loading...

خرید کادو تولد

بسیاری از کاربران با استفاده از تلفن‌های هوشمند خود وارد سایت‌ها می‌شوند ازاین‌رو با قرار دادن یک دکمه برای تماس تلفنی با شما می‌توانید برقراری ارتباط را برای آن‌ها بسیار

افزودن دکمه تماس تلفنی به سایت وردپرس

نازنین بازدید : 5 چهارشنبه 13 اسفند 1399 نظرات (0)

بسیاری از کاربران با استفاده از تلفن‌های هوشمند خود وارد سایت‌ها می‌شوند ازاین‌رو با قرار دادن یک دکمه برای تماس تلفنی با شما می‌توانید برقراری ارتباط را برای آن‌ها بسیار ساده و آسان‌تر کنید. در این مقاله قصد داریم به شما نحوه افزودن دکمه تماس تلفنی به سایت را توضیح دهیم.

 

با توجه به اینکه در عصر کنونی اینترنت جایگاه ویژه‌ای در زندگی تمامی افراد پیداکرده است به‌تبع شاهد این هستیم که استفاده از تلفن‌های همراه نیز در بین مردم رواج پیداکرده است و درصد بسیار بالایی از افراد دارای تلفن‌های هوشمند هستند و بسیاری از زمان خود را از صرف جستجو در این تلفن‌های همراه می‌کنند

https://elementorthemes.ir/%d8%a7%db%8c%d8%ac%d8%a7%d8%af-%d8%af%da%a9%d9%85%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3/

معمولاً تمامی افرادی که یک سایت اینترنتی را مدیریت می‌کنند خواستار این هستند که کار را برای کاربران خود راحت‌تر کنند و بتوانند به سبب این راحتی رضایت افراد را جلب کرده و خود را در نظر دیگر کاربران حرفه‌ای جلوه دهند.

 

اگر شما نیز یک کسب‌وکار اینترنتی را مدیریت می‌کنید و قصد دارید کسب‌وکار خود را توسعه دهید و باعث پیشرفت کسب‌وکار خود شوید باید سعی کنید ارتباط کاربران را با خودتان راحت کنید.

 

آنچه در این مقاله می‌خوانید

 

افزودن دکمه تماس تلفنی به سایت

ارتباط با کاربران را نادیده نگیرید!

افزودن شماره تلفن قابل کلیک به سایت

تفاوتی ندارد از ویپ استفاده می‌کنید یا تلفن معمولی!

روش اول: افزونه تماس تلفنی وردپرس

دکمه تماس تلفنی ثابت

فعال کردن دکمه تماس تلفنی

تعیین شماره تلفن

افزودن متن دکمه تماس

تعیین مکان دکمه تماس تلفنی

مشخص کردن رنگ دکمه تماس

وضعیت نمایش دکمه تماس تلفنی

افزودن دکمه تماس به صفحات وردپرس

افزودن دکمه تماس به صفحات وردپرس در گوتنبرگ

افزودن دکمه تماس به صفحات در ویرایشگر کلاسیک

افزودن دکمه تماس تلفنی به نوار کناری سایت

روش دوم: افزودن دکمه تماس تلفنی به وردپرس به‌‌صورت دستی

اضافه کردن لینک دکمه تماس تلفنی به فهرست سایت

اضافه کردن لینک تماس تلفنی به کدهای سایت

افزودن دکمه تماس تلفنی به سایت

رابط کاربری در تمامی سایت‌ها فارغ از اینکه چه فعالیتی در آن در حال انجام است بسیار حائز اهمیت است اما این موضوع در خصوص کسب‌وکارهایی که یک محصول را به‌فروش می‌رسانند اهمیت دوچندانی دارد چراکه کاربر می‌خواهد در این‌گونه سایت‌ها هزینه پرداخت کند و نیاز دارد که از حرفه‌ای بودن این سایت‌ها اطمینان حاصل نماید؛ پس توجه داشته باشید که در صورتی که یک فروشگاه اینترنتی را مدیریت می‌کنید برای کاربران یک رابط کاربری قرار دهید تا با استفاده از آن با شما در ارتباط تلفنی باشند.

