنید ،

جای خوبی در ذهن آنها پیدا می کنید و به راحتی می توانید مخاطبان صفحه اینستاگرام خود را افزایش دهید. در Bio Instagram می توانید توضیحات خود را به زبان شیرین و طنز وارد کنید. البته هنوز هم می گوییم شوخ طبعی که باعث خنده مصرف کننده می شود و برند شما را ناراحت نمی کند!

به بیان ساده ، شما باید سعی کنید چند خط را که کاربر در مورد نام تجاری شما می خواند ، درک کنید تا صفحه شما را دنبال کند.

ممکن است موارد دیگری نیز وجود داشته باشد که باید در بخش توضیحات و نوشتن استفاده کنید ، اما با توجه به محدودیت ۱۵۰ نویسه ای در این بخش ، اجازه دهید به سراغ نکاتی غیر از توضیحات برویم! اگر بتوانید این ۴ مورد را به خوبی دنبال کنید ، شرح زندگیتان درباره اینستاگرام بسیار موثر خواهد بود و می توانید کاربران زیادی را به خود جلب کنید.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 127
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 113
 • باردید دیروز : 35
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 153
 • بازدید ماه : 219
 • بازدید سال : 807
 • بازدید کلی : 1,308