 

اگر یک سایت وردپرسی دارید و می‌خواهید یک دکمه “تماس تلفنی” در سایت خود قرار دهید با این مقاله همراه باشید چراکه ما در این مقاله این موضوع را به شما به‌صورت گام‌به‌گام آموزش خواهیم داد.

 

ارتباط با کاربران را نادیده نگیرید!

همان‌طور که می‌دانید درصد بالایی از افراد روزانه با تلفن‌های همراه خود وارد سایت‌های مختلف شده و به‌دنبال هدف‌های مختلف هستند، این افراد توقعاتی نیز از این کسب‌وکارهای اینترنتی دارند که شما باید در راستای برآورد کردن این توقعات نهایت تلاش خود را در پیش بگیرید و سعی کنید یک مسیر ارتباطی با کاربران در اختیارشان قرار دهید.

 

اگر شما قصد دارید رضایت کاربران خود را جلب کنید باید یک راه ارتباطی بسیار ساده و راحت را در اختیارشان قرار دهید. قرار دادن دکمه تماس در سایت یکی از راحت‌ترین و تأثیرگذارترین اقداماتی است که شما می‌توانید در سایت خود اعمال کنید.

 

با قرار دادن دکمه تماس در سایت جدای از اینکه کاربر می‌تواند به‌راحتی با شما در ارتباط باشد یک امنیت خاطر و حضور خاص نسبت به سایت شما پیدا می‌کند و حس اعتماد آن به سایت چندین برابر خواهد شد.

 

ممکن است برخی از مدیران سایت از اهمیت راه ارتباطی کاربر با مدیر و پشتیبان سایت بی‌خبر باشند که اکیداً به این دسته از افراد توصیه می‌شود اگر قصد این را دارند که وارد مراحل جدید از توسعه کسب‌‌و‌‌کار‌ شوند یک راه ارتباطی برای کاربران قرار دهند.

 

این مسئله ممکن است برای شما هم پیش‌آمده باشد که وقتی وارد یک سایت اینترنتی می‌شوید و قصد خرید یک محصولی را دارید اگر در آن یک راه ارتباطی راحت وجود داشته باشد با اطمینان خاطر بیشتری به خرید می‌پردازید پس با توجه به این موضوع باید این نکته را برای کسب‌وکار خود نیز جزء اولویت‌های خود قرار دهید.

 

افزودن شماره تلفن قابل کلیک به سایت

تعداد زیادی از کسب‌وکارهای کوچک در دنیای وردپرس به مشتریان خودشان متکی هستند و کاربران آن‌ها باید با سایت در ارتباط باشند. عمدتاً این‌گونه سایت‌ها باید برای پشتیبانی و یا برای دادن اطلاعات پیش‌فروش برای مشتری راهی برای تماس با خود قرار دهند. به همین دلیل ما برای این دسته از سایت‌ها توصیه می‌کنیم در سایت خود “دکمه تماس تلفنی” قرار دهند.

 

بااین‌حال نسبت به فعالیتی که در سایت خود انجام می‌دهدید ممکن است یک کاربر بخواهد فوراً با یکی از افراد مسئول سایت شما ارتباط تلفنی برقرار نماید.

 

با توجه به اینکه ترافیک استفاده از تلفن‌های هوشمند در دنیای امروز روبه افزایش است بنابراین کاربران با استفاده از دکمه تماس تلفنی راحت‌تر می‌توانند اطلاعات موردنیاز خودشان را از سایت شما کسب نمایند.

 

تعداد کاربرانی که مرورگر وب‌سایت را از طریق تلفن همراه باز می‌کنند هرروز در حال افزایش است. درست است که بیشتر کسب‌وکارهای اینترنتی شماره همراه خود را روی وب‌سایت قرار می‌دهدند اما این شماره تلفن‌ها قابل کلیک نیست و کاربر به‌راحتی قادر به برقراری ارتباط با مدیر سایت نمی‌باشد.

 

اینکه شما شماره همراه بر روی سایت خود قرار دهید بسیار مهم است اما اینکه این شماره همراه قابل کلیک باشد و زمانی که کاربر با نلفن‌همراه وارد سایت شما می‌شود و تنها با کلیک کردن بر روی یک گزینه امکان برقراری تماس با صاحبان سایت داشته باشد بسیار کاربردی و راحت خواهد بود.

 

تفاوتی ندارد از ویپ استفاده می‌کنید یا تلفن معمولی!

اگر می‌خواهید برای کاربران خود یک راه ارتباطی یعنی شماره تلفن قابل کلیک در سایت قرار دهید با این مقاله آموزشی همراه باشید؛ چراکه ما در این مقاله به شما راهکاری را خواهیم گفت که در مدت‌زمان کوتاهی قادر هستید این ویژگی را به سایت خود اضافه نمایید. شما با اضافه کردن این قابلیت به سایت کاربران خود را از شر دردسرهای تماس با سایت راحت می‌کنید و یک ارتباط بسیار ساده‌ای را برای بازدیدکنندگان قرار خواهید داد که باعث افزایش میزان رضایت کاربر نسبت به سایت خواهد شد.

 

اگر کسب‌وکار اینترنتی خودتان را به‌تازگی راه‌اندازی کرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم به یک سرویس تلفنی حرفه‌ای مراجعه کنید تا بتوانید به‌راحتی تماس تلفنی برقرار کنید، شماره‌ها را با کارمندان به اشتراک بگذارید و با استفاده از تلفن‌های همراه خود از هرجایی دیگر (به‌جای تلفن ثابت) به تماس‌های خودپاسخ دهید.

 

در اینجا روش‌های افزودن دکمه تماس با ما را برای شما خواهیم گفت.

 

روش اول: افزونه تماس تلفنی وردپرس

استفاده از افزونه برای اضافه کردن دکمه تماس تلفنی یکی از راحت‌ترین و کم درد سرترین روش‌هایی است که شما می‌توانید از آن استفاده کنید. درواقع در این روش این امکان به شما داده خواهد شد که به‌راحتی یک دکمه برای تماس تلفنی در گوتنبرگ، ویرایشگر کلاسیک وردپرس، ویجت نوار کناری وردپرس و یا حتی در صورت دلخواه یک دکمه تماس ثابت ایجاد کنید.

 

افزونه‌ای که به شما برای افزودن دکمه تماس تلفنی کمک خواهد کرد پلاگین رایگان WP Call Button می‌باشد. پس‌از اینکه این افزونه را دانلود و نصب کردید مراحل زیر را طی کنید. اگر از روند نصب پلاگین اطلاعی ندارید می‌توانید آموزش نصب افزونه وردپرس را مشاهده نمایید.

 

پس از فعال‌سازی افزونه برای اینکه بتوانید به پیکربندی آن دسترسی داشته باشید باید بعد از ورود به پیشخوان سایت از قسمت تنظیمات گزینه‌ی WP Call Button را انتخاب کنید.

 

تنظیمات افزونه

تنظیمات افزونه

پس از طی کردن روند گفته‌شده صفحه‌ای مشابه تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد که شامل فیلدهای متنوعی می‌باشد.

 

دکمه تماس تلفنی ثابت

دکمه تماس تلفنی ثابت

دکمه تماس تلفنی ثابت

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید قسمت اول مربوط به”دکمه تماس ثابت” می‌باشد. این قسمت درواقع متداول‌ترین درخواستی است که کاربر هنگام مرور وب‌سایت خواهد داشت. این ویژگی بهینه‌سازی شده و به شما کمک می‌کند که تماس‌های بیشتری را دریافت کنید و معاملات سایت خود را در زمان کمتری به سرانجام برسانید.

 

فعال کردن دکمه تماس تلفنی

در قسمت “Call Now Button Status” اگر می‌خواهید دکمه اکنون تماس بگیرید فعال شود و برای کاربران به نمایش دربیاید باید برای فعال‌سازی دکمه آن را به حالت سبز دربیاورید.

 

تعیین شماره تلفن

فیلد بعدی مربوط به شماره تلفن می‌باشد. درواقع شما باید در بخش ” Phone Number ” شماره تلفنی که می‌خواهید کاربران امکان دسترسی و تماس با آن را داشته باشند وارد کنید. قبل از اینکه شماره تلفن خود را وارد کنید به یاد داشته باشید که باید از همان قسمت کشور خود را انتخاب کنید تا به‌صورت خودکار کد کشور شما اضافه شود.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 127
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 50
 • باردید دیروز : 35
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 90
 • بازدید ماه : 156
 • بازدید سال : 744
 • بازدید کلی : 1,